Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Hajde, osvestite se malo

Ja ispoklanjala dečjih stvari i rasprodala za po 50 rsd komad, realno retko šta od dečjih stvari stavim skuplje od toga. Eventualno jaknu ili obuću
2019 10 10
Ja sam ovde prodala kosulju deciju Scotch&Soda jednom obucenu za 1400 din,a takodje sam prodala I jaknu deciju za 3000 koja je na snizenju kostala 150 funti.Zena koja ju je kupovala je znala o kojoj jakni je rec I racunala na to da ce da je nose tri generacije dece....Postoje I decije stvari koje su skuplje ali to nisu h&m I Waikiki I Rang...
2019 10 10
Jesu Kinezi povoljni za sitnice, ukrasne kutije, zezalice za ukrasavanje...Ali da nabiju cenu od 3500 za mantil, kineski mantil, pa pobogu...Produzim malo dalje, turski dzemper (zajebaniji su nego ranije, nemaju samo kinesku robu), skroz klasican, za starije gospodje, 1600 din. U nasoj radnji isti takav 1200.
2019 10 10
> jelena2606: > Ja sam ovde prodala kosulju deciju Scotch&Soda jednom obucenu za 1400 din,a takodje sam prodala I jaknu deciju za 3000 koja je na snizenju kostala 150 funti.Zena koja ju je kupovala je znala o kojoj jakni je rec I racunala na to da ce da je nose tri generacije dece....Postoje I decije stvari koje su skuplje ali to nisu h&m I Waikiki I Rang... Iskreno, nikada u životu ne bih kupila detetu nešto tako skipo što će obući par puta, realno. Moja sad ima 3 jakne, i menjamo čitavu zimu, da ne bude stalno viđena u istom 😂 da sam u fazonu da rađam petoro, pa da svi nose, možda bih i kupila
2019 10 10
A da ima skupih krpa za decu, svakako ima, pa kome nije žao da kupuje, alal 😂 kad napune dovoljno godina da znaju šta nose, možda im i kupim nešto skupo 😂 meni mama kupila mont jaknu, ja je iscepala posle 7 dana, tukla me ofingerom 😂
2019 10 10
Debela ta jakna je predvidjema do -25.Jakna je specijalna..Moj klinac je provodio po mesec dana na Kopaoniku,a nosio je dve sezone..Ja bih dala kada treba...To ti je isto ako sw bavis npr skijanjem,pa ides na planinu 7 dana godisnje..Onda ti oprema nije ni vazna..Ako ostajes celu sezonu,sa skart odelom I cizmama si nadrljao.Sve zavisi...Ali ta ista jakna od 150 funti ne vredi nista ako ju je nosilo 8 generacija dece po 3 meseca na planini,jer vise nema ta svojstva..Ne vredi vise nista...0 din
2019 10 10
Ja sam se na planini modirala kao na moru 😂 zato mi bilo 'ladno non stop. Radila sam po ceo dan u patikama i prsluku. Uveče sam izlazila u salinkama i haljinici, pa na dupe niz planinu 😂😂😂😂 a kad sam išla na čaaove boarda, isto sam polovno nalazila za sebe. Ako deca budu htela na skije, nek im tata kupuje, neam ja love za to 😂
2019 10 10
Ovde se divlja sa cenama..Ja za svog klinca ne mogu da pronadjem stvari,za pocetak posto nisam budala..Jakne ovde H&M i C&A,kostaju pa kao na rasprodaji u istim radnjama, nove...Ja se stvarno pitam,ko to kupuje??Prosle godine posto nije ni isao na skijanje sam mu kupila u sh,tri zimske jakne za 1000 din,od toga dve skijaske... :D
2019 10 10
Ja ćerki skafander za 100 rsd 😂😂😂😂 isplatio se svaki dinar 😂
2019 10 10
> Anja0404: > Sve je to tacno, ali postoji jos jedna stvar koje mnogi (mozda) nisu svesni.. Naime, kupovinom second-hand stvari, mi cinimo nesto dobro i za planetu, da tako kazem... Nisam ja bas neka fanaticna eco-aktivistkinja x-) , ali pratim pomalo, i u poslednje vreme sve vise nailazim na informacije o tome kako je fashion industrija, cini mi se, DRUGA po tom negativnom uticaju tj. zagadjenju zivotne sredine... I zaista, toliko garderobe se proizvodi, baca, pritom su to vecinom nekvalitetni materijali itd. Stoga se u poslednje vreme sve cesce moze naici na koncept #Slow Fashion... Ukoliko nekoga interesuje, neka malo progugla.... Eto... ;) > Naravno, sve gore navedeno ne znaci da neko treba da precenjuje stvari na ovom sajtu, hahaha bravo,zaista bravo
2019 10 12
1 2 3