Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Ves masina kupovina

Treba da kupim novu ves masinu. Gorenje od pre 35 godina je crkla. Imam neku starinsku takodje, eudora. Molim za savet koju masinu kupiti? Virpul, kendi, beko? Gornje? Iskustva i preporuke.
2019 08 17
Ako neko može da odvoji veću sumu DD je u pravu, Miele ili Bosch. Ako ne šta može. Obavezno se raspitajte ko ima pouzdanu servisnu mrežu. Prijateljica mi jako loše prošla sa Whirlpool, tri puta je menjali i bezuspešno popravljali. Na kraju kupila Beko.
2019 08 17
Bosh definitivno, moja evo petanaestak godina radi kao sat.Imate na e-ponuda gde za jednu stvar imate razliku od ceni po nekoliko hiljada dinara ,samo ukucajte recimo bosh masine za pranje cena i izbaci Vam radnju gde je najjeftinije.
2019 08 17
Beko definitivno
2019 08 17
Bolje i polovna dobra, nego nova osrednjeg kvaliteta. Ima u BGu par dobrih radnjih sa polovnom belom tehnikom iz uvoza, bagatela za dobru mašinu
2019 08 17
Nisam pri sredstvima zq skuplje varijante. Najvise 35000 bih dala, pritom moram u nekoj prodavnici da kupim, jer kupujem ujedno i poklon i jos nesto, a sve placam kreditnom karticom.
2019 08 17
Hvala na savetima, verovatno beko.
2019 08 17
još jedan glas za Beko. ;)
2019 08 18
Vidim da niko ne preporučuje gorenje ali nama je ta masina uvek bila super. Moji je kuci imaju, jedna 20god stara pa druga evo pet godina vec. Svekrva takodje godinama ima gorenje i sada je i mi imamo. Mozda samo imamo srece ali stvarno nas sluze bez problema.
2019 08 18
Brisem temu, kupili smo koncar. Daj Boze da ne mislimo na servisere nikako. 😂
2019 08 19