Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

> NinuNana2: > > MiciZara: > > > Zlatana: > > > > ladalu: > > > > Pa zar niste Vi Zlatana (na onoj drugoj temi) rekli da mislite da znate ko je? Podelite svoje sumnje sa nama.... > > > Pa nisam sigurna, to je moje mišljenje... Ne mogu da tvrdim, kao što Mici zna a neće reći, tako i ja ne mogu reći anisam sigurna sto posto. > > Ma nisam ni ja znala, ali mi je poslala upit o predmetu i podatke😂🤣 > > Na kraju je ipak odustala od kupovine.. Imam njene podatke, to ne znači da znam i njen pravi profil... > > A možda ga i znam > AHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAGHAGA...pa hit..Amateri...😂😂😂😂 Mafinčiću sledeći put se javi da ti dam uputstvo za korišćenje multi naloga! 😘 Ahahah.. Ne zna ona sa kakvim demonom se uhvatila😎 Čim je pogledala u moj profil bila je hipnotisana.. Ali ne bi je nikada otkrila...
2019 07 09
> MiciZara: > > NinuNana2: > > > MiciZara: > > > > Zlatana: > > > > > ladalu: > > > > > Pa zar niste Vi Zlatana (na onoj drugoj temi) rekli da mislite da znate ko je? Podelite svoje sumnje sa nama.... > > > > Pa nisam sigurna, to je moje mišljenje... Ne mogu da tvrdim, kao što Mici zna a neće reći, tako i ja ne mogu reći anisam sigurna sto posto. > > > Ma nisam ni ja znala, ali mi je poslala upit o predmetu i podatke😂🤣 > > > Na kraju je ipak odustala od kupovine.. Imam njene podatke, to ne znači da znam i njen pravi profil... > > > A možda ga i znam > > AHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAGHAGA...pa hit..Amateri...😂😂😂😂 Mafinčiću sledeći put se javi da ti dam uputstvo za korišćenje multi naloga! 😘 > Ahahah.. Ne zna ona sa kakvim demonom se uhvatila😎 > Čim je pogledala u moj profil bila je hipnotisana.. > Ali ne bi je nikada otkrila... Očima si je hipnotisala... 😅 Zato ja uvek nosim sunčane naočare kad sam na ovom sajtu...nikad se ne zna. 😎 Sad uvek imaš bar 20% popusta kod dotične 😂
2019 07 09
milichicabgd...Nema vez sta pise..Ona se ulogovala pre deset dana poslednji put,ali nije se izlogovala..Sto znaci da ulazi i izlazi ,a o tome nema zapisa,najjednostavnije receno.
2019 07 09
Ivana, šta je sa paketom??
2019 07 09
Ovako, stigao je paket.. Pocepan sapun i sve je mokro od njega, korosceni roloni, i naravno novac nije poslala, javila sam joj sve to rekla mi je da je novac poslala i slikala kako pakuje u kovertu, kad sam otvarala paket kovertu nisam videla, i pitala sam je gde je novac rekla je u koverti, pogledala sam i na brzinu otvorila novca nema samo prazna koverta, nazalost nisam snimila.. Laze da je novac poslala.. Ako je poslala novac kako kaze zasto mi je i haljinu i novcanik poslala? Znaci ona je trebala 1000 din i 2500 za haljinu i novcanik, medutim ona kaze da je poslala 3500 a i haljinu i novcanik mi je poslala, kako to? Imam snimak kad sam otvarala paket ali ovde ne moze da se ubaci, jedino nekoj od vas na messenger da posaljem, stvarno ne mogu da verujem dokle je ova zena spremna da ide
2019 07 09
Ovo mi je poslala
2019 07 09
> NinuNana2: > > MiciZara: > > > NinuNana2: > > > > MiciZara: > > > > > Zlatana: > > > > > > ladalu: > > > > > > Pa zar niste Vi Zlatana (na onoj drugoj temi) rekli da mislite da znate ko je? Podelite svoje sumnje sa nama.... > > > > > Pa nisam sigurna, to je moje mišljenje... Ne mogu da tvrdim, kao što Mici zna a neće reći, tako i ja ne mogu reći anisam sigurna sto posto. > > > > Ma nisam ni ja znala, ali mi je poslala upit o predmetu i podatke😂🤣 > > > > Na kraju je ipak odustala od kupovine.. Imam njene podatke, to ne znači da znam i njen pravi profil... > > > > A možda ga i znam > > > AHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAGHAGA...pa hit..Amateri...😂😂😂😂 Mafinčiću sledeći put se javi da ti dam uputstvo za korišćenje multi naloga! 😘 > > Ahahah.. Ne zna ona sa kakvim demonom se uhvatila😎 > > Čim je pogledala u moj profil bila je hipnotisana.. > > Ali ne bi je nikada otkrila... > Očima si je hipnotisala... 😅 Zato ja uvek nosim sunčane naočare kad sam na ovom sajtu...nikad se ne zna. 😎 Sad uvek imaš bar 20% popusta kod dotične 😂 Da, daaa😂😎
2019 07 09
Ona je poslala samo sapun i koriscene rolone? Jel vratila sve sto si ti njoj poslala?
2019 07 09
Ona je mogla i slona da slika i da kaze da je poslala, dzabe to joj nije nikakav dokaz... Verovatno je isla na foru da te okrivi kako je poslala novac ali ti tvrdis da je poslala praznu kovertu...trebalo je i to da snimis, nego verovatno zbog nestrpljenja jer si sto pre htela da otvoris nisi se ni setila
2019 07 09
> Piglet993: > Ona je poslala samo sapun i koriscene rolone? Jel vratila sve sto si ti njoj poslala? Jeste, s tim sto je nesto korosceno i umesto jedne kupke poslala mi je dva Eminy parfema, ali sve je mokro jer se sapun tecan pocepao.. Imam snimak ali ne mogu da ubacim.. Mogu na Ostrog da odem da se zakunem da mi novac nije stigao..
2019 07 09
> Piglet993: > Ona je mogla i slona da slika i da kaze da je poslala, dzabe to joj nije nikakav dokaz... Verovatno je isla na foru da te okrivi kako je poslala novac ali ti tvrdis da je poslala praznu kovertu...trebalo je i to da snimis, nego verovatno zbog nestrpljenja jer si sto pre htela da otvoris nisi se ni setila Upravo tako, ali zasto mi je haljinu i novcanik poslala ako tvrdi da je poslala 3500?
2019 07 09
Pa zato sto joj nije palo na pamet da razmisli o tome, a ja ti verujem da ti nije poslala novac A da li je osim novca trebala jos nesto da ti vrati?
2019 07 09
Zašto nisam iznenađena....
2019 07 09
Potvrdila da je ono sto je vec dokazano, LOPOV, PREVARANT, OLOS.....
2019 07 09
Ivana, trebali ste je prijaviti i poslusati savete no dobro, sad je kasno i izlisno je vise polemisati na tu temu.
2019 07 09
1 2 ... 65 66 67 68 69 70