Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prodaja vam je stala jer ste “nabile”cene!!

Vidim po sajtu prodaju 3x skuplje nego u radnji,Puma jelly papuce u N sportu 1500 din NOVE,one kace za 3900,neke i 5.000,kako vas nije sramota?Okacila zenska guess majicu,sa izdrljanim slovima(fakticki su se skinula) sa manjkom jedno 150 cirkona (na majici ima samo 5,6) ,takva majica moze za spavanje da posluzi..a prodaje je za 900 din..Ovo nije lokalni butik,da nabijes cenu i izdas racun pa da ti se moze,jer je izvini molim te guess i original...Hoce li neko da definise iz kojih razloga precenjuju stvari?
2019 07 15
Jer su nadaju da ce se neko naivan navuci. Zao mi je i takvog nekog. 😢
2019 07 15
Standard na MK
2019 07 15
Standardna prica vec jako dugo... I nazalost pre ljudi kupe od clanova sa visokim cenama... >:(
2019 07 15
Oboooozavam kad vidim pocepano, flekavo ili izguljeno kako se prodaje po sumanutim cenama zato sto je, molicu lepo, Guess! 😍 Gde ima ovaca, bice i vune. Meni licno ne smeta, medjutim kad uporedim cena/kvalitet ovde u poslednje vreme, sve manje kupujem.
2019 07 15
Pre neki dan sam videla Superdry papuce po ceni od 5000 din jos nosene , iste takve nove kostaju 3000-3500 sto je najgore posle dan su se prodale... Isto kupace sa instagrama I naocare koje na stranicama kostaju 500 din ovde su duplo, Zara precenjena kao da je Guci, jos kad vidim da su i stvari iz Terranove ( koju svi znamo da su cene bas pristupacne) ovde preko 1000 din😱🤔 Da ne pricam o fejk stvarima koje se prodaju kao originali ili vise🤦🏽‍♀️ Ili neku poznatu marku model iz 1960te god. prodaje se po ceni najnovije kolekcije😂
2019 07 15
Potpisujem , od reci do reci sve sto ste napisale .
2019 07 15
Moje cene su bas niske a slabo ide...
2019 07 15
:-O
2019 07 15
Zara brt,odeca koju ne smatram luksuzom,samo napisi ZARA i prodaces pa makar i krpa bila..mnogo su se navadjale na zaru kao da je nepristupacna..
2019 07 15
> RebelliousFleww: > Vidim po sajtu prodaju 3x skuplje nego u radnji,Puma jelly papuce u N sportu 1500 din NOVE,one kace za 3900,neke i 5.000,kako vas nije sramota?Okacila zenska guess majicu,sa izdrljanim slovima(fakticki su se skinula) sa manjkom jedno 150 cirkona (na majici ima samo 5,6) ,takva majica moze za spavanje da posluzi..a prodaje je za 900 din..Ovo nije lokalni butik,da nabijes cenu i izdas racun pa da ti se moze,jer je izvini molim te guess i original...Hoce li neko da definise iz kojih razloga precenjuju stvari? Baš tako, realne cene = dobra prodaja
2019 07 15
> RebelliousFleww: > Zara brt,odeca koju ne smatram luksuzom,samo napisi ZARA i prodaces pa makar i krpa bila..mnogo su se navadjale na zaru kao da je nepristupacna.. 👏👏👏👏👏
2019 07 15
Zara jeste "brend" kod mnogih. Evo moja drugarica od kako studira u BG-u svaka druga rec joj je Zara i verovatno bi ovde kupila najobicniji iznoseni dronjak za velike pare samo zato sto je zara. Ja imala nesto u omiljenim, 1000din je bila cena. Taman usla da kupim kad ono-snizenje 990. E pa vala necu iz inata. Jako snizenje u p... m...
2019 07 15
> Bojanaboka990: > Zara jeste "brend" kod mnogih. Evo moja drugarica od kako studira u BG-u svaka druga rec joj je Zara i verovatno bi ovde kupila najobicniji iznoseni dronjak za velike pare samo zato sto je zara. Ja imala nesto u omiljenim, 1000din je bila cena. Taman usla da kupim kad ono-snizenje 990. E pa vala necu iz inata. Jako snizenje u p... m... Da li ti je drugarica Beogradjanka ili pridoslica? :D
2019 07 15
Ja nisam ni znala da je zara toliki hit dok se nisam registrovana na ovaj sajt 🤣🤣🤣
2019 07 15
1 2 3