Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

> milichicaabgd: > I ti ces posteno dobiti sta si zasluzila,karma is a bitch bebe <3 Ko to?
2019 07 18
> SharpMuffin1: > Tako je.Samo admin moze i drago mi je sto ih imate.Posteno ste ih zasluzile. Pošteno smo ih i razdužile 😂
2019 07 18
> Ivana19999: > > milichicaabgd: > > I ti ces posteno dobiti sta si zasluzila,karma is a bitch bebe <3 > Ko to? hahahaha ,ne ti sigurno :D Ovaj iskompleksirani sizofreni mafin,ogadi mi kolac slepica.
2019 07 19
Ma, zašto, baš je sladak, mali kolač 🤮🤮🤮🤮
2019 07 19
Dobar dan svima treba mi savet,kako da izbrišem predmet iz liste želja,pokušavam Vera .
2019 07 29
..
2019 09 18
Pozdrav, vec par dana ne mogu da postavim nijednu stvar ovde(slike se non stop ucitavaju).. da li neko zna u cemu je problem? hvala <3
2019 09 20
Zdravo,i ja imam isti problem ..nikako slike ne mogu da se postave,pisala sam im na mejl ali jos nema odgovora?! To se desava vec 4-5 dana ..pozdrav
2019 09 21
Spotter, prvo ovo je jako bezobrazno i drsko prema Ivana 19999... Ko si ti, da joj se tako obracas? Žena je poslala paket i normalno da ocekuje da se i njoj pošalje paket. Čak i da umire, ima nekoga pored sebe, ko treba da pošalje paket, a to sa izgubljenim paketima mi uopšte nije verodostojna priča.Da li je u celoj priči bitno Ti ili Vi... naravno da nije, nego si se umešala, jer ko zna, možda si ti ta žena, koja je trebala da pošalje paket. Ja lično bih bila drskija i bezobraznija od Ivane, i zato ni ne radim razmene, ma koliko imale pozitivnih ocena. Razmene se rade samo lično ili nikako. Te fore, ovde na krpicama, pošalji mi u sledeći petak, ili razmene su smešne. Kakva rizična trudnoća, a ona prima paket???? Još ti kažeš “ Ostavite Lady na miru”.... Koju bre Lady, valjda si htela da kažeš Lopova???? Ja tačno osećam da je žena lopov. Da ne možeš niko da pošalje paket mesec i više dana, to ne postoji u realnom životu. Ja bih je čekala ispred kuće. Ali zato sam ja jako oprezna, ne radim razmene, i ko me smara, izmeri ovo ili ono, pa još slika, ni ne prodam. Bolje da bacim, nego da me neko nervira. Ti Ivana19999, imaš adresu, pa je poseti, ali sa policijom. Tako bih ja uradila. A spoter bih oterala i sve druge, koje izmisljaju , te ovo ili ono, u p.m. Paket nećeš dobiti, a lagala je za trudnoću. Ako nije, neka slika iz bolnice, da se porodila, sebe, i celu svoju situaciju. To je danas lako. I nemojte da radite razmene. Jednostavno je, ako hoćeš razmenu, lično, ok, ako nećeš,ništa. Pozzz
2019 09 27
Apsolutno se slažem.Čitala sam ovu temu i nisam se uopšte iznenadila zbog tzv.gđe Emine. Žena ima evidentan problem, imala sam par saradnji s njom, dok nije odlepila; dogovorile smo se da kupim neki peškir iz vremena Yugoslavije od nje, veliki za plažu i rekla sam da ću joj se javiti kad dobijem platu. Posle par dana ona mi je pisala i pitala da li i dalje stoji ono što smo se dogovorile.Rekla sam da, samo čekam pare. E onda je ona osula paljbu, kako ja nju zavlačim danima me čeka, na šta to liči, kako ja nju koristim i neko ludilo, ja sam samo reklo, brate oladi, nisam ti ništa obećavala ni kule ni gradove,osim toga da sačekaš da ti javim kad mogu da uplatim novac a ako ti ne odgovara tako so long,goodbye. Na to je ona trućala još neku dužu poruku, koju ja nisam ni htela da čitam jer zapravo nemam vremena da se zamlaćujem sa psihopatama, sad mi je i žao što sam obrisala tu prepisku,jer bih mogla da vam je prikažem. Žena je zaista problematična i sve što je ovde izneto,sve opaske o njoj istinite su,tako smatram. Patos. Prosila je za neku decu, u stvari je sebi uzimala te stvari, bila je glavna na svim forumima,sve je znala i ubedjena sam da su ona i Spotter jedna ista osoba. <3 Kako lepo,zar ne :")
2019 10 14
Ma koga vise briga ko je ko. To je ispričana priča...
2019 10 14
Ja sam iznenadjena brojem clanica koje su osudile Ivanu, a odobrile ponasanje doticne Lady.... Ja bih poslala nekoga na njenu adresu pa neka se resavaju. Ne radi se o novcu, vec bezobrazluku. Trudna ili ne, covek je covek a necovek je necovek. Takodje, agresija je nekoga blokirati na Viberu, pod ovakvim okolnostima. Realnost je da smo ovde svi vulnerabilni slanjem svojih adresa. Tako da, u najblazem smislu receno, naivan je i glup onaj koji pokusava da ovde izvede neku prevaru. Na stranu sto je to potpuno neprihvatljivo i nepotrebno. GLUP I NAIVAN.
2019 11 17
Ja sam sad detaljno procitala postove i u soku sam Nemam komentar Imala sam slicnu situaciju sa devojkomza razmenu preko lalafo. Sad nemam vremena da detaljisem. Ukratko ona je tvrdila kako joj paket nije stigao,nije ni meni. Da bi na kraju uz pretnje policijom priznala da te predmete nije ni imala a toooooliko je zelela moju LV torbicu. Da bismo se nasle tako sto mi je poslala nesto drugo u pribliznoj vrednosti. Al to ciganisanje preko pretnji,zivkanja,blokiranja ,nikome ne bih pozelela....
2019 12 03
Zdravo svima! Imam jedno pitanje. Kada kupac(iliti prevarant) ne preuzme paket, da li se duplo placa povracaj istog?
2019 12 17
Da, dupla poštarina se plaća, nažalost.
2019 12 17
1 2 ... 67 68 69 70