Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

Ona je Vama ostavila pre 27 dana pozitivnan utisak. Sta je bilo sa Vasim utiskom ?
2019 06 27
Pa verovatno čeka na paket, pa da uzvrati isti.
2019 06 27
> BabyPink: > Ona je Vama ostavila pre 27 dana pozitivnan utisak. Sta je bilo sa Vasim utiskom ? Pa kako da ja njoj ostavim utisak kad meni jos uvek nije njen paket stigao?
2019 06 27
> ladalu: > Ivana, ako se dobro secam, na temi koju je otvorila Lady oko izgubljenog paketa, javila se clanica (jedna sigurno ako ne I vise njih), koja se ponudila da Vam ona refundira novac ukoliko se paket ubrzo ne pojavi, kako se Lady ne bi previse stresirala oko toga. Mozda da kontaktirate nju, ako Vas je ova prva vec blokirala i ne odgovara na poruke ;) > Salu na stranu, ja licno verujem da ce se sve nekako resiti, javice Vam se ona. Svi mi nekad napravimo glupost iz ovog ili onog razloga. Ko zna u kakvom je zena problemu, psihicki ili fizicki. Verujem da Vam je "prekipelo", ali ni ovako nista ne dobijate. Hajde da svi "vibriramo na visim frekvencijama", to je valjda ono: radost, ljubav, postovanje, razumevanje, entuzijazam, optimizam….. A i da ponesto naucimo usput, ako nista bar kao sto neko rece "ne sudi da ti se ne bi sudilo" ! Ja sam uvek za, medjutim ako druga strana mene ne postuje, blokira bez ikakvog razloga, zavlaci mesec dana.. Sta onda ? :-) Svakom bi “prekipelo”, ne samo meni :-) Ja sam prva ta koja je za svaki dogovor, za svako resenje.. Ali isto tako ne dam da me neko pravi na debila i “vuce” za nos ..
2019 06 27
> ladalu: > Ivana, ako se dobro secam, na temi koju je otvorila Lady oko izgubljenog paketa, javila se clanica (jedna sigurno ako ne I vise njih), koja se ponudila da Vam ona refundira novac ukoliko se paket ubrzo ne pojavi, kako se Lady ne bi previse stresirala oko toga. Mozda da kontaktirate nju, ako Vas je ova prva vec blokirala i ne odgovara na poruke ;) > Salu na stranu, ja licno verujem da ce se sve nekako resiti, javice Vam se ona. Svi mi nekad napravimo glupost iz ovog ili onog razloga. Ko zna u kakvom je zena problemu, psihicki ili fizicki. Verujem da Vam je "prekipelo", ali ni ovako nista ne dobijate. Hajde da svi "vibriramo na visim frekvencijama", to je valjda ono: radost, ljubav, postovanje, razumevanje, entuzijazam, optimizam….. A i da ponesto naucimo usput, ako nista bar kao sto neko rece "ne sudi da ti se ne bi sudilo" ! Tako je Ladalu😉
2019 06 27
Da li je mozda jos neka clanica imala takvu situaciju da paket nestane i nikad se ne pojavi? U tom slucaju se pise reklamacija i posta nadoknadjuje stetu, ne znam tacno kako to ide jer mi se nikad nije desilo. Cudno je i to sa nepostojecim brojem posiljke..
2019 06 27
> DDAlex: > Da li je mozda jos neka clanica imala takvu situaciju da paket nestane i nikad se ne pojavi? U tom slucaju se pise reklamacija i posta nadoknadjuje stetu, ne znam tacno kako to ide jer mi se nikad nije desilo. Cudno je i to sa nepostojecim brojem posiljke.. Da ali članica ovaj put nije navela vrednost paketa... Zar Vam nije čudno što čovek koji sve u vezi slanja paketa, ali bez zezanja stvarno sve zna i sve što je napisala u vezi pošte je tako, baš sada ne stavi vrednost, a u pitanju je 300 evra!?
2019 06 27
Uglavnom svi izbegavaju da stave vrednost posiljke jer je u tom slucaju i postarina veca, nadaju se da nece bas njima to da se desi, da se zagubi paket. Ja sam slala vencanicu koju sam platila 400e, prodala upola cene, isto bez navodjenja vrednosti, ali sam dobro pogledala podatke, broj posiljke i predala je na salteru poste, bas zbog vrednosti i mogucnosti da je kurir zagubi. Njena greska je samo u tome sto je slala puno paketa istog dana, po kuriru koji dodje na vrata, pokupi se i ode. Ne salje se nesto u toj vrednosti tako.
2019 06 27
Sve mi je cudno.. Ivana da li ti je Lady poslala fotografije parfema? Ne verujem da bi clanica sa toliko pozitivnih lagala da ima nesto sto nema ali se na osnovu cele ove situacije moze i takav utisak steci.
2019 06 27
> DDAlex: > Sve mi je cudno.. Ivana da li ti je Lady poslala fotografije parfema? Ne verujem da bi clanica sa toliko pozitivnih lagala da ima nesto sto nema ali se na osnovu cele ove situacije moze i takav utisak steci. jeste na pocetku kad smo pocele da se dopisujemo.. Ne znam zaista sta da kazem i sta da mislim ... 😞
2019 06 27
> DDAlex: > Da li je mozda jos neka clanica imala takvu situaciju da paket nestane i nikad se ne pojavi? U tom slucaju se pise reklamacija i posta nadoknadjuje stetu, ne znam tacno kako to ide jer mi se nikad nije desilo. Cudno je i to sa nepostojecim brojem posiljke.. Da slažem se, treba sa postom da se proveri, ako treba da se ispitaju radnici u istoj, ili pak taj kurir. Ko zna sta se tu desilo sa paketom, ali vrlo je moguće da je i ukraden.
2019 06 27
Ljudiiiii govorim vam da mi je Emina javila da su oaket nasli da je u Landol i da njoj mora da se vrati.. Dotle znam, ostalo ne znam
2019 06 27
Bitno je da je paket nadjen. Samo mi onda nije jasno zasto nudi da ti vrati tvoje stvari umesto da ponovo posalje taj paket kad joj se vrati.
2019 06 27
> DDAlex: > Bitno je da je paket nadjen. Samo mi onda nije jasno zasto nudi da ti vrati tvoje stvari umesto da ponovo posalje taj paket kad joj se vrati. To joj je nudila jos u fazi kada se nije nista znalo o paketu.
2019 06 27
> irenasara: > > DDAlex: > > Bitno je da je paket nadjen. Samo mi onda nije jasno zasto nudi da ti vrati tvoje stvari umesto da ponovo posalje taj paket kad joj se vrati. > To joj je nudila jos u fazi kada se nije nista znalo o paketu. Ne ponudila mi je juce.. i tad je, s tim sto ni tad nije ispostovala
2019 06 27
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 70