Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Razmena samo za krpetine?

Vec vise puta vidim da neko trazi razmene.Kada se udje u profil,stvari koje vrede nisu za razmenu.Tako napisu.Odnosno,ne napisu ovo vredi nije za razmenu,nego te predmete nece da raazmnjuju,nego da prodaju. Skoro sam od clanice dobila odgovor,da predmet nije za razmenu posto je DOSTA placen?!Osecala sam se kao da ja prodajem krpetine,pa nista ne moze da parira njenoj jakni za koju usput znam i da je fejk.Ali sam precutala,nisam htela da se zamaram sa glupim razgovorima..... Iz mog ugla ako imam neku stvar koja je dobra i dosta placena,naravno da cu da je menjam za neki drugi predmet tog ranga u slucaju da mi treba..Ili mi se mnogo dopada..Mislim sto ne bi jedan dobar komad zamenila za drugi dobar komad, koji cu npr nositi..A ovaj mi stoji... Ispade da se za razmenu nude kojekakve krpe a stvari koje su ok ,to ne moze...Volela bih da cujem neko objasnjenje?U cemu je stvar?
2019 11 08
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/1e6c7d8f023d6621afde10e3a9ceafd9.jpg)
2019 11 08
Madeleine..Statistike? ,:)
2019 11 08
Ja ne razmenjujem stvari od kojih mi je tesko da se odvojim :) Glupo zvuci, ali, eto, tako je. Nekako, kad je prodam, to je to, sad je potpuno tudja (a kao i da kod razmene nije tako :)). Npr, ne menjam haljinu sa profila jer mi je prelepa ali ne mogu da je obucem :D Ili p arfem jer sam ga dobila na poklon pa hocu za taj novac (ma koliki bio) da kupim nesto drugo sto ce opet biti poklon od iste osobe. Jeste glupo, sta cu :) Apsolutno ne umem to da objasnim, sto se da videti :D
2019 11 08
:') Ma svako trguje kako smatra da treba...Samo ispada da svi razmene mogu za stvari koje su nosene,nisu atraktivne..E a ono,sto bi bilo ok za razmenu,to ne moze..Onako narodski"Za ove stvari cu da se menjam posto su krpe,a za ovo sto nije krpetina i sto vredi hocu pare"..Tako meni zvuci u prevedenom znacenju,kada citam neke oglase..Sada sam se i ja zavozala oko objasnjenja... ,:) Realno samim tim,clan govori o kvalitetu svojih stvari ili nekvalitetu.... Nisam ni ja stalno za razmene.Trebaju mi pare za nesto drugo,mozda krpu,a mozda nesto sasvim deseto.Ali ne odvajam stvari ovo je za razmenu ovo nije...
2019 11 08
Ma, da je jednom da skontamo - nema pravila. Ja sam cesce prodavala stvari od pre 3,4 godine nego tek dobijene/kupljene u okviru nekoliko meseci.
2019 11 08
Ma nema veze kada je kupljena..Nego prosto ja tako dozivljavam situaciju,kada citam opise,a i kada pogledam ceo profil :(
2019 11 08
To jeste...Mene skoro iznervira opis - ne merim! Pa sta da radim onda zenska glavo, da sanjam mere? Svega ima...
2019 11 08
Mene u zadnje vreme zbunjuje i reč unikat. Tipa C&A HALJINA UNIKATNA 🤣🤣🤣🤣 Sve mi se više čini da polovina njih ne zna šta znači reč unikat
2019 11 08
@DD, pa njoj je unikatna jer nema dve iste :') :') :') Salu na stranu, verujem da je tako...
2019 11 08
> Debela_devojka: > Mene u zadnje vreme zbunjuje i reč unikat. Tipa C&A HALJINA UNIKATNA 🤣🤣🤣🤣 Sve mi se više čini da polovina njih ne zna šta znači reč unikat Otprilike ovako UNIKAT,MNOGOOOOO VISE PLACENO(cinim vam uslugu sto ga uopste i prodajem :') :') :') ,a jos po ovoj ceni),NE RADIM RAZMENE,CENA FIXNA!!!!, :') :')
2019 11 09
> jelena2606: > :') Ma svako trguje kako smatra da treba...Samo ispada da svi razmene mogu za stvari koje su nosene,nisu atraktivne..E a ono,sto bi bilo ok za razmenu,to ne moze..Onako narodski"Za ove stvari cu da se menjam posto su krpe,a za ovo sto nije krpetina i sto vredi hocu pare"..Tako meni zvuci u prevedenom znacenju,kada citam neke oglase..Sada sam se i ja zavozala oko objasnjenja... ,:) Realno samim tim,clan govori o kvalitetu svojih stvari ili nekvalitetu.... > Nisam ni ja stalno za razmene.Trebaju mi pare za nesto drugo,mozda krpu,a mozda nesto sasvim deseto.Ali ne odvajam stvari ovo je za razmenu ovo nije... Desilo mi se pri zadnjoj saradnji da pitam za mere i da članica ne samo da je poslala mere nego i sama predložila razmenu. Stvar za stvar, školski. Obe prezadovoljne. Tako da ima i drugačijih primera i da se ne menjaju samo krpetine za reciklažu.
2019 11 09
Verujem da ima.Uvek ima drugacijih primera,.Ovo sto sam napisala je moje dosafasnji utisak...
2019 11 09
Cast izuzetcima, imala sam par lepih razmena, veciiina menja krs iznosene stvari koje su za djubre, nazalost... bude mi zao mojih stvari koje sam poslala :( ...
2019 11 19
Ljudi nekada i preteraju...Nude ti zamenu a za zamenu nemaju da daju stvar koja se podudara sa tom koju traže.Naravno,ne kazem...Od svačije postoji bolja na ovom sajtu ali ne mogu ja sad koja prodajem naskuplju stvar za 200e da pišem za razmenu nekome ko prodaje cipele od 300 i obrnuto.Budimo realni,ja uvek gledam da pitam za razmenu ljude koji menanju iliti prodaju u sličnom rangu stvari.
2019 11 24
1 2