Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

PREPRODAJA!

Desi vam se tako da budete prevarene, pa vam stigne pohabana stvar ili nikako onakva kakva je u opisu. Sta uradite? Da li biste istu stvar stavili opet na prodaju, nenavodeci ikakva ostecenja? Evo ja bih licno smatrala da sam prevarena ja, i boze moj idemo dalje. Zasto ova tema? Trazila sam neke stvarcice, i naletim na negativan utisak clanice, i skoknem do profila osobe koja ga je ostavila, da bih na njenom profilu nasla taj isti predmet na prodaji. Da dodam, sa istim slikama na osnovu kojih je i ona kupila, jer clanica koja je prodala i dalje drzi oglas (kao ''prodato'' naravno).
2019 09 27
Zasto je ocenila negativnim utiskom kad su obe prevaranti?
2019 09 27
Ne bih znala, nekako me ostavilo u soku. Jos je u oceni napisala ''Apsolutno ne moze da se nosi''. Izvinjavam se ali evo cela ocena... Ako je protiv pravila, obrisacu. ''Na zalost, moram ostaviti negativan utisak. Razocarana sam kupovinom, u opisu je pisalo da je mantil koji clanica prodaje u super stanju, a i u opisu profila stoji da prodaje nove ili skoro nove stvari, a mantil koji je meni stigao je pohaban, iznosen, iscupkan.. Apsolutno ne moze da se nosi. Clanica mi kaze da nema zasto da budem razocarana, da je kupovina preko interneta uvek rizicna. I zna da bude rizicna, kad ljudi nisu iskreni.'' I onda isti dan postavis isti predmet, sa identicnim slikama, i bukvalno opisa bez.... Tuzno vrlo...
2019 09 27
Ostavite link pravedne clanice da se ne bi neko zajebao.
2019 09 27
Ako je stigla ostecenja stvar kojoj u opisu pise "bez ostecenja" to je prevara. Ja bih u zavisnosti od ostecenja stavila stvar opet na prodaju, ako artikal moze da se koristi ,nosi. Naravno navela bih detaljno ostecenja koja ima i stavila realnu cenu . U koliko je stvar za kantu, tamo bi i zavrsila 😀 ahhaha. Stvarno to sa utiscima ne kapiram, kad su obe prevaranti..
2019 09 27
https://mojekrpice.rs/tamararosic-154222 https://mojekrpice.rs/cakaa88-149590 Pronadjite razliku :D
2019 09 27
> sandrra160796: > Ako je stigla ostecenja stvar kojoj u opisu pise "bez ostecenja" to je prevara. > Ja bih u zavisnosti od ostecenja stavila stvar opet na prodaju, ako artikal moze da se koristi ,nosi. Naravno navela bih detaljno ostecenja koja ima i stavila realnu cenu . U koliko je stvar za kantu, tamo bi i zavrsila 😀 ahhaha. > Stvarno to sa utiscima ne kapiram, kad su obe prevaranti.. Naravno i to je u redu, ali biste verujem napisale da je isupkan ili sta vec (i max smanjili cenu)... Ako ste se vi vec osecale prevarenom, zasto biste to uradili nekom drugom?
2019 09 27
> Madeleine: > Ајој. Колико неправилности видим само код чланица које се мотају по форуму-отварају теме, жале се итд. Ако загребеш дубље по сајту, то је да паднеш у несвест. Али баш ме заболе шта раде. Једноставно не улазим у сарадњу са таквима :) hahahhahah pa jesam videla do sada svasta, ali ovo mi je nekako, pa ne znam, bez reci... Mozda ni ja sada nisam stavila temu gde treba, ali opet, videce par clanica, i nece kupiti taj mantil :)
2019 09 27
Zavisi u kolikoj meri je osteceno,pohabano...ili poklonim,ili bacim...imala sam slucaj sa kupacim,pisalo je nov...kada mi je stigao,odmah sam videla da mi je veliki i stavila ga na sajt,a kada sam primetila ostecenja-otisao je kao poklon... Ako sam se ja zafrknula,naravno da necu sada ja da varam druge...
2019 09 27
> anadunja: > Zavisi u kolikoj meri je osteceno,pohabano...ili poklonim,ili bacim...imala sam slucaj sa kupacim,pisalo je nov...kada mi je stigao,odmah sam videla da mi je veliki i stavila ga na sajt,a kada sam primetila ostecenja-otisao je kao poklon... > Ako sam se ja zafrknula,naravno da necu sada ja da varam druge... Jasno za velicinu, desava se naravno. Upravo to, ako sam ja vec prosla lose, ne treba da sirim dalje :D
2019 09 27
> Madeleine: > :) подфорум је једини и могућ, пошто је онај изнад неупотребљив :| > Залетање и импулсивност нису врлине за онлајн куповину. :) > Пре годину дана сам на кп-у видела торбу и данас не могу да је преболим. У опису је стајало једно; имам вишак торби па желим да се ослободим. У комуникацији каже: не знам, то је од моје другарице. Пријатељица је пита: добила сам на поклон, а имам исту такви нову. Треба да будем луда да јој уплатим 9000 дин. Са 45 мало друкчије гледаш ствари. 8-) > Чланица Розалија из НС-а је за кратко време блокирана или обрисана. Hahahhahahah mislim da je bolje sto niste kupili tu torbu. Meni kad je u razgovoru nejasno, lakse mi da zaobidjem. Ali razumem to da se tesko preboli :D
2019 09 27
> Lina00: > > anadunja: > > Zavisi u kolikoj meri je osteceno,pohabano...ili poklonim,ili bacim...imala sam slucaj sa kupacim,pisalo je nov...kada mi je stigao,odmah sam videla da mi je veliki i stavila ga na sajt,a kada sam primetila ostecenja-otisao je kao poklon... > > Ako sam se ja zafrknula,naravno da necu sada ja da varam druge... > Jasno za velicinu, desava se naravno. Upravo to, ako sam ja vec prosla lose, ne treba da sirim dalje :D Ma da,ne padam u nesvest ako mi stigne nesto sto bas nije naznaceno u opisu...poslednja razmena sa devojkom za koju verujem da je ok,stigla mi je torba sa polomljenim ruckama,iz kese su ispali delici,nepaznja poste...pa sta sada-busilicu u ruke i par srafcica i torba je kao nova...😁
2019 09 27
> Lina00: > > sandrra160796: > > Ako je stigla ostecenja stvar kojoj u opisu pise "bez ostecenja" to je prevara. > > Ja bih u zavisnosti od ostecenja stavila stvar opet na prodaju, ako artikal moze da se koristi ,nosi. Naravno navela bih detaljno ostecenja koja ima i stavila realnu cenu . U koliko je stvar za kantu, tamo bi i zavrsila 😀 ahhaha. > > Stvarno to sa utiscima ne kapiram, kad su obe prevaranti.. > Naravno i to je u redu, ali biste verujem napisale da je isupkan ili sta vec (i max smanjili cenu)... Ako ste se vi vec osecale prevarenom, zasto biste to uradili nekom drugom? Upravo to sam i napisala, gore.
2019 09 27
Da i ja vam verujem da biste napisale.... Sve jasno
2019 09 27
bacim stvar u kantu za smece ili odnesem na reciklazu ..
2019 09 27
1 2