Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

KO JE najbolji rinoplasticar?

Ovako, treba mi najbolji rinoplasticar koji radi sekundarne operacije. Bitan mi je kvalitet i strucnost.
2019 10 24
Ima jedan stariji doktor mislim da se Ribnikar preziva Ali jednog dana kada odlicim i skupim tih nekih 2-3000 otici cu kod doktora u Zagrebu koji jenradio Eminin nos (Jahovic) Probacu da nadjem njegovo ime
2019 10 24
Ne mogu da nadjem sad Ali tu info sam pronasla na ana.rs ,ima bas veliki forum Pa potrazite
2019 10 24
> Elenahana: > Ne mogu da nadjem sad > Ali tu info sam pronasla na ana.rs ,ima bas veliki forum > Pa potrazite Hvala, citala sam po Ana forumu, i mene taj forum samo zbunjuje, vesti su im bajate. Inace sam vec oprisala pre 10 god., ali nista nisu dobro odradili ni septoplastiku ni estetiku, tako da, posto moram opet, ne bih bas da idem kod bilo koga jer je ova opercija vrlo neizvesna sama po sebi, a osim toga je i jedina operacija koja ne moze da se vrsi bezbroj puta, vec ima odredjeni br. Neko kaze da je 3 x max. Isla sam kod dr Milicevica, on mi se svideo, za VMA neko hvali, neko kudi, u jednoj klinici dovode nekog poznatog turskog hirurga, ali ja o njemu nista nisam na netu nasla...toliko su te operacije estetske postle rutinske u Srbiji, a kad trazis po netu neces naci nista, sve se taji kao da je ne znam sta....nit se dr reklamiraju, a kamoli pacijenti, valjda zele da ljudi mise da su prirodne lepotice, a svaka operacija se iz aviona vidi 😁
2019 10 24
Pitala sam dr Kristinu iz Rea M. da mi preporuci, naravno preporucila mi je svoju kliniku i kolege, ali koliko vidim sve su to mladi ljudi, meni treba neko sa iskustvom. Nadam se da ce se javiti zene sa iskustvima, nemoguce da niko ziv ne operise noseve, ljudi aman😁😁😁😁😁
2019 10 24
Pa taj Ribnikar je tata rinoplastije a nedavno je uveo jos jednu novu tehniku sto se tice noseva,za one koji nemaju neki ozbiljniji problem pa sano malo doterivanje.Otidjite kod njih barem kao konsultaciju-tako se i ordinacija zove
2019 10 24
Majka mog djaka isla u Vrnjacku Banju na "popravku", nije zadovoljna uopste, eto, da se ne zaletite :) A dala je oko 1000 evra za to, prvu operaciju je platila pre nekoliko godina 70k. Imala je devijaciju i nakupljanje gnoja, pa je to bio moranje+estetike malo, ali eto, lose odradjeno tad, losa popravka, tako da znate koga da izbegavate.
2019 10 24
> MinaMasa: > Majka mog djaka isla u Vrnjacku Banju na "popravku", nije zadovoljna uopste, eto, da se ne zaletite :) A dala je oko 1000 evra za to, prvu operaciju je platila pre nekoliko godina 70k. Imala je devijaciju i nakupljanje gnoja, pa je to bio moranje+estetike malo, ali eto, lose odradjeno tad, losa popravka, tako da znate koga da izbegavate. Hvala i to mi znaci, makar da znam koga da eskiviram 😁 mene je prva operacija kostala 1600 e. A ova ce oko 3-3500 😆 samo nek me neko popravi!
2019 10 24
Ovaj se zove Omco, tako ga bar ona zove. Radio joj je popravku, nije zadovoljna, sad treba da joj odradi neki spoljasnji deo, ostala je kao crvena linija, a valjda ne bi smelo, pa to da ukloni.
2019 10 24
Dr. Miodrag Colić- kralj rinoplastike. Proguglaj....
2019 10 24
> irenasara: > Dr. Miodrag Colić- kralj rinoplastike. > Proguglaj.... O njima sam bas dosta cula, ali oni su mi izvikani, uglavnom ih dovode u vezu sa starletama, a nisam cula da bas noseve dobro rade. Za sad mi se svideo dr Ribnikar, po nacinu razmisljanja, videcemo uzivo Ah neeeee nasla sam neku sliku dr Ribnika sa mojim kasapinom od pre 10 god. Odmah sam ga precrtala.
2019 10 24
> BabyPink: > Pitala sam dr Kristinu iz Rea M. da mi preporuci, naravno preporucila mi je svoju kliniku i kolege, ali koliko vidim sve su to mladi ljudi, meni treba neko sa iskustvom. > Nadam se da ce se javiti zene sa iskustvima, nemoguce da niko ziv ne operise noseve, ljudi aman😁😁😁😁😁 Pitaj mene 😂😂😂 Dusanka Milosevic iz Zvezdarske bolnice. Toliko mi je dobro uradila nos da su mi mnogi ovde pretili novim lomljenjem istog(dovoljno sam ga 4puta pre operacije sredila sama, smotana) 😂😂😂 #ljubomora 🙈🙈🙈
2019 10 25
> DzoDzo: > > BabyPink: > > Pitala sam dr Kristinu iz Rea M. da mi preporuci, naravno preporucila mi je svoju kliniku i kolege, ali koliko vidim sve su to mladi ljudi, meni treba neko sa iskustvom. > > Nadam se da ce se javiti zene sa iskustvima, nemoguce da niko ziv ne operise noseve, ljudi aman😁😁😁😁😁 > Pitaj mene 😂😂😂 > Dusanka Milosevic iz Zvezdarske bolnice. > Toliko mi je dobro uradila nos da su mi mnogi ovde pretili novim lomljenjem istog(dovoljno sam ga 4puta pre operacije sredila sama, smotana) 😂😂😂 #ljubomora 🙈🙈🙈 Hvaaaala, eto za nju uopste nigde nisam cula do sad. A gde vrsi preglede, u bolnici ili ima neku kliniku? :)
2019 10 25
Drzavna ORL na Zvezdari. Ako ti treba broj, javi.
2019 10 25
> Elenahana: > Ne mogu da nadjem sad > Ali tu info sam pronasla na ana.rs ,ima bas veliki forum > Pa potrazite Da nije mozda Glusac?
2019 10 27