Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Maky15 Jagodina

Pitam zenicu da li je prodat skafander,kaze nije. Reko odlicno zainteresovana sam ako mozete samo jos koju sliku da mi posaljete. Sto znaci kupila bih ga..samo daj jos koju sliku ne? Ona mi odgovara poslace uvece na poslu je, ja reko vazi sacekacu nije hica..da bi mi uvece napisala da ga je prodala jer joj je verovatno gorelo za 1000 din! E nije cak ni ispostovala mene da posalje koju slicicu, a LEPO sam napisala da sam zainteresovana. Svasta cu doziveti ovde.. A ja gledam da postujem redom zainteresovane pih...prokletinja.
2019 10 01
Ko pre devojci devojka njegova..Vrv se u medjuvremenu javio kupac koji je samo trazio podatke za uplatu ili dao svoju adresu za slanje..I ja bih uradila isto sto i calnica.Izmedju slanja slika i prodaje odmah,opredelila bih se za prodaju odmah,logicno.
2019 10 01
> jelena2606: > Ko pre devojci devojka njegova..Vrv se u medjuvremenu javio kupac koji je samo trazio podatke za uplatu ili dao svoju adresu za slanje..I ja bih uradila isto sto i calnica.Izmedju slanja slika i prodaje odmah,opredelila bih se za prodaju odmah,logicno. Slazem se sa Jelenom, ako je devojka ostavila podatke njoj ide predmet.
2019 10 01
A možda je ona prvo pitala za skafander, samo u trenutku vašeg upita se još nije odlučila. Zato je članica rekla da nije prodat. Ne možemo znati šta se desilo.
2019 10 01
Da, u tom slucaju je mogla da kaze interesuje se jos jedna zenica,blefirala ili ne...mogla je lepo reci. Ajde da je nesto sto kosta 5 hiljada. Zinula joj g*** za crvenu. Strasno.
2019 10 01
Ja recimo nikaaad nisam prodavala onom ko prvi posalje podatke vec ko se prvi zainteresuje e sad mozda sam ja luda ili ne ali to ne bi bilo u redu sa moje strane.. Ali sta ces ljudi prezivljavaju verujem sa joj je hica I za tu crvenu.
2019 10 01
Ne znaci da joj je hica nego joj iskrslo da odmah proda i cao, sto bi se baktala da salje slike.
2019 10 01
Ti si u tom slucaju potencijalni kupac bila,ona je vec imala pravog kupca u 3 recenice i to je to...svaka od nas bi tako uradila,a i svaka od nas zeli pravog kupca bez zamajavanja itd..mnooogo puta sam slala slike i bile su zainteresovane ali samo su isparile,tako da vise ne saljem slike,uglavnom,ne svaki put..razmisli o tome> SandraBeba: > Ja recimo nikaaad nisam prodavala onom ko prvi posalje podatke vec ko se prvi zainteresuje e sad mozda sam ja luda ili ne ali to ne bi bilo u redu sa moje strane.. > Ali sta ces ljudi prezivljavaju verujem sa joj je hica I za tu crvenu.
2019 10 02
> SandraBeba: > Ja recimo nikaaad nisam prodavala onom ko prvi posalje podatke vec ko se prvi zainteresuje e sad mozda sam ja luda ili ne ali to ne bi bilo u redu sa moje strane.. > Ali sta ces ljudi prezivljavaju verujem sa joj je hica I za tu crvenu. Evo, ja se slažem sa tobom.. Možda smo retkost, ali postojimo! 😊 Uvek ispoštujem prvu osobu koja je za neku stvarčicu pokazala interesovanje, to lepo i objasnim drugoj i zaista nikada nije bilo problema. Ali, bože moj, ljudi su različiti, nose različita iskustva, pa tako i postupaju. Sve razumem i na kraju krajeva - nema "ljutiš".. 😊 Uvek kažem - najbolje je ponašati se onako kako biste volele da se ponašaju prema vama! 🤩
2019 10 05