Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Fuj,fuj,polovne stvari:-))

Udjoh u Sh...Pored mene dve babe jedna je izgleda verni potrosac polovnih stvari,dok druga pored nje,zgranuta ,zgadjena i zaprepascena...Svo vreme govori "Uf fuj,polovno" ,:) ..Ova druga pokusava da joj objasni da je to ok i vadi neke bluze pokazuje joj..Medjutim druga baba podize rolku preko nosa u smislu gadjenja,osta tu jos par minuta i pobeze iz radnje...Podseti me na mog muza,koga sam par puta pokusala da uteram i SH..Jednom prilikom i jesam,ono sto je pipnuo pipnuo je sa dva prsta,a veci deo vremena proveo u jednom cosku onako naizgled kao da se boji da ce da dobije neku gubu :s ..Inace nije gadljiv kada mu ja nesto kupim i donesem iz SH,kao to je ok..Takodje se dosta puta i zgrane,u pozitivnom smislu, kada kupim sebi neku polovnu stvar,za male pare, ovde ili na nekom drugom kupoprodajnom sajtu... Sedim sa srugaricom pijuckam kaafu u kaficu,hvali mi se kako je kupila dve majice,gledam totalno obicne,obe kostale oko 4000 din..Ja joj na to pokazem svoje patike jednom obuvene kupljne polovne za 1500 din. ,:) Ona se zgranu!A svo vreme se razmisljam jbt sta bih sve ja kupila na sajtovima za 4000 din ,:) Kaze ona "Uh nemam ja zivaca za to"...Kako vase okruzenje gleda na polovne stvari,kao na kontejner ili bingo? :)
2019 10 31
Kontejner, većina 😂 svi se zagranjavaju bukvalno, ali me to ne tangira puno
2019 10 31
Realno i kada odes u trzni centar te stvari pre tebe je neko nosio(isprobavao). Meni je to skoro isto, operes cim kupis i super. Kada bi ljudi koji se groze polovnih stvari znali sta se sve moze videti i na novim stvarima isprobanim u trznom centru izjednacili bi ih sa ovim iz SH x-)
2019 10 31
Pa pola pola..neki osvesceniji da kazem, se ne libe da kupuju u sh, pa ponesto preprave, skrate, suze i ispadne bolje nego iz butika..ovi drugi su hard core..isto tako pipkaju, mirisu i kolutaju kao tvoj muz :) i "u zivotu ne bi u takvim radnjama kupovali". Sve karakter do karaktera!
2019 10 31
Pa upravo,.A to se i pere svakako...A probaju i na jednom i na drugom mestu i ostavljaju svoje "mirise" ,:) ...Misli i ja kupujem hiljadu puta i nove stvari ali mi je kupovina dobre polovne krpe po super ceni kao da sam dobila sedmicu na lotou,tako se osecam ,:) Npr svecanu haljinu,nikada ne bih kupila novu,posto se to obuce jednom dva puta.Bacena para.Ne moze za sve prilike jedna ista haljina,nije bas gotivno :D
2019 10 31
Hahahah bas takoo,o tim "mirisima" i svacemu jos upravo i pricam x-) Takodje, meni su bacene pare za nove stvari koje po sastavu materijala ne vrede ni 1000 dinara(koliko bi npr bila njihova realna cena negde u inostranstvu) a kod nas naplate tipa 3500. Nikaad ne bih kupila, to je pljacka x-)
2019 10 31
Kako ko...Kad je komsinica pocela da nabavlja sh robu i prodaje u svom stanu, svi su padali u nesvest, sekli vene i krvarili po podu, a sad taj isti narod ne izbija od nje :) Mi ovde nemamo sh, jedino nju, al isti djavo :) Ona je pre gruvala to u masinu pa prala, sad ne znam radi li to i dalje (za gadljive i one sto misle da je neko umro u tome).
2019 10 31
Kako ko ali ja ne obraćam pažnju na komentare. Kao i Jelena, radujem se kao malo dete kad kupim nešto za smešne pare. Realno, pre nađem nošeno nego novo da mi odgovara. A za mnogo manje novca mogu da kupim puno više stvari. Taman posla da dam 5-6000 dinara za Tursku boflu.
2019 10 31
За неку свечану прилику кад излазим на неко фино место с друштвом ( свадбе, рођендани, прославе, матуре ..) увек купим ново у бутику и не гледам цену већ квалитет и како ми стоји. Волим ново за такве поводе. Од врха ципела до врха фризуре. :) Имам " свој" бутик који има све по један комад и све ствари су им феноменалне. Наравно, не купујем неку одећу коју никад више не могу обући, нешто превише секси или откачено. Цела моја фамилија тако ради, навикли смо. Касније то носим на посао, за изласке... Мењам и с кћеркама јер смо сличне грађе, некад с блиским другарицама. Ми смо једне другој породични СХ. :) Неке ствари круже кад досаде једној. :) СХ радње су за мене савршено место за потражњу винтаге , бохо и необичних стварчица које не могу нигде наћи а волим да их сецкам, преправљам, дорађујем... Увек гледам да су нове или у савршеном стању. Ни мој супруг а ни кћери тамо ни у лудилу не улазе,( заиста све има чудан мирис) .. али нису гадљиви да узму неки баш добар комад који упецам тамо под условом да сам све опрала.. :') Али СХ ми је на другом крају града и некад месецима не одем. Срећом.. иначе би ми плакари попуцали. ;) Јоој и ја се некад утрипујем да су то можда ствари неког ко је преминуо .. :o 8-) ,:) Овде немам тај проблем. :)
2019 10 31
I meni se SH gadi, a nisam sigurna zašto... čim osetim te neke mirise... mada sam i ovde dobijala smrdljive stvari koje posle nikad ne iskoristim. Ali i prelepe i mirišljave, fantazija-u radnji takve nemam da kupim. Ovde kad uđem, to je moja "tajna" riznica, uživam u pretraživanju. Čak iz moje okoline mi samo naruče da im ovde nešto određeno potražim, nema veze ako je polovno😊
2019 10 31
Prijateljicu, koja nikad nije pazarila polovno, sam uvukla u sh radnju, umalo da kupi košulju, medjutim, velika joj je bila. Drug se premislja kako bi kupio vunene džempere i stavio u asepsol (da ga poznajete, ne biste verovali da sam i njemu naturila ideju kupovine polovne garderobe). Cale je imao komentar *sa kog mrtvaka je skinuto*, a sad nosi šta mu kupim, ako mu odgovara 😃 Više volim dobar sh, nego lošu radnju sa novim stvarima
2019 10 31
Баш тако, боље добар СХ него кинези, чист кич и пластика, копије разних марки са великим уочљивим натписима а нигде везе. У СХ се могу наћи дивни винтаге комади које кад упариш с добром кожном обућом, добром торбом, накитом..чиста бомбона. Само треба знати шта тражиш и да стилски ускладиш. :")
2019 10 31
Kad radiš praksu u aveniji mode u novom merkatoru, pa dok lepiš deklaracije gaziš preko svih divnih, novih stvari, pa sediš na njima, neko obriše ruke, neko nos, otreseš malo, pa na ofinger, ne praviš više razliku između sh i novog. A da ne pričam o svim rukama koje opipaju džemper Marina Yachting i Victoria secret haljinu, pa kad mi sve to isprobaamo, a svi šleperi i magacini po kojima se vuče itd, itd 😂 na istu mu dođe. Samo što stvari u SH radnji prolaze hemijsko čišćenje, a nove krpe ne
2019 10 31
Srećem u radnjama polovne garderobe devojke i žene koje su bas stilski usklađene, top sredjene. Stil se svakako ne kupuje i ne prodaje, samo se u odredjenim radnjama štede pare. Koliko mi dobro dodju takve radnje, toliko i ne, jer uvek nešto za nekoga nadjem, pa ne mogu da se pohvalim da štedim, jer kupujem stvari koje nam nisu neophodne. Naravno, mužu retko šta pokažem, jer odgovorno tvrdi da sam bolesna 😂
2019 10 31
Ja ne znam više koliko ljudi sam bukvalno "navukla" na Krpice i Textil House! Hahahahah.....i to kad biste znale kakve profile ljudi tek ne biste verovale. A najsmešniji mi je bio komentar jedne mame iz vrtića dok smo o tome ćaskale na nekom rođendanu. Pričaju mame kako ništa lepo sebi nisu kupile mesecima, sve im skupo. I ja krenem da im objašnjavam kako to radimo mi "profi ženturače sa Krpica" hahahha.....i valjda sam to pričala sa tolikim žarom da mi je jedna od njih rekla: Auuuuu....pa ti pričaš o garderobi kao moj muž o hrani i kolima!!!! Hahahahaha....
2019 10 31
1 2 3