Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Tek okoćeni mačići

Ljudi neka stoka je juče blizu moje zgrade bacila u kesi tek okoćenih 6 mačića. Ja bih umrla da sam ih tamo ostavila, međutim moje mačke ne žele da ih doje, uspela sam da ih nahranim malo na špric mlekom bez laktoze sa dodatkom pavlake za kuvanje, to sam nasla na netu. Stavila sam ih u kutiju i ušuskala,stavila flaše sa toplom vodom,ali nemam neke velike nade. Ja jednostavno ne mogu da im pruzim svu potrebnu negu. I vrlo sam ljuta i tužna ,jer sam bespomoćna.😔
2019 08 07
Neodgovorna i nehumana. Pokušali ste kontaktirati neku organizaciju za zaštitu životinja ili neko prihvatilište?
2019 08 07
:'( Strašno...
2019 08 07
Nadam se da ce doci dan kada ce i taj koji je to uradio biti ostavljen tako sam i bespomocan!!! Neoprostivo!!!😞😢
2019 08 07
Problem je sad održati ih u životu. Njima ni pupčana vrpca još nije otpala...niko nema mačku dojilju. Po savetu pravim neku smešu i hranim ih spricem ,ali ne znam koliko ce to biti uspesno😕
2019 08 07
Moja maca se omacila pre nedelju dana, ne bih dala Jovicu (jedno je od tri preživelo) ni za šta na svetu. Čak smo se muž i ja izljubili kao da nam se rodilo unuče, tako da mi stvarno nije jasno kako nekome može da se ne slomi srce da uradi ovako nešto... Ovi mačići još sisaju, a čini mi se da nisu ni progledali. Monstruozno... Javi ako ih zadržiš da ponovimo akciju kao za kuce...
2019 08 07
Nisu progledali, nit im je svima pupčana vrpca otpala. Pokušaću danas kod jedne žene,ako njena macka prihvati,ako ne pokušaću na špric da ih othranim.
2019 08 07
Zao mi je, ne zelim da te razocaram. Ali to je borba sa vetrenjacama. Macici kojima jos ni pupcana vrpca nije otpala, jako, jako tesko, gotovo bez sanse, ce se odrzati u zivotu samo pomocu formule. Probaj na fb grupama da trazis macku dojilju, ili putem Le Petit Mjau grupe na fejsu. Ja sam tako hranila 4 mace, mesec dana su bili dobro, uz svo moje nespavanje i muku...posle mesec dana jednostavno jedno po jedno se gasilo i svi su mi uginuli. Od tada kontam koliko je vazno da bar prvih deset dana sisaju.
2019 08 07
Da, znam to i sama. Videću kako ću proći danas,a vec trazim preko fb..al nazalost za sad nista
2019 08 07
A da li može formula za bebe?? Mislim da je ona najpribližnija mleku bilo kog sisara. Imanu DMu da ss kupi babylove formula košta 600 din 600 grama i uopšte nije loša, pakuje je Humana, tako da mislim da imaju unutra sve neophodne vitamine da prežive. Ako bude opet trebalo novca za mace, objavi da skupljamo. Jadne mace
2019 08 07
Videcu ako ih macka ne prihvati ima li u vet.apoteci ta formula za mačiće. Citala sam da ima,samo ne znam ima li kod nas...mali je grad.
2019 08 07
Kod mene u Nisu nema zamenskog mleka nazalost, dosta je skupo, ali vrv je bolje od formule. Jedino iz Bg-a neko da posalje. Nadam se da ce ih macka prihvatiti. 😑
2019 08 07
Ako ima neka clanica koja zivi u blizini da ti kupi pa posalje. Ja bih rado pomogla ali nisam blizu pet centra, nemam kola, busom mi treba bas dugo a sama sam sa psom i 4 bebice.
2019 08 07
Pogledacu ima li toga kod nas. Ovde je sve mnogo skuplje. Ampule koje mi je sestra kupovala za psa u Bg i placala 900 din ovde kod nas prodaju za 1700
2019 08 07
Nismo imali sreće sa mačkom. 😐 Idem sad do pet shopa da vidim ima li te formule kod nas.
2019 08 07
1 2 3 4 5