Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Problem prilikom postavke artikla

Pozdrav svima, Imam problem da postavim jaknu na prodaju. Opcija Materijal I Tagovi mi prave problem. Sta god da upisem ne funkcionise. Da li neko zna sta moze biti. Hvala unapred.
2019 07 29
Te zarez, te razmak, nikad meni tagovi i materijali ne funkcionisu. Ja onda na kraju napisem samo jedan materijal i jedan tag i zavrsim s tim... I onda ucita tek. Pre toga sve je samo maltretiranje. Samo kad jedan stavim na ta dva polja, objavi predmet. Nema sta nisam probala
2019 07 29
Meni nije funkcionisalo ni kada napisem jednu rec. Tek posle 20og puta objavio mi je oglas sve sa crvenim greskama na tim poljima, tako da mi I dalje nije jasno sta je tu bag I zasto je uopste :D
2019 07 29
> Shyshymiga: > Te zarez, te razmak, nikad meni tagovi i materijali ne funkcionisu. Ja onda na kraju napisem samo jedan materijal i jedan tag i zavrsim s tim... I onda ucita tek. Pre toga sve je samo maltretiranje. Samo kad jedan stavim na ta dva polja, objavi predmet. Nema sta nisam probala Hvala puno sto ste pisali.
2019 07 29
Pa toboze pise treba razmak, ili zarez... I kako god napises, ne funkcionise. Tek posle par puta objavi, doduse kad napisem samo jednu rec u te dve oblasti. Pa eto, kako je tako je. Srecno. Nema na cemu
2019 07 29