Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

Ivana, sta je na kraju bilo sa paketom? Da li ste kontaktirali postu?
2019 12 28
Treba mi savet: kako da ponovo stavim predmet koji prodajem, na početak,odnosno kao da kreće od danas,na prodaji je od maja,pa niko više ne gleda te davno postavljene stvari
2020 10 21
Ako unesete bilo kakvu izmenu u oglas za taj predmet, oglas će se vratiti na početak Vaše ponude. Ili izbrišite taj oglas i postavite ga ponovo, biće na početku.😊 Sad vidim, Vi imate samo dva oglasa, obrišite oba i postavite ih ponovo, tako je najbolje u ovom slučaju.🙂
2020 10 21
Ima raznih prevaranata
2020 11 12
Nazalost ima nas raznih
2020 11 12
Devojke,koliko cekate nakon uplate paketa? Mislim,koje je normalno vreme da se posalje? Moj je uplacen u petak,devojka rece saljem danas tj u petak, javljam.Od petka nista,da sam ja na njenom mestu,da dobijem pare unapred,uredno bih se javljala,tj poslala bih odmah,ako ne,najkasnije sutra. Evo,ni danas nista ne odgovara.Mrzim ove situacije jer sam jednom jako lose prosla,mrcvarila se po sudovima i od tada sam blago paranoicna,tj ne verujem u pozitivne uopste jer me je zavrnula za dobru sumu devojka sa oko 400 pozitivnih na kupindu,tamo pak moras da ostavis licnu kartu kad otvaras nalog,pa sam mislila da sam bezbedna...Ako je sprecena i to se moze javiti jednom porukom. Ne znam sta da mislim.
2020 12 21
Danas sam u pošti čekala 45 minuta da pošaljem paket članici koja mi je odmah, nakon jučerašnjeg dogovora, jutros rano uplatila novac. I kod mene je to uvek tako, tu sam apsolutno saglasna sa Vama, dobijete novac unapred i nije lepo da ostavite kupca danima da čeka, a pritom mu se i ne javljate.😩 S’ druge strane, isporuka paketa, bar ovde kod mene, već par dana unazad kasni, jer je naš kurir zaražen koronom, 😰a zamenski ne stiže da isporuči sve pakete na vreme. Ja jedan paket čekam od četvrtka, članica kaže da je poslala, ali evo, ni danas nije stigao, niti sam bilo kakvo obaveštenje dobila.🤷‍♀️ Ali, i da je nešto slično u Vašem slučaju u pitanju, osnovni je red da se prodavac javi i kaže da li je paket 🎁uopšte poslat.
2020 12 22
Pa nije bilo do poste,rekla je da salje u petak,da ce se javiti i nije se javila do ponedeljka uvece,mada je bila na chetu sa drugim clanicama.Pitala sam je jos u subotu da li je poslala,nista nije odgovorila,ni ne stizem,ama bas nista.U ponedeljak popodne je opet pitam,ne odgovara,a vidim da je bila on line isto kad i ja,e onda sam napisala da ide negativna ako ne odgovori u roku od dva sata,Fazon je da sam ja zarin isti nov,novcat kaput vratila jer mi je bio velik,xs je bio rasprodat ,pa sam kupila njen ,kaže nov.Onda se javila da je poslat,a poslat je bukvalno u 18.45 uveče,.Ja sve razumem,idu praznici,ima više posla,gužve...ali zar moram da pretim za običan odgovor.E kad je kaput stigao sam videla da je članica neozbiljna,poslat u kesi za smećr i tako uguran unutra da je ceo izgužvan,sa dve flekice i rašivenim džepovima,pun dlaka sa džempera.Neko ko ima 1300 pozitivnih to sebi ne sme da dozvoli,ali kontam da su devojke zadovoljne i tako,inače,kako bi dobila toliko pozitivnih? Doduše,imao je etiketu ,:)
2020 12 25
1 2 ... 68 69 70