Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Hajde, osvestite se malo

Mada imaju duple naloge pa prodaju stavri i na HR platformi A tamo je verovatno kupovna moc jaca. Te im je sitnica dati 350 eura za Gucci torbu i ostale krpice
2019 10 09
A i kad se odvazim da kupim nesto skuplje posto je jelte original pa stidljivo pitam za rezervaciju od par dana dobijem odgovor , da je mnogoo devojaka zaintresovano za bas taj artikal , i da neeema rezervacije za isti . A ako budem imala srece nece se prodati
2019 10 09
> mokelem: > Mada imaju duple naloge pa prodaju stavri i na HR platformi > A tamo je verovatno kupovna moc jaca. Te im je sitnica dati 350 eura za Gucci torbu i ostale krpice Nije baš sitnica 350e za torbu, veruj mi, za nijansu be bolje, nego ovde, ali ne do te mere
2019 10 09
> Debela_devojka: > Na više lokacija Hvala
2019 10 09
> Anja0404: > > Debela_devojka: > > > Anja0404: > > > Sve je to tacno, ali postoji jos jedna stvar koje mnogi (mozda) nisu svesni.. Naime, kupovinom second-hand stvari, mi cinimo nesto dobro i za planetu, da tako kazem... Nisam ja bas neka fanaticna eco-aktivistkinja x-) , ali pratim pomalo, i u poslednje vreme sve vise nailazim na informacije o tome kako je fashion industrija, cini mi se, DRUGA po tom negativnom uticaju tj. zagadjenju zivotne sredine... I zaista, toliko garderobe se proizvodi, baca, pritom su to vecinom nekvalitetni materijali itd. Stoga se u poslednje vreme sve cesce moze naici na koncept #Slow Fashion... Ukoliko nekoga interesuje, neka malo progugla.... Eto... ;) > > > Naravno, sve gore navedeno ne znaci da neko treba da precenjuje stvari na ovom sajtu, hahaha > > Pa i Textile house je SH radnja, tako da se ne odstupa od koncepta 😎 > Aha, nisam to znala... Nalazi se u Bg? Izvini, ne stigoh do kraja da odgovorim. Dakle, 2 THa imaš ns Lionu, ispod Lion poslastičarnice, bukvalno 100 ž jedna radnja udaljena od druge, imaš jednu u Golsvordojevoj i koliko znam ima u Zemunu u Glavnoj. Msm da ima i negde u Krugu dvojke, ali nisam sigurna. Ili u Dž. Vašingtona. Ne znam, dopuniće neko lo zna
2019 10 09
Ima u Pozeskoj na Banovom Brdu, tu ja kupujem :")
2019 10 09
Ako ćemo realno,kad se snize cene za dz onda se misli da je to fus roba i nekvalitetno, kad se napumpaju onda ne valja kad je skupo, kako okreneš niko ne kupuje. Dodajte malo i novo u butiku, znate šta imate.
2019 10 09
Tako je Zlatana. Ubacim dečije stvari za sitne pare, nudim popuste i ništa. Ne kapiram žensku logiku.
2019 10 09
> Debela_devojka: > > Anja0404: > > > Debela_devojka: > > > > Anja0404: > > > > Sve je to tacno, ali postoji jos jedna stvar koje mnogi (mozda) nisu svesni.. Naime, kupovinom second-hand stvari, mi cinimo nesto dobro i za planetu, da tako kazem... Nisam ja bas neka fanaticna eco-aktivistkinja x-) , ali pratim pomalo, i u poslednje vreme sve vise nailazim na informacije o tome kako je fashion industrija, cini mi se, DRUGA po tom negativnom uticaju tj. zagadjenju zivotne sredine... I zaista, toliko garderobe se proizvodi, baca, pritom su to vecinom nekvalitetni materijali itd. Stoga se u poslednje vreme sve cesce moze naici na koncept #Slow Fashion... Ukoliko nekoga interesuje, neka malo progugla.... Eto... ;) > > > > Naravno, sve gore navedeno ne znaci da neko treba da precenjuje stvari na ovom sajtu, hahaha > > > Pa i Textile house je SH radnja, tako da se ne odstupa od koncepta 😎 > > Aha, nisam to znala... Nalazi se u Bg? > Izvini, ne stigoh do kraja da odgovorim. Dakle, 2 THa imaš ns Lionu, ispod Lion poslastičarnice, bukvalno 100 ž jedna radnja udaljena od druge, imaš jednu u Golsvordojevoj i koliko znam ima u Zemunu u Glavnoj. Msm da ima i negde u Krugu dvojke, ali nisam sigurna. Ili u Dž. Vašingtona. Ne znam, dopuniće neko lo zna Hvala jos jednom na informaciji i objasnjenju ❤️
2019 10 09
Ni ja ne kontam logiku. Kad mi je sve bilo na -50%, i to nekoliko dana, prodala sam jedan komad. Pre i posle toga, islo i ide. STavicu +50% oglas, mozda rasprodam sve :D
2019 10 10
Ahahahahahaha..Sinoc ista "tema"kod mene u kuci,komentarisala sam sa ukucanima..Gledam po Krpicama jakne ,a konkretno trazim mantil H*M,koji mi je promakao na Limundu za 800 din..Zaboravila sam na Licitaciju..Pa reko da pogledam ovde...Pa malo je reci da sam bila zgranuta..H&M kao od zlata da je,..Nadjem ovde taj isti mantil malntil ali za 4500 din...Cene jakni van svake pameti!!!Ako se slucajno i nadje neki komad sa normalnom cenom,je u vecini slucajeva ostecen,pa je naglaseno "zato takva cena"ahahahahahh...Replay patike na snizenju nove 7500-8000,a ovde polovne za ty cenu....
2019 10 10
Ja nađoh jesenju jaknu po, malo je reći, pristupačnoj ceni kod članice DžoDžo, usput sam kupila još par krpica, jer su cene stvarno baš kakve bi trebalo da budu na sajtu polovne garderobe.
2019 10 10
Kad pomenu Jelena cenu H&M mantila...Pre neki dan kod Kineza gledam neke dzempere, kad okacena dva mantila pored, kraci i duzi model. Cena i jednog i drugog - po 3500. I Kinezi poceli da lude opasno.
2019 10 10
Pa one kineske robne kuce nikada nisu bile jeftine..A Kinezi,su mi povoljni za neke sitnice.Inace uopste nisu jeftini...Inace pobrkala sam malo ovde je mantil koji je na limundu otisao za 800 din,6000 din ,a ne 4500 ,:)
2019 10 10
I ja sam batalila kupovinu ovde, haljinice za devojcice od 2 godine Waikiki 1000 rsd, ma hajde bezi bre. A na Limundo kupila Lindex za 200 rsd, h&m za isto toliko. Toliko vrede decije stvarčice. Za sebe odavno nista nisam kupila. E da isto ma Limundu Zara kaput, baggy, kao nov. Ovde kao da su udareni mokrom carapom svi. Stvari dva puta skuplje nego nove.
2019 10 10