Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Povratak sajta i nastavak nabijanja cena

Iz kog razloga clanice “nabijaju” cene? Gledam na Limundu,apsolutno realne cene,dok je ovde 4,5 puta skuplje...Vratile ste se i ajde sad da oderete za svaki slucaj da se opet ne ugasi?
2019 09 26
Bas vala...
2019 09 26
Ja sam ovaj sajt od početka smatrala kao second hand i ne vidim cemu postavljanje novih i precenjenih stvari, kao i polovnih precenjenih . Uvek sam za da se snizi cena radi prodaje ili kupovine, pa makar sa 100 spustila na 50,jer ako je na sajtu znači da ga više neću nositi ili koristiti. Ili ću baciti ili pokloniti, ako ne mogu da prodam. Ali nabijanje cena... 😄 Presmesno
2019 09 26
ista prica , najjace mi je kad ih pitas da ti snize cenu a one onako prepotentno NE ....e to mi je najgrdje -.- i postavljanje predmeta iz butika koje na fejsu i instagramu mozes da nadjes pet puta jeftnije sta ces
2019 09 26
Jeste Guess 17.000 i nudi mi kao top cenu ja iste kupila u Delti u FF 7.000 Plave pa htela i roze pobegao mi broj u delti Jos da joj budem zahvalna ucinila mi za 17.000 😂😂😂😂😂
2019 09 27
Nego sta nego da je polovno sve, cim si kupila znaci da nije novo Zna se sta moze da srzi cenu, zlato, bunde neke torbe original mada pitanje sta je original Das 130.000 za LV a ovde kod nas nmzs da proveris autenticnost > Zlatana: > Ja sam ovaj sajt od početka smatrala kao second hand i ne vidim cemu postavljanje novih i precenjenih stvari, kao i polovnih precenjenih . Uvek sam za da se snizi cena radi prodaje ili kupovine, pa makar sa 100 spustila na 50,jer ako je na sajtu znači da ga više neću nositi ili koristiti. Ili ću baciti ili pokloniti, ako ne mogu da prodam. > Ali nabijanje cena... 😄 Presmesno
2019 09 27
Ima svasta.Shvatam ja da bi svako od nas da zaradi nesto i kupi nove stvari.I ok mi je da i skuplje stvari neces prodati za 500 din.Ali kad vidim kako rokaju cene,nije mi to jasno i prodaju.Ili clanice lepe prodato na stvari da izgleda da ih neko kupuje. Kod mene su italijanske cizme,iznad kolena,od prevrnute koze koje sam platila 12.000 pri tome obuvene 2 puta,1600 din plus besplatna dostava,sto znaci da kad platim postarinu meni ostaje 1300 din.Po memni je to vise nego korektno.Da li gresim?
2019 09 28
ovo je sramota!!!Nemam vise komentar,pocecu da im pisem na kraju i da ih pitam da li ih je sramota....duze vreme ne kupujem na sajtu jer je preskupo..
2019 09 28
Da, situacija se malo otrgla kontroli... Ranije ovo jeste bio na neki nacin second hand, cene su bile pristupacne, radile su se razmene... Sad su cene vece nego u radnjama. Ne znam otkud tolika alavost odjednom, ali sve manje kupujem ovde 😐
2019 09 29
Ja sam na sajtu oko 2 godine aktivno, i za sve to vreme je bilo i ekstremno nabijenih cena, ali i ekstremno snizenih, ne vidim promenu od povratka sajta...Sve sam sve stavila na -50% do kraja meseca, da ne bude samo da su sve cene ludacke :)
2019 09 29
Mnogo ima clanica na ovom sajtu,mnogo predmeta,istih i razlicitih,mnogo razlicitih cena... Svako moze da nadje za sebe ono sto mu odgovara,skupo ili jeftino,original ili kopija... Nekome nije problem da plati malo vise za ono sto zeli,ko nece ,nema,moze da nadje nesto drugo za sebe po veoma pristupacnim cenama. Na ovom sajtu stvarno moze da se nadje za svakog po nesto.
2019 09 29
A kad su previse realne cene, clanice misle da hoces da im podvalis robu sa ostecenjem. Ja sam jednom narucila jaknu od eko koze, navodno kao nova a cena 800din. Kada mi je stigla bila je sve samo ne kao nova, a clanica se vise nikada nije oglasila.
2019 09 29