Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Veza sa zavisnikom

Devojke, zene, imate li iskustva? U pitanju je kokain. Momak uzima vec 4 godine, prilicno redovno, recimo 2 puta nedeljno. U svojoj glavi sam 90% odlucila da ne ulazim u tu vezu, ali se stalno pitam da li je moguce ostaviti to i slicno. U nasem odnosu mi sve ostalo odgovara. Iskreno prvi put se susrecem sa tim, znacio bi mi svaki savet. Hvala vam!
2019 11 03
Kokain je ego droga...Vrlo lako se ostavlja,mislim ko hoce....Pola grada a i vise je na kokainu,izgleda da je sada to moderno..U sustini je pitanje zasto ga i uzima.Da li mu je dosadno,nema samopouzdanje....A to je pitanje koje njemu treba da se postavi..
2019 11 03
Hvala Jelena! On ne planira da ostavlja to, kaze da jedino sa tim moze potpuno da se opusti. U sustini, nisam ni ja smatrala to tolikim problemom, dok nisam videla da kad krene od 10 uvece ne prestaje da povlaci do 7 ujutru. Tu sam se vec zabrinula.
2019 11 03
Pa da uglavnom to i jeste odgovor,kod vecine.Pa da, po celu noc vuku crte,posto je glavnom taj kokain mesan sa secerom u prahu,pa nije dovoljno jak..Opet drugi ga koriste kada cirlkaju,pa kada im se prispava,da se "poprave".Ako Vas sada nervira nervirace vas kasnije jos vise...A ceo problem iz bar mog iskustva,sto ljudi nece da ukapiraju da imaju problem,ne sa drogom nego sa samim sobom..."Sportsko" uzimanje necega nije strasno tj s vremena na vreme...Problem je kada to postane nacin zivota...Bila sam sa vise "ovisnika"od ovog ili onog,ni meni nije smetalo do neke granice..Ali kada je dosao trenutak da nema zabave,izlaska bez "necega",tu je vec bio kraj,...U stvari sustina je da su svi oni bili prolupani i ostali prolupani,to naravno vidim sada kada je daleko iza mene...
2019 11 03
Ima love, znači 😂
2019 11 03
> Debela_devojka: > Ima love, znači 😂 Nije to vise ni toliko skupo,a prave i malecke linijice pa se razvuce :')
2019 11 03
> jelena2606: > Pa da uglavnom to i jeste odgovor,kod vecine.Pa da, po celu noc vuku crte,posto je glavnom taj kokain mesan sa secerom u prahu,pa nije dovoljno jak..Opet drugi ga koriste kada cirlkaju,pa kada im se prispava,da se "poprave".Ako Vas sada nervira nervirace vas kasnije jos vise...A ceo problem iz bar mog iskustva,sto ljudi nece da ukapiraju da imaju problem,ne sa drogom nego sa samim sobom..."Sportsko" uzimanje necega nije strasno tj s vremena na vreme...Problem je kada to postane nacin zivota...Bila sam sa vise "ovisnika"od ovog ili onog,ni meni nije smetalo do neke granice..Ali kada je dosao trenutak da nema zabave,izlaska bez "necega",tu je vec bio kraj,...U stvari sustina je da su svi oni bili prolupani i ostali prolupani,to naravno vidim sada kada je daleko iza mene... Tako je. I pitanje je da li pokušava nešto u životu da skocka gudrom i da reši izmišljene probleme u mozgu ili se crta kad mu je lepo, pa da mu bude još malo lepše. A i pitanje je koje je godište, da li je klinka, pa je faza ili je stariji gospodin koji ima lovu koju nema gde da potroši, da li lobe utiče na njegovu svakodnevicu ili ne, bla, bla, bla...
2019 11 03
Moja iskrena preporuka je da sve to svedeš na drugarsku osnovu,koliko je to moguće jer ništa dobro ne može da donese stupanje u vezu sa takvom osobom. Jako velika želja i karakter su potrebni da bi se te stvari prevazišle a koliko vidim iz priče on i nema želju da batali te stvari. Vremenom ako ne trenutno to počinje da utiče na psihu,mada na svakog to deluje drugačije.
2019 11 03
Da Debela i ja htedoh da pitam koje je godiste ako je klinac mozdaa ali mozda i ima popravke...Ovi moji vrsnjaci koji to non stop su zesci transfer blama..Neki imaju lovu,drugi se grebu o crticu ali uglavnom karakterno nisu nizasta...
2019 11 03
Danas "svi",manje vise koriste nesto..U mojoj okolini koriste kokain kad izlaze,o trravi da ne pricam(svakodnevnica).Ljudi 27,28+.
2019 11 03
Po meni zaobici..Nije lako biti sa zavisnikom..Promene radpolozenja,nezadovoljstvo,ponekad depresija..
2019 11 03
Ma, pitanje je da li je momak zavisnik, to je prejaka reč i teško da može da se navuče na belo, ako ne unosi direkt u venu, sve je to na psihičkoj osnovi, uglavnom se svede na zajebanciju, koja vremenom malo i dosadi, čovek preraste sve te gluposti vremenom, ako ima mozga i ako nije u nekoj žestokoj depresiji. Osim, ako nije neki krimos pun love, tebraaaaaa 😂😂😂
2019 11 03
Crack nije kokain.
2019 11 03
On ima 25. Ne razumem se u te stvari, ali ako mu dve kesice nisu dovoljne, donesu mu i trecu za noc. Ja skontah da je to previse. A i bas ovo sto kaze ducekuce, imam utisak da kad se spusti sa toga ili kako se vec kaze, ceo dan provede depresivan u krevetu.
2019 11 03
Ma, klinac, zavozao se. Proceni koliko je inteligentan. Ako je pametan mali, samo se sprda i proći će ga, a i treba imati love za taj sport 😂 ma, ako ne misliš da se udaješ, zezaj se, baš te briga, a ako tražiš đuvegiju, pravac biblioteka 😂
2019 11 03
1 2 3 4