Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Hajde, osvestite se malo

Tražim parku jesenju i ništa normalno i jeftinije od 2000 ne mogu da nađem. Odoh lepo u Textile house danas da iskopam jesenju jaknu ili u neki no name butik da kupim novu za 3000,a to savetujem i drugim kupcima, pa posle nek pljušte teme kako ne ide prodaja
2019 10 09
Ziva istina... U Textilhouse je nova kolekcija, svasta nesto ima... Ja ovde trazila farmerke, nisam mogla nista da nadjem sto mi odgovara a da ne kosta skoro kao nove, odem tamo, i nadjem HM farke za 800 dinara... Videla sam da bas imaju fin izbor jakni i dzempera 😁
2019 10 09
Slazem se, cene se napumpavaju, cak i premasuju originalne cene po kojima je kupljeno Zato se i manje kupuje po sajtu, ili mi se bar cini
2019 10 09
Sve je to tacno, ali postoji jos jedna stvar koje mnogi (mozda) nisu svesni.. Naime, kupovinom second-hand stvari, mi cinimo nesto dobro i za planetu, da tako kazem... Nisam ja bas neka fanaticna eco-aktivistkinja x-) , ali pratim pomalo, i u poslednje vreme sve vise nailazim na informacije o tome kako je fashion industrija, cini mi se, DRUGA po tom negativnom uticaju tj. zagadjenju zivotne sredine... I zaista, toliko garderobe se proizvodi, baca, pritom su to vecinom nekvalitetni materijali itd. Stoga se u poslednje vreme sve cesce moze naici na koncept #Slow Fashion... Ukoliko nekoga interesuje, neka malo progugla.... Eto... ;) Naravno, sve gore navedeno ne znaci da neko treba da precenjuje stvari na ovom sajtu, hahaha
2019 10 09
Kod mene imas monton saradjivale smo toliko puta ako ti odgovara cena,nikad nije problem. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8ed079bab30dd673878f6eebde28b00a.jpg)
2019 10 09
Ja isto gledam parke i đubretarce za jesen i minimum 2000. Ja gledam da snizim cene a opet ništa. Svi hoće markirano, kvalitet nebitan. Zato su i takve cene. Iskreno, da hoću da platim 3000 ili više, otišla bih u radnju. A ovde ih ima i za 8000, pa i više. Ali to ide. Ne razumem logiku.
2019 10 09
Sve sto je na profilu mi ne treba kao i vecini. Ne razumem poentu. Nudim i ptt gratis i dogovor za cenu cak i razmenu za nesto sto mi treba. U razmeni ista cena ali nista ne menja.
2019 10 09
> Anja0404: > Sve je to tacno, ali postoji jos jedna stvar koje mnogi (mozda) nisu svesni.. Naime, kupovinom second-hand stvari, mi cinimo nesto dobro i za planetu, da tako kazem... Nisam ja bas neka fanaticna eco-aktivistkinja x-) , ali pratim pomalo, i u poslednje vreme sve vise nailazim na informacije o tome kako je fashion industrija, cini mi se, DRUGA po tom negativnom uticaju tj. zagadjenju zivotne sredine... I zaista, toliko garderobe se proizvodi, baca, pritom su to vecinom nekvalitetni materijali itd. Stoga se u poslednje vreme sve cesce moze naici na koncept #Slow Fashion... Ukoliko nekoga interesuje, neka malo progugla.... Eto... ;) > Naravno, sve gore navedeno ne znaci da neko treba da precenjuje stvari na ovom sajtu, hahaha Pa i Textile house je SH radnja, tako da se ne odstupa od koncepta 😎
2019 10 09
> ModaBB: > Kod mene imas monton saradjivale smo toliko puta ako ti odgovara cena,nikad nije problem. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8ed079bab30dd673878f6eebde28b00a.jpg) Hvala ti puno na ponudi, ali sam u fazonu da nađem nešto casualnije 😂 sportski više fazon
2019 10 09
Ja se na prodaju ne žalim, meni ide super, kao i uvek, ali da nađem nešto povoljno za sebe na sajtu, postalo je stvarno nemoguće
2019 10 09
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/63c396aa9938f689cc1e11caf6bb81ce.jpg) Pa jel realno!? Ne liči ni na " kao novo".
2019 10 09
> Debela_devojka: > > Anja0404: > > Sve je to tacno, ali postoji jos jedna stvar koje mnogi (mozda) nisu svesni.. Naime, kupovinom second-hand stvari, mi cinimo nesto dobro i za planetu, da tako kazem... Nisam ja bas neka fanaticna eco-aktivistkinja x-) , ali pratim pomalo, i u poslednje vreme sve vise nailazim na informacije o tome kako je fashion industrija, cini mi se, DRUGA po tom negativnom uticaju tj. zagadjenju zivotne sredine... I zaista, toliko garderobe se proizvodi, baca, pritom su to vecinom nekvalitetni materijali itd. Stoga se u poslednje vreme sve cesce moze naici na koncept #Slow Fashion... Ukoliko nekoga interesuje, neka malo progugla.... Eto... ;) > > Naravno, sve gore navedeno ne znaci da neko treba da precenjuje stvari na ovom sajtu, hahaha > Pa i Textile house je SH radnja, tako da se ne odstupa od koncepta 😎 Aha, nisam to znala... Nalazi se u Bg?
2019 10 09
Na više lokacija
2019 10 09
Ja koliko vidim “pumparicama “ najbolje ide prodaja, svaka druga stvar PRODATO . A cene od 15.000 na gore Utisci samo prste
2019 10 09
> mokelem: > Ja koliko vidim “pumparicama “ najbolje ide prodaja, svaka druga stvar PRODATO . A cene od 15.000 na gore > Utisci samo prste Vala jeste. 🤔🤔🤔
2019 10 09
1 2 3