Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Stvarno ne razumem clanice

Da li je toliko tesko napisati HVALA, HVALA IPAK NISAM ZAINTERESOVANA, kad se raspitujete za nesto? Nije mi tesko da odgovorim na sve sto pitaju, i redovno ispare :s
2019 06 26
Izgleda je tesko...I meni se to desava.
2019 06 26
Ja navikla vec . Merim , premeravam , dodatno slikam i onda se utope u kadi i vise nikad nikakve vesti od njih :')
2019 06 26
Nista cudno, sto je najtuznije...Zalimo se na danasnju decu, a mi stariji prvi ne umemo da kazemo upravo ove reci koje je AnaDjxx navela. Nedavno sam pominjala u slicnoj temi clanicu koja je bila aktivna na forumu, a meni recimo nije zelela da odgovori na poruku u tom trenutku dopisivanja sa ostalima na forumu.
2019 06 26
Meni je super slucaj kad je jedna clanica pokrenula ovakvu temu i posle par komentara se javi druga clanica i napise kako je pre par dana upravo ta koja je pokrenula temu nju ispitivala danima i onda joj nista nije odgovorila :') Ova se onda kao izvinjavala , nesto se pravdala :')
2019 06 26
> TatCat: > Meni je super slucaj kad je jedna clanica pokrenula ovakvu temu i posle par komentara se javi druga clanica i napise kako je pre par dana upravo ta koja je pokrenula temu nju ispitivala danima i onda joj nista nije odgovorila :') Ova se onda kao izvinjavala , nesto se pravdala :') ;)
2019 06 26
Baš pre neki dan mi se desilo, meni je više smešno to Članica mi ostavila broj da joj slikam na Viberu, za razmenu neke stvari, ja se ubila od slikanja i slanja, a ona samo pregledala uredno poruke i isparila 😂
2019 06 26
Ma strasno, ja mislim da nikom nisam ostala duzna za "hvala" a ako nekom ipak jesam, ja se izvinjavam, jer se meni prvoj dize kosa na glavi kad su clanice tako nekulturne Normalno da ce kupac da se raspituje, ipak daje novac, al isto tako ako trosi vreme prodavca a odustane od te kupovine moze bar lepo da se zahvali na pruzenim informacijama
2019 06 26
Samo je izbrisano ostalo ,ali i bolje . Marylin izdominirala .
2019 06 26
> TatCat: > Meni je super slucaj kad je jedna clanica pokrenula ovakvu temu i posle par komentara se javi druga clanica i napise kako je pre par dana upravo ta koja je pokrenula temu nju ispitivala danima i onda joj nista nije odgovorila :') Ova se onda kao izvinjavala , nesto se pravdala :') Ta clanica koja je otvorila temu,ticalo se toga kako nece da odgovore na upit,na prvu poruku upucenu prodavcu,a druga koja se ubacila tice se ove teme... Iliii..........sam ja pomesala vise tema???
2019 06 26
Tice se neodgovaranja i nestajanja nekog nakon nekog upita ( za mere , razmenu , dodatne slike , sta god ) , ono kad prosto ispare . Stavila sam gore link teme :")
2019 06 26
> MinaMasa: > Nista cudno, sto je najtuznije...Zalimo se na danasnju decu, a mi stariji prvi ne umemo da kazemo upravo ove reci koje je AnaDjxx navela. Nedavno sam pominjala u slicnoj temi clanicu koja je bila aktivna na forumu, a meni recimo nije zelela da odgovori na poruku u tom trenutku dopisivanja sa ostalima na forumu. E ovo si u pravu.Primetim ja kod mog klinca u razredu,udje neki roditelj ne kaze,dobar dan deco.Deca ne kazu dobar dan roditeljima...Pitam ja moje dete da li se javljas tudjim roditeljima.On mi na to "Pa to se ne radi"...Ja zaprepascena!!Objasnim mu da se obavezno pozdravi,odnosno kaze, dobar dan ili dovidjenja.A onda sam obratila paznju na roditelje.Udju u razred kao mutavci,spakuju detetu knjige i izadju,eventualno pozdrave neko dete koje se druzi sa njihovim.
2019 06 26
Ne odnosi se na Anu koja je otvorila ovu temu , prosto pominjem tu temu jer je mnogo onih koje se na forumu zgrazaju , a rade iste stvari . Meni licno ne smeta , toliko sam navikla , posaljem dodatne slike , mere i zaboravim na to . Ne ocekujem odgovor ,setim se tek ako se neko javi .
2019 06 26
Ja sam u proteklih 48 sati imala preko 20 poruka u vezi razmene,iako izričito na profilu piše da to ne radim...zatim imam nekoliko klikova na zelim i niti jednog odgovora posle toga..redovno se loguju,ali ne odgovaraju nista..od jedne clanice(madmasel) čekam dva dana odgovor,a ima 186 pozitivnih...ne osećam obavezu nikome ništa da cuvam..sve sam odrezervisala..i da kad me pitaju za snizenje i ponude cenu i ja pristanem..one ispare,ili se jave da će se javiti kada skupe pare???? zar se teško javiti,a nije tesko zanovetati prodavce?
2019 06 26
Pre nekoliko dana me clanica pita za duzinu gazista i onda trazi fotografije na Viber. Posaljem joj fotke i ona nista, ni hvala.. Obuca je nova i nema sta da joj ne odgovara jer se sve vec i videlo na postavljenim fotografijama. Nije mi uopste tesko da odgovorim na pitanja, saljem fotografije ali mi bude zao tih petnaestak minuta potrosenih na tako nekulturne osobe.
2019 06 26
1 2