Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

> Zlatana: > > Esperansa: > > > Zlatana: > > > > Esperansa: > > > > > Zlatana: > > > > > Ko je za domaću marmeladu od kajsije👌😊😊 > > > > Jaaaaaa <3 > > > Izvoli kod mene, evo skuvah se kraj sporeta😢😢😢😢😢 > > Eh da imam jedno avionce evo me odmah, hvala na pozivu <3 Jel' moguce da niko vise ne voli pekmez od kajsija, i da je draza ova drama na temi? Sta vam je devojke? :( > Nema na cemu ,poslacu ti postom ahahah :') :") Tu sam i ja za domaci.pekmez mljac mljac
2019 07 06
Joj, ja ne jedem džem ali ako neko ima turšijeee plaćam suvim zlatom
2019 07 06
Javila mi se Emina da je paket poslala sa placenim pttom, javljam se sutra kad stigne paket..
2019 07 08
Jel moze neko u pp da mi kaze kome je to Spotter ostavila pozitivan utisak? Navodno neki lik sto kupuje zenske patike, tako nesto. Ako znate o cemu se radi, bila bih zahvalna da mi se javite. :")
2019 07 08
Meni su čak i obrisane negativne, a nisam blokirana...😆
2019 07 08
NinuNana kada su ti obrisane negativne?
2019 07 08
> NinuNana2: > Meni su čak i obrisane negativne, a nisam blokirana...😆 Obrisao ti ih je taj Mafin.. Kao i meni.. 🤣
2019 07 09
> jelena2606: > NinuNana kada su ti obrisane negativne? Danas...meni je Mafin prvo dao dve negativne pa je promenio u pozitivne pa onda opet u negativne i sad ih nema...sad ne znam da li ih je Mafin obrisao ili admin jer se poklapa sa ulaskom admina...
2019 07 09
> NinuNana2: > > jelena2606: > > NinuNana kada su ti obrisane negativne? > Danas...meni je Mafin prvo dao dve negativne pa je promenio u pozitivne pa onda opet u negativne i sad ih nema...sad ne znam da li ih je Mafin obrisao ili admin jer se poklapa sa ulaskom admina... Ma obrisao je Maffin ima bar dva dana.. I moje je obrisao.. Uz to je tad razdelio i neke pozitivne.. Mislim da su pozitivne date Zlati, Ladalu, Nini Kg i još nekim članicama..
2019 07 09
> NinuNana2: > > jelena2606: > > NinuNana kada su ti obrisane negativne? > Danas...meni je Mafin prvo dao dve negativne pa je promenio u pozitivne pa onda opet u negativne i sad ih nema...sad ne znam da li ih je Mafin obrisao ili admin jer se poklapa sa ulaskom admina... Pretpostavljam da nisi sa multija pisala adminu da ti se pobrisu negativne.?
2019 07 09
Nije admin, nekim članicama su ostale negativne i sad će im ostati pošto je muffin blokiran. Nije fer.
2019 07 09
> MiciZara: > > NinuNana2: > > > jelena2606: > > > NinuNana kada su ti obrisane negativne? > > Danas...meni je Mafin prvo dao dve negativne pa je promenio u pozitivne pa onda opet u negativne i sad ih nema...sad ne znam da li ih je Mafin obrisao ili admin jer se poklapa sa ulaskom admina... > Ma obrisao je Maffin ima bar dva dana.. I moje je obrisao.. Uz to je tad razdelio i neke pozitivne.. Mislim da su pozitivne date Zlati, Ladalu, Nini Kg i još nekim članicama.. Meni nikako nije brisao nego je samo menjao iz negativnih u pozitivne i obrnuto, a danas poslepodne sam videla da ih nema. 100% su mi danas obrisane negativne ocene...
2019 07 09
Nema mi smisla da ti admin pobrise ocene,a da mu nisi ni pisala..A svima koji su pisali ,ne....Danas je admin obrisao Ani ...A nama pre toga je obrisao mafin
2019 07 09
> jelena2606: > Nema mi smisla da ti admin pobrise ocene,a da mu nisi ni pisala..A svima koji su pisali ,ne....Danas je admin obrisao Ani ...A nama pre toga je obrisao mafin Ma kakvi nisam pisala adminu, ali su mi danas obrisane ocene... Možda je i Mafin u toku dana...ali i da su ostale to ne znači puno ni meni, a ni vama...svaka normalna članica pogleda od koga i zašto su te negativne tu pa onda kupuje.
2019 07 09
> NinuNana2: > > MiciZara: > > > NinuNana2: > > > > jelena2606: > > > > NinuNana kada su ti obrisane negativne? > > > Danas...meni je Mafin prvo dao dve negativne pa je promenio u pozitivne pa onda opet u negativne i sad ih nema...sad ne znam da li ih je Mafin obrisao ili admin jer se poklapa sa ulaskom admina... > > Ma obrisao je Maffin ima bar dva dana.. I moje je obrisao.. Uz to je tad razdelio i neke pozitivne.. Mislim da su pozitivne date Zlati, Ladalu, Nini Kg i još nekim članicama.. > Meni nikako nije brisao nego je samo menjao iz negativnih u pozitivne i obrnuto, a danas poslepodne sam videla da ih nema. 100% su mi danas obrisane negativne ocene... Luda kuća ovde.. Odavno sam ja rekla da ovaj sajt pop treba da okadi😂...
2019 07 09
1 2 ... 63 64 65 66 67 68 69 ... 70