Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

SAVET ZA NE-SARADNJU.

Naime,zelim samo da upozorim clanove da ne saradjuju sa doticnim clanom sajta,ne znam dal' ostaviti negativnu(mislim da bi mi to prva bila za ovih 7 ipo godina),manje/vise sto nije podigla POKLON paket,pa mi se vratio uz dupli ptt(odbila sam ga primiti)nego sto me svo vreme lagala da ga je podigla,a na LAZ se gnusam...tako da,samo da vas upozorim-zaobilazite i to je to...veliki pozdrav svim ostalim clanovima :* ! https://mojekrpice.rs/bluerose989-134345
2019 09 18
Pa.cim ima 4 negativne
2019 09 18
Odakle je clanica?
2019 09 18
> BabyPink: > Odakle je clanica? Banatski Karlovac ime - Neda Todorovic
2019 09 18
> Jasmina30: > Pa.cim ima 4 negativne pa da,ispadoh curka,al razmsljam-poklon je...toliko flipnula valjda nije...al eto :s
2019 09 18
Meni se vratio poklon paket ,a još sam ja platila poštarinu,samo ga je trebalo preuzeti...tako da me ništa više ne čudi.
2019 09 18
> MiraTinaLena2: > Meni se vratio poklon paket ,a još sam ja platila poštarinu,samo ga je trebalo preuzeti...tako da me ništa više ne čudi. isti slucaj,i razumem te,i poznajem( :) ) ...i podrzavam,ma dno dna...vratiti poklon,eee.....ccc....nisam pametna vise ,:(
2019 09 18
> MiraTinaLena2: > Meni se vratio poklon paket ,a još sam ja platila poštarinu,samo ga je trebalo preuzeti...tako da me ništa više ne čudi. Isto. Samo što sam ja platila poštarinu za prijem preporučeno pa kad se vratilo platila sam još jednom za povraćaj paketa(a sve puno novih lepih stvari..) . Kao kad te neko ošamari jednom pa mu pružiš i drugi obraz... da te odalami još jače. 8-) x-) ]:( Od tad ništa ne poklanjam da šaljem poštom , samo kupcima koji potroše kod mene za više stvari gurnem nešto lepo i korisno, slično nečem iz njihovih lista želja , a da to ne oteža paket. :)
2019 09 18
> Maculi: > > MiraTinaLena2: > > Meni se vratio poklon paket ,a još sam ja platila poštarinu,samo ga je trebalo preuzeti...tako da me ništa više ne čudi. > Isto. Samo što sam ja platila poštarinu za prijem preporučeno pa kad se vratilo platila sam još jednom za povraćaj paketa(a sve puno novih lepih stvari..) . Kao kad te neko ošamari jednom pa mu pružiš i drugi obraz... da te odalami još jače. 8-) x-) ]:( > Od tad ništa ne poklanjam da šaljem poštom , samo kupcima koji potroše kod mene za više stvari gurnem nešto lepo i korisno, slično nečem iz njihovih lista želja , a da to ne oteža paket. :) ma zaista bezobrazluk! .... no comment... ,:(
2019 09 18
Zbog takvih koji traze poklone.Drugima kojima stvarno treba.Ne mogu da verujem da ne podignu poklon paket prosto neverovatno.Bez komentara.
2019 09 18