Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Evo nisam pametna

Recite vi meni devojke,da li je po vama normalno da se ovde zimske POLOVNE jakne prodaju po 17.000 dinara???Ja se secam prosle godine,ovde na krpicama sam toliko lepih jakni sa prirodnim krznom nalazila i po 5000 din.sto je sasvim okej cena,jer polovno nije novo i ne moze imati cenu kao da je novo.A sada cene ,,nagurane" kao da su jakne od zlata pravljene.Cini mi se da ovaj sajt skroz otisao u drugom pravcu,cene su previsoke ,cak i jace nego u buticima,da se kupi jeftino ,ocigledno vise ne moze.A poenta ovog sajta je valjda bila jeftina kupovina...
2019 11 26
> CallMeDarling: > Recite vi meni devojke,da li je po vama normalno da se ovde zimske POLOVNE jakne prodaju po 17.000 dinara???Ja se secam prosle godine,ovde na krpicama sam toliko lepih jakni sa prirodnim krznom nalazila i po 5000 din.sto je sasvim okej cena,jer polovno nije novo i ne moze imati cenu kao da je novo.A sada cene ,,nagurane" kao da su jakne od zlata pravljene.Cini mi se da ovaj sajt skroz otisao u drugom pravcu,cene su previsoke ,cak i jace nego u buticima,da se kupi jeftino ,ocigledno vise ne moze.A poenta ovog sajta je valjda bila jeftina kupovina... Bas, i kad nadjes nesto sto ti se svidja i primer to nesto je 15000 i pitas za poust dobijes odgovor tipa " javi mi ako nadjes u ovakvom stanju negde za jeftinije" bez komentara
2019 11 26
> sandrra160796: > > CallMeDarling: > > Recite vi meni devojke,da li je po vama normalno da se ovde zimske POLOVNE jakne prodaju po 17.000 dinara???Ja se secam prosle godine,ovde na krpicama sam toliko lepih jakni sa prirodnim krznom nalazila i po 5000 din.sto je sasvim okej cena,jer polovno nije novo i ne moze imati cenu kao da je novo.A sada cene ,,nagurane" kao da su jakne od zlata pravljene.Cini mi se da ovaj sajt skroz otisao u drugom pravcu,cene su previsoke ,cak i jace nego u buticima,da se kupi jeftino ,ocigledno vise ne moze.A poenta ovog sajta je valjda bila jeftina kupovina... > Bas, i kad nadjes nesto sto ti se svidja i primer to nesto je 15000 i pitas za poust dobijes odgovor tipa " javi mi ako nadjes u ovakvom stanju negde za jeftinije" bez komentara Hahhaa upravo.Mislim van svake pameti.U buticima imaju nove jakne po 15.000,a ovde smo svi da ne bi platiti 15.000 vec jeftinije.A o Zarinim stvarima da ne pricam,haljina polovna 3.500, ma hajde molim te.Ne bih je kupila iz principa.
2019 11 26
Apsolutno se slazem. Imam kozne cizme po ceni necije majice uz to placam ptt. Smatram da je to vise nego korektno. Zato radim razmene logicnije da uzmem sebi nesto ako vec ne nosim. Ako mi treba nesto od 15000 necu ovde da kupim.
2019 11 26
> ModaBB: > Apsolutno se slazem. Imam kozne cizme po ceni necije majice uz to placam ptt. Smatram da je to vise nego korektno. Zato radim razmene logicnije da uzmem sebi nesto ako vec ne nosim. Ako mi treba nesto od 15000 necu ovde da kupim. Za 15.000 mi se isplati da odem i u drugi grad da probam jaknu pa da je kupim.A ne ovde da rizikujem za taj novac da li ce mi uopste odgovarati a jos nema mogucnost zamene.
2019 11 26
To Sam I ja primetila kod mnostvo stvari. Retko sta mi se ovde dopalo a da je cena bila korekta mada Sam nailazila I na veoma ljubazne clanice koje cak I jeftinom spuste cenu, to radim I ja. Ako Sam vec resila nesto da prodam I ako to ne nosim zasto bih stavila cenu kao u butiku?! Ko je lud onda da kupi od mene... Radim I razmene jer mi to uglavnom ispadne jos I bolje posto uglavnom stavim cene takve da kad mi stigne post net uputnica ja ne podizem novac dok se ne sakupi par njih. 😂 Prosto me bude Sramota od radnica koje mi isplacuju po 500- 600 dinara. 😀
2019 11 26
Pa šta hoćete, to je pravo krzno. 😉😉😉 A ne znate da pravo krzno više nije 'in'😂😂😂 Šalu na stranu, ako i slučajno želim da kupim tako nešto, odem u radnju kao što je i ranije rečeno. Sigurno neću platiti nekome toliko novca unapred. Ali ne, svi hoćemo 'markirano' kao Zara, Bershka, Stradivarius..... Kao da su to bog zna šta. Dajte molim, to su najobičnije trgovačke marke za široke mase.
2019 11 26
> CallMeDarling: > > ModaBB: > > Apsolutno se slazem. Imam kozne cizme po ceni necije majice uz to placam ptt. Smatram da je to vise nego korektno. Zato radim razmene logicnije da uzmem sebi nesto ako vec ne nosim. Ako mi treba nesto od 15000 necu ovde da kupim. > Za 15.000 mi se isplati da odem i u drugi grad da probam jaknu pa da je kupim.A ne ovde da rizikujem za taj novac da li ce mi uopste odgovarati a jos nema mogucnost zamene. Naravno uvek se drzim pravila za svoj novac mogu sta hocu. Ovo su ipak krpice tu smo da pomognemo i usrecimo.jedne drugu. Sve ostalo je bespotrebna tenzija.
2019 11 26
Moram da se slozim sa vama....ja lično ne gledam te preskupe stvari jer bi me bilo strah da dam tolike pare ne znajući sta će da mi stigne, ali nadjem haljinu koja mi se svidja i ona ovde košta 2500,3000 kolika je i njena cena u butiku ili cizme koje tražim, cena im je ista ili veća nego u buticima... ni ja nisam pametna...
2019 11 26
Preskočim to preskupo. Kupim samo ako je novo i bar u pola cene jeftinije nego u butiku . I ne kinezare, turske kopije...to ne kupujem ni u real life. Sve nošeno i super očuvano mora biti još povoljnije, bilo šta da je u pitanju. :) Ne gledan prenaduvano niti se nerviram zbog tog. ;)
2019 11 26
Cene ovfe postsji van svake pameti...Kada krenete da listate ,stvari se krecu 90posto slucajeva,od 1000 pa na gore...Govorim o H&M majicama,Caliope ,Waikiki...U radnjama su te stvari povojne,a da ne pricam kada dodje snozenje u istim..Skoro da ne vidim stvari za 200,-500 din..U eri SH radnji,ne kapiram odakle ideje da se postavljaji takve cene...Stvarno se pitam ko to kupuje I placa...Jasno mi je da neko prodaje,redak brendiran kvalitetan komad za neku vecu lovu..Ali ove krpe iz robnih kuca,niskog kvaliteta,koje su nam dostupne u radnjama,ne kapiram nikako.
2019 11 26
Nesto moze biti besprekorno ocuvano, iako je polovno i sa te strane razumem ako neko ne daje udzaba...u smislu,ako se radi o nekom kvalitetnom materijalu, brendu,itd... Ako je cena nove jakne 50.000 lupam, u redu mi je da za polovnu ocuvanu neko stavi cenu od 15.000. Ovde je veci problem sto se valja Aliekspres po duplo vecoj ceni, prvenstveno kupaci kostimi, neke univerzalne haljine...to mi je smesno stvarno i ne znam ko kupuje kupaci za 3290 dinara kad je na Aliju 6$.
2019 11 26
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/22b6c21d23debd81d29e25e77293a893.jpg) Clanica je stavila cenu 500 din na artikal (u opisu pise cena fiksna!) A na artiklu jasno pise cena. Sto mu dodje u dinarima 590 dinara. Dok ja njoj platim i postarinu izadje me skuplje nego u butiku! Sramota ziva! Pri tom clanici je ceo profil prepumpan cenama a pritom svemu sto je jos gore ona slika cene koje su na artiklima popust je po 50 din. Pa covece....... Isplati mi se da odem direktno u H&M i da kupim plus probam..... Sta je sa ljudima? Jel smo toliko alavi na novac postali?? Ima i h&M farmerke skinny koje ceni preko 2000 a platila ih 2200, nemam reci....... Ja na profilu imam H&M skinny farmerke pa sam prepolovila maltene i vise od 50% je popust... Ovo je strasno. I najgore od svega postoje ljudi koji to kupuju!! To sto IMA ETIKETU ne znaci da moze da se prodaje po istoj ceni kao u butiku ( uzeti u obzir sa postarinom da izadje skuplje nego da odete direktno u butik) KOLIKO GOD DA JE TO 'NOVO" I SA ETIKETOM, TO JE SVAKAKO POLOVNO JER JE VEC KUPLJENO, PRVA RUKA, DRUGA NE BITNO.
2019 11 27
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d4caa0a09df1b579bfb6b14842412163.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/52e8c0a2e860a4da1a30a83a455902fc.jpg)
2019 11 27
A ovi sa Alija sto preprodaju ,to je posebna tema.Kao da je pola sveta glupo pa ne zna za Ali.Ja sam trazila pre izvesnog vremena Zarine duboke pantalone, i nadjem clanicu koja ima iste te sao nisu Zarine ,i pitam je da mi proda za 800 ( a cenila ih je 1000 ) ,odbila je u startu ,jos sa obrazlozenjem da je i 1000 jeftino i da joj ne pada na pamet. Da bih ja videla posle 5 dana da je sama spustila cenu na 800 iste te pantalone. I dalje joj stoje , nije ih prodala.I meni ovde nista nije jasno zar joj nije bilo bilje da ih odmah proda meni za 800 ???? U cemu je fora?
2019 11 27
1 2