Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

> MlleSanja: > Nije admin, nekim članicama su ostale negativne i sad će im ostati pošto je muffin blokiran. Nije fer. Nije fer.. A možda je i maffin sam brisao.. Meni je maffin obrisao.. Znala sam da joj se sviđam.. 😂 A još je tu Maffinčić ali kucka sa pravog profila.. 🤣 Ja sam čak čula da je je Maffin novi admin.. 😂🤣
2019 07 09
> MiciZara: > > NinuNana2: > > > MiciZara: > > > > NinuNana2: > > > > > jelena2606: > > > > > NinuNana kada su ti obrisane negativne? > > > > Danas...meni je Mafin prvo dao dve negativne pa je promenio u pozitivne pa onda opet u negativne i sad ih nema...sad ne znam da li ih je Mafin obrisao ili admin jer se poklapa sa ulaskom admina... > > > Ma obrisao je Maffin ima bar dva dana.. I moje je obrisao.. Uz to je tad razdelio i neke pozitivne.. Mislim da su pozitivne date Zlati, Ladalu, Nini Kg i još nekim članicama.. > > Meni nikako nije brisao nego je samo menjao iz negativnih u pozitivne i obrnuto, a danas poslepodne sam videla da ih nema. 100% su mi danas obrisane negativne ocene... > Luda kuća ovde.. Odavno sam ja rekla da ovaj sajt pop treba da okadi😂... Ma ovde treba egzorcizam da se uradi 😈😈😈😂 Mici nevaljalice reci nama da i mi znamo 😉
2019 07 09
> NinuNana2: > > MiciZara: > > > NinuNana2: > > > > MiciZara: > > > > > NinuNana2: > > > > > > jelena2606: > > > > > > NinuNana kada su ti obrisane negativne? > > > > > Danas...meni je Mafin prvo dao dve negativne pa je promenio u pozitivne pa onda opet u negativne i sad ih nema...sad ne znam da li ih je Mafin obrisao ili admin jer se poklapa sa ulaskom admina... > > > > Ma obrisao je Maffin ima bar dva dana.. I moje je obrisao.. Uz to je tad razdelio i neke pozitivne.. Mislim da su pozitivne date Zlati, Ladalu, Nini Kg i još nekim članicama.. > > > Meni nikako nije brisao nego je samo menjao iz negativnih u pozitivne i obrnuto, a danas poslepodne sam videla da ih nema. 100% su mi danas obrisane negativne ocene... > > Luda kuća ovde.. Odavno sam ja rekla da ovaj sajt pop treba da okadi😂... > Ma ovde treba egzorcizam da se uradi 😈😈😈😂 > Mici nevaljalice reci nama da i mi znamo 😉 Ne ne... Ne bi ja tu tajnu ljubav nikada otkrivala... Egzorcizam nego šta 😂🤣 A što se ovih ostalih karakonđžula tiče za njih je dobar i crni luk😭
2019 07 09
> jelena2606: > Nema mi smisla da ti admin pobrise ocene,a da mu nisi ni pisala..A svima koji su pisali ,ne....Danas je admin obrisao Ani ...A nama pre toga je obrisao mafin Ko zna mozda je Admin pomislio da je NinuNana2 Anin multi pa joj je sa oba naloga obrisao negativne :') ;) Kako uopste znate ko je Ani obrisao ocene, mozda je muffin? Ivana ako budete mogli javite se kad stigne paket.
2019 07 09
> ladalu: > > jelena2606: > > Nema mi smisla da ti admin pobrise ocene,a da mu nisi ni pisala..A svima koji su pisali ,ne....Danas je admin obrisao Ani ...A nama pre toga je obrisao mafin > Ko zna mozda je Admin pomislio da je NinuNana2 Anin multi pa joj je sa oba naloga obrisao negativne :') ;) > Kako uopste znate ko je Ani obrisao ocene, mozda je muffin? > Ivana ako budete mogli javite se kad stigne paket. Tako je garant je maffin... I reče mi da će da vaskrsne🤣 Kaže da ga je tek sad inspiracija pukla.... Vraća se jači nego ikad... 🤣😂
2019 07 09
> MiciZara: > > ladalu: > > > jelena2606: > > > Nema mi smisla da ti admin pobrise ocene,a da mu nisi ni pisala..A svima koji su pisali ,ne....Danas je admin obrisao Ani ...A nama pre toga je obrisao mafin > > Ko zna mozda je Admin pomislio da je NinuNana2 Anin multi pa joj je sa oba naloga obrisao negativne :') ;) > > Kako uopste znate ko je Ani obrisao ocene, mozda je muffin? > > Ivana ako budete mogli javite se kad stigne paket. > Tako je garant je maffin... I reče mi da će da vaskrsne🤣 > Kaže da ga je tek sad inspiracija pukla.... > Vraća se jači nego ikad... 🤣😂 Ko li je toooo???? ☺️ 😯😯😯
2019 07 09
Pa zar niste Vi Zlatana (na onoj drugoj temi) rekli da mislite da znate ko je? Podelite svoje sumnje sa nama....
2019 07 09
> MiciZara: > > ladalu: > > > jelena2606: > > > Nema mi smisla da ti admin pobrise ocene,a da mu nisi ni pisala..A svima koji su pisali ,ne....Danas je admin obrisao Ani ...A nama pre toga je obrisao mafin > > Ko zna mozda je Admin pomislio da je NinuNana2 Anin multi pa joj je sa oba naloga obrisao negativne :') ;) > > Kako uopste znate ko je Ani obrisao ocene, mozda je muffin? > > Ivana ako budete mogli javite se kad stigne paket. > Tako je garant je maffin... I reče mi da će da vaskrsne🤣 > Kaže da ga je tek sad inspiracija pukla.... > Vraća se jači nego ikad... 🤣😂 Mici, Mici, samo se ti zekaj. Ovde sigurno ima ljudi koje ozbiljno zanima ko je Muffin a ti ih tako začikavaš :D
2019 07 09
> Zlatana: > > MiciZara: > > > ladalu: > > > > jelena2606: > > > > Nema mi smisla da ti admin pobrise ocene,a da mu nisi ni pisala..A svima koji su pisali ,ne....Danas je admin obrisao Ani ...A nama pre toga je obrisao mafin > > > Ko zna mozda je Admin pomislio da je NinuNana2 Anin multi pa joj je sa oba naloga obrisao negativne :') ;) > > > Kako uopste znate ko je Ani obrisao ocene, mozda je muffin? > > > Ivana ako budete mogli javite se kad stigne paket. > > Tako je garant je maffin... I reče mi da će da vaskrsne🤣 > > Kaže da ga je tek sad inspiracija pukla.... > > Vraća se jači nego ikad... 🤣😂 > Ko li je toooo???? ☺️ 😯😯😯 Joooj Zlato ovakvog demona ja videla nisam... Kako je počela pored krpica, kaže da će i u snove da počne da nam dolazi.. 🤣
2019 07 09
Ma samo pojačamo rernu na 200° C i kad Mafin zagori gotova stvar...😅
2019 07 09
> ladalu: > > jelena2606: > > Nema mi smisla da ti admin pobrise ocene,a da mu nisi ni pisala..A svima koji su pisali ,ne....Danas je admin obrisao Ani ...A nama pre toga je obrisao mafin > Ko zna mozda je Admin pomislio da je NinuNana2 Anin multi pa joj je sa oba naloga obrisao negativne :') ;) > Kako uopste znate ko je Ani obrisao ocene, mozda je muffin? > Ivana ako budete mogli javite se kad stigne paket. Ko je sad Ana? 😄
2019 07 09
:') :') :') 8-)
2019 07 09
> ladalu: > Pa zar niste Vi Zlatana (na onoj drugoj temi) rekli da mislite da znate ko je? Podelite svoje sumnje sa nama.... Pa nisam sigurna, to je moje mišljenje... Ne mogu da tvrdim, kao što Mici zna a neće reći, tako i ja ne mogu reći anisam sigurna sto posto.
2019 07 09
> Zlatana: > > ladalu: > > Pa zar niste Vi Zlatana (na onoj drugoj temi) rekli da mislite da znate ko je? Podelite svoje sumnje sa nama.... > Pa nisam sigurna, to je moje mišljenje... Ne mogu da tvrdim, kao što Mici zna a neće reći, tako i ja ne mogu reći anisam sigurna sto posto. Ma nisam ni ja znala, ali mi je poslala upit o predmetu i podatke😂🤣 Na kraju je ipak odustala od kupovine.. Imam njene podatke, to ne znači da znam i njen pravi profil... A možda ga i znam😂😎
2019 07 09
> MiciZara: > > Zlatana: > > > ladalu: > > > Pa zar niste Vi Zlatana (na onoj drugoj temi) rekli da mislite da znate ko je? Podelite svoje sumnje sa nama.... > > Pa nisam sigurna, to je moje mišljenje... Ne mogu da tvrdim, kao što Mici zna a neće reći, tako i ja ne mogu reći anisam sigurna sto posto. > Ma nisam ni ja znala, ali mi je poslala upit o predmetu i podatke😂🤣 > Na kraju je ipak odustala od kupovine.. Imam njene podatke, to ne znači da znam i njen pravi profil... > A možda ga i znam AHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAGHAGA...pa hit..Amateri...😂😂😂😂 Mafinčiću sledeći put se javi da ti dam uputstvo za korišćenje multi naloga! 😘
2019 07 09
1 2 ... 64 65 66 67 68 69 70