Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Drage mame help!

Mame treba mi savet,kako ste uspele da smrsate posle trudnoce? Neka dijeta koja je uspela? Bilo sta. Porodila sam se pre 3 meseca i kao tenk sam,mislim da je vreme da se dovedem u red kol'ko tol'ko 😂💕
2019 08 12
Ako dojite najbolje je da secekate sa tim jos malo. Ako ne dojite onda vezbice dok beba spava,trcanje uvece kada je uspavate(ostavite tatu sa njom)i sto je najvaznije balansirana ishrana,ne gladovanje nikako. Potrudite se da izbacite slatko i testo. Ja sam pre trudnoce imala 58 kg u trudnoci dobila 18 kg,kad sam se porodila ostala na 73 kg,i evo sada se polako dovodim u red,sada imam 63kg,setnja,trening,lagana ishrana i za dva meseca ces videti rezultate. Srecno
2019 08 12
Ne dojim,u svaka vam cast,hvala puno na savetima 💕
2019 08 12
I casa tople limunade bez secera ujutru.. :) ako nemate problem sa zeludcom...
2019 08 12
Rodiš još jedno i da vidiš kako se tope kg 😂 dok jedno spava, drugo nosiš, kad oboje apavaju radiš po kući, kad su oboje budmi, šetnja po kraju 😂
2019 08 12
Ja sam se vratila na staro kao da se nisam porodila, ali posle tri meseca bez obzira na to sto nisam imala dodatne kilograme, nista tu jos nije bilo kako treba. Tako da samo polako, mora i organizam sam da se vrati u normalu. Ja sam pocela da vezbam oko 6og meseca kad sam prestala da dojim, zategla se, sve super, ali su mi se kukovi vratili tek posle godinu, tako da mora i priroda da odradi svoje... Samo vezba i zdrava ishrana, manite dijete, zamo znoj!! :)))). Setajte sa bebom puno. Moj savet je i da proverite stomak pre vezbanja da niste dobili dijastazu, devojke to ne urade i naprave ozbiljne probleme pogresnim vezbama, a cak ni licni treneri ne obracaju paznju na to. Misici moraju potpuno da se spoje da biste radili redovne vezbe za stomak.
2019 08 12
Devet meseci telo raste, pa mu treba minimum toliko da se sve vrati na svoje mesto. Ja sam se vratila na staru kilazu posle godinu dana, ali moje telo se permanentno izmenilo. Kukovi su se rasirili, sva sam se nesto raskrupnjala 😀 Tek sad kada je dete postalo stabilno na svojim nogicama, vidim da mi se sve zateze i zaostalo salce spada. Trcim za njim, spasavam mu glavu kada se popne na sto, nosim ga preko dvorista kada pobesni, to je teg od 14 kila koji se gicka i poskakuje. Imam misice kao Rambo 🤣
2019 08 12
> Debela_devojka: > Rodiš još jedno i da vidiš kako se tope kg 😂 dok jedno spava, drugo nosiš, kad oboje apavaju radiš po kući, kad su oboje budmi, šetnja po kraju 😂 Hahaha,verujem,ali za sada dovoljno jedno 😂
2019 08 12
> belinda34: > Ja sam se vratila na staro kao da se nisam porodila, ali posle tri meseca bez obzira na to sto nisam imala dodatne kilograme, nista tu jos nije bilo kako treba. Tako da samo polako, mora i organizam sam da se vrati u normalu. Ja sam pocela da vezbam oko 6og meseca kad sam prestala da dojim, zategla se, sve super, ali su mi se kukovi vratili tek posle godinu, tako da mora i priroda da odradi svoje... > Samo vezba i zdrava ishrana, manite dijete, zamo znoj!! :)))). Setajte sa bebom puno. Moj savet je i da proverite stomak pre vezbanja da niste dobili dijastazu, devojke to ne urade i naprave ozbiljne probleme pogresnim vezbama, a cak ni licni treneri ne obracaju paznju na to. Misici moraju potpuno da se spoje da biste radili redovne vezbe za stomak. Da mozda bih trebala jos da sacekam,priroda ce pola da uradi,mada mi smo svi u familiji pozamasni,treba mi dodatni trud 😂 Blago vama sto niste dobili kilograme 😔💜
2019 08 12
> marijana24: > Devet meseci telo raste, pa mu treba minimum toliko da se sve vrati na svoje mesto. Ja sam se vratila na staru kilazu posle godinu dana, ali moje telo se permanentno izmenilo. Kukovi su se rasirili, sva sam se nesto raskrupnjala 😀 Tek sad kada je dete postalo stabilno na svojim nogicama, vidim da mi se sve zateze i zaostalo salce spada. Trcim za njim, spasavam mu glavu kada se popne na sto, nosim ga preko dvorista kada pobesni, to je teg od 14 kila koji se gicka i poskakuje. Imam misice kao Rambo 🤣 Hahaha,znaci ipak treba da sacekam,kad pocne da mi trckara okolo,ima da se topim ko blesava 😂
2019 08 12
> uvanazajonje123: > > belinda34: > > Ja sam se vratila na staro kao da se nisam porodila, ali posle tri meseca bez obzira na to sto nisam imala dodatne kilograme, nista tu jos nije bilo kako treba. Tako da samo polako, mora i organizam sam da se vrati u normalu. Ja sam pocela da vezbam oko 6og meseca kad sam prestala da dojim, zategla se, sve super, ali su mi se kukovi vratili tek posle godinu, tako da mora i priroda da odradi svoje... > > Samo vezba i zdrava ishrana, manite dijete, zamo znoj!! :)))). Setajte sa bebom puno. Moj savet je i da proverite stomak pre vezbanja da niste dobili dijastazu, devojke to ne urade i naprave ozbiljne probleme pogresnim vezbama, a cak ni licni treneri ne obracaju paznju na to. Misici moraju potpuno da se spoje da biste radili redovne vezbe za stomak. > Da mozda bih trebala jos da sacekam,priroda ce pola da uradi,mada mi smo svi u familiji pozamasni,treba mi dodatni trud 😂 Blago vama sto niste dobili kilograme 😔💜 14 kg sam dobila u trudnoci, a onda je sve postepeno spadalo. Moram da se slozim i sa komentarom gore da treba voditi bebu u setnju, to dosta pomaze. Po dva tri sata dnevno sam setala. Takodje i Instagram pomaze. Strasno sam se jedila sto nisam tako smirena i nasmejana i lepa Instagram mama. Valjda i od tog jeda zena smrsa. Ja rascupana, oznojana, ispovracana, upisana i ukakana, kuca kao da je bomba pala, a one kao foto-modeli. Bokte! Da poludi covek 🤣
2019 08 12
> marijana24: > > uvanazajonje123: > > > belinda34: > > > Ja sam se vratila na staro kao da se nisam porodila, ali posle tri meseca bez obzira na to sto nisam imala dodatne kilograme, nista tu jos nije bilo kako treba. Tako da samo polako, mora i organizam sam da se vrati u normalu. Ja sam pocela da vezbam oko 6og meseca kad sam prestala da dojim, zategla se, sve super, ali su mi se kukovi vratili tek posle godinu, tako da mora i priroda da odradi svoje... > > > Samo vezba i zdrava ishrana, manite dijete, zamo znoj!! :)))). Setajte sa bebom puno. Moj savet je i da proverite stomak pre vezbanja da niste dobili dijastazu, devojke to ne urade i naprave ozbiljne probleme pogresnim vezbama, a cak ni licni treneri ne obracaju paznju na to. Misici moraju potpuno da se spoje da biste radili redovne vezbe za stomak. > > Da mozda bih trebala jos da sacekam,priroda ce pola da uradi,mada mi smo svi u familiji pozamasni,treba mi dodatni trud 😂 Blago vama sto niste dobili kilograme 😔💜 > 14 kg sam dobila u trudnoci, a onda je sve postepeno spadalo. Moram da se slozim i sa komentarom gore da treba voditi bebu u setnju, to dosta pomaze. Po dva tri sata dnevno sam setala. Takodje i Instagram pomaze. Strasno sam se jedila sto nisam tako smirena i nasmejana i lepa Instagram mama. Valjda i od tog jeda zena smrsa. Ja rascupana, oznojana, ispovracana, upisana i ukakana, kuca kao da je bomba pala, a one kao foto-modeli. Bokte! Da poludi covek 🤣 :) :) :) Mozes i ti da se sredis na pola sata da okines fotku za intagram 🤣 Sve smo ispovracane i rascupane :) Drazi mama :)
2019 08 12
> marijana24: > > uvanazajonje123: > > > belinda34: > > > Ja sam se vratila na staro kao da se nisam porodila, ali posle tri meseca bez obzira na to sto nisam imala dodatne kilograme, nista tu jos nije bilo kako treba. Tako da samo polako, mora i organizam sam da se vrati u normalu. Ja sam pocela da vezbam oko 6og meseca kad sam prestala da dojim, zategla se, sve super, ali su mi se kukovi vratili tek posle godinu, tako da mora i priroda da odradi svoje... > > > Samo vezba i zdrava ishrana, manite dijete, zamo znoj!! :)))). Setajte sa bebom puno. Moj savet je i da proverite stomak pre vezbanja da niste dobili dijastazu, devojke to ne urade i naprave ozbiljne probleme pogresnim vezbama, a cak ni licni treneri ne obracaju paznju na to. Misici moraju potpuno da se spoje da biste radili redovne vezbe za stomak. > > Da mozda bih trebala jos da sacekam,priroda ce pola da uradi,mada mi smo svi u familiji pozamasni,treba mi dodatni trud 😂 Blago vama sto niste dobili kilograme 😔💜 > 14 kg sam dobila u trudnoci, a onda je sve postepeno spadalo. Moram da se slozim i sa komentarom gore da treba voditi bebu u setnju, to dosta pomaze. Po dva tri sata dnevno sam setala. Takodje i Instagram pomaze. Strasno sam se jedila sto nisam tako smirena i nasmejana i lepa Instagram mama. Valjda i od tog jeda zena smrsa. Ja rascupana, oznojana, ispovracana, upisana i ukakana, kuca kao da je bomba pala, a one kao foto-modeli. Bokte! Da poludi covek 🤣 Haha,ah taj virtuelni svet 😂😅 Bas sam naisla na neku sliku pre neki dan,neka nasa blogerka je u pitanju,ne znam ni ko je ima ih milion,ona sedi u krevetu,pije kafu i cita knjigu,a beba pored u krevetcu lezi,nasmejana,opis slike 'savrseno jutro', 😅😅😅 Pazi da je tako u stvarnom svetu,da na miru pijes kafu i citas knjigu,da,ali kad spava 😴
2019 08 13
A, i to zavisi. Malu nisam osetila prvih 6 meseci, ako mi verujete, zajedno smo do 10 ujutru spavale 😂 kqd je budna ćuti, gleda u plafon, smeje se. Grčeve smo preskoćili. Ali je zato odlepila kad je počela da sedi i ispušta glasove i evo još je odlepljena 😂 a bebac je superiška, dete se ne čuje. Ali odlepiće i on, već se spremam psihićki 😂
2019 08 13
> Debela_devojka: > A, i to zavisi. Malu nisam osetila prvih 6 meseci, ako mi verujete, zajedno smo do 10 ujutru spavale 😂 kqd je budna ćuti, gleda u plafon, smeje se. Grčeve smo preskoćili. Ali je zato odlepila kad je počela da sedi i ispušta glasove i evo još je odlepljena 😂 a bebac je superiška, dete se ne čuje. Ali odlepiće i on, već se spremam psihićki 😂 Blago tebi, ovaj od kad se rodio nema mira. Grcevi, pa je hteo samo u rukama da bude, podigao se na noge sa 6 meseci. Dete nikad nije selo na jedno mesto duze od 10 sekundi. Samo trci, skace, bezi, zatvara se u sobu, cupa cvece, kopa mackama po pesku, vadi sudove, lupa po svemu kao da je bubanj, cetka za wc solju mu je posebno interesantna.... Da ga dam lepo u vrtic, da trosi tu silnu energiju. 😊 A ja da budem lepa i debela i relaksirana :)
2019 08 13
1 2