Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Devojke kako kupujete pantalone?

Devojke zanima me kako kupujete pantalone-farmerice preko interneta?Ja kako god da izmerim svoje,i kada mi neko posalje dimenzije od tih koje hocu da kupim,kada mi stignu te iste pantalone ,meni opet nisu dobre ,ili mi budu male ili velike.Ja ne znam kako da kupim odgovarajuce preko neta? Kako vama uspeva da kupite vasu velicinu?😬
2019 10 11
Do sada sam samo jedne pogodila,a da ne treba nista da se ispravlja.Zato imam oko 50 pari farmerki😂
2019 10 11
Do sada sam samo jedne pogodila,a da ne treba nista da se ispravlja.Zato imam oko 50 pari farmerki😂
2019 10 11
takodje ja vise ne kupujem farmerke preko neta jer mi uvek budu male , butik licno je sigurica
2019 10 11
Jako zeznuto. Ja bacila oči na jedne pantalone ali ne usuđujem se. Ipak je rizik platiti više od 1000din, pa i manje.
2019 10 11
Pored mera i konfekcijskog broja, bitno mi je da imaju elastina, ako piše - ne tegle se, znači da su mi male :D
2019 10 11
Ono što uvek greše kada mere je mera poluobim kukova. Ne postoji mera kukova, nego se meri najširi deo zadnjice. Ako su pantalone plice, kukovi su tamo gde je struk. Ja nemam izražen struk i odgovara mi realan xs, ako nisu nerastegljive i ako nisu dubokog struka, mada neki modeli xs budu komotni. Kako god, retko se usudim da kupim na sajtu. Ćerki odavno tako ne kupujem, mora da proba
2019 10 11
> anadunja: > Do sada sam samo jedne pogodila,a da ne treba nista da se ispravlja.Zato imam oko 50 pari farmerki😂 Ahahahahahaa 😬😂😂😂😂😂Koja si ti kraljica 😂😂
2019 10 11
Ja zato imam opciju probanja pre kupovine, pa ko je iz grada može da proba, a i ja pitam sugrađanke za probu pre nego što kupim 😊 Do sad se svaka takva saradnja uspešno završila 😊 A i kad naručim iz drugog grada, pa promašim, stavim na dalju prodaju, pa valjda nekom budu ok 😊
2019 10 11
Samo jedan odredjen model za koji sam sigurna da mi 100% odgovara.
2019 10 11
Odokativno i po naznačenoj veličini, neverovatno da do sad nijednom nisam omanula, prvi put sam skoro kupila haljinu da mi je mala. Ako mi nešto i ne odgovara u potpunosti, prodam dalje ili poklonim, neće se baci svakako. Retko kad postavljam neka dodatna pitanja kad kupujem, baš retko.
2019 10 11
> Debela_devojka: > Odokativno i po naznačenoj veličini, neverovatno da do sad nijednom nisam omanula, prvi put sam skoro kupila haljinu da mi je mala. Ako mi nešto i ne odgovara u potpunosti, prodam dalje ili poklonim, neće se baci svakako. Retko kad postavljam neka dodatna pitanja kad kupujem, baš retko. Svaka tebi cast.Ja omasim i kada probam😂A tek ovako preko neta 😂😂
2019 10 11
Ma, ja naručim one koje mi deluju najveće i nema greške 😂😂
2019 10 11
Ja farmerke, pantalone, sortseve, ne kupujem preko neta bas iz tog razloga. . Od donjih delova samo, suknje i helanke :')
2019 10 11
Ja trazim mere, br mi nista ne znaci... :) Duzina, sirina struka, dubina napred i nazad.
2019 10 12
1 2