Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Pokupovali juce pola ZARE pa duplo prodaju

Samo sam cekala dan posle “CRNOG PETKA” stajale u redu po dva sata u ZARI, dosle kuci pa postavile oglase sinoc sa duplim cenama !!! SRAMOTA SRAMOTA VELIKA SRAMOTA naisla sam na vise od 5 primera izmedju ostalog kozne bajkerke 10.000 a juce su bile 5.000 ja sam ih kupila !! Devojke ne punite dzepove lopovima. Od 15.12 pocinju snizenja u ZARI i izbacice sve stvari koje su juce bile u prodaji takodje bice % i na novu kolekciju A vi koje zaradjujete ovde duplo, koje ste stajale juce po 2 h u redu treba sramota da vas bude
2019 11 30
Ovce su za šišanje! Ponedeljak, utorak će osvanuti sa predmetima pokupovanim u Austriji, Nemačkoj, Italiji.....za taj isti CRNI petak. I šta sad? Ko ume njemu dvije- što bi rekla narodna.
2019 11 30
Ne pratim Zaru i cene pa nisam upucena koliko im sta kosta, ali zasto ih nazivate lopovima? Lopov je neko ko krade. Ovde niko nije ukrao ako je stavio svoju cenu, to se zove preprodavac i ima ih svuda. Prodavci voca i povrca nabavljaju isti na Kvantasu pa prodaju po svojim cenama na vecim i manjim pijacama, ispred marketa. Isto vam je i sa garderobom i ostalim stvarima.
2019 12 01
Ovo je sajt za razmenu i prodaju, a ne za preprodavce i svercere. Neka odu na Limundo.
2019 12 01
Niko nije pomenuo rec LOPOV Vec samo rec SRAMOTA > Esprit21: > Ne pratim Zaru i cene pa nisam upucena koliko im sta kosta, ali zasto ih nazivate lopovima? Lopov je neko ko krade. Ovde niko nije ukrao ako je stavio svoju cenu, to se zove preprodavac i ima ih svuda. Prodavci voca i povrca nabavljaju isti na Kvantasu pa prodaju po svojim cenama na vecim i manjim pijacama, ispred marketa. Isto vam je i sa garderobom i ostalim stvarima.
2019 12 02
Bravo > MARIJANA832: > Ovo je sajt za razmenu i prodaju, a ne za preprodavce i svercere. Neka odu na Limundo.
2019 12 02
> mokelem: Devojke ne punite dzepove lopovima. Ovde ih nazivate lopovima.
2019 12 02
> MARIJANA832: > Ovo je sajt za razmenu i prodaju, a ne za preprodavce i svercere. Neka odu na Limundo. To je kao kada bi clanice sa MK oterali sa Limunda uz reci da imate MK i Limundo nije za vas. Uz to i preprodavci prodaju, pa ako je sajt za prodaju svako ima pravo da postavi svoj predmet po ceni koju zeli.
2019 12 02
Da li se na Limundo poštuju pravila sajta?
2019 12 02
Svaka čast na hrabrosti da se kupuju stvari od 5000 za preprodaju, koje se možda neće prodati ni za 6000. Ja lično ne bih smela
2019 12 02
Pa ok je preprodavati ali ne po 2-3x većim cenama. Evo ja npr u gradu imam Esprit outlet i mogla bih to isto da radim, jer vidim masu stvari ovde Tom Tailor, Esprit i tako to po duplo većim cenama. Npr Esprit helanke nove sa etiketom 990rsd u radnji, ovde ih članica prodaje za 2890rsd uz naglašavnje kako je cena na etiketi daleko veća. Ja nemam ništa protiv preprodavaca, snalaze se ljudi, meni je lično glupo da to radim mada po svemu sudeći pre će biti da sam ja glupa što to ne radim. x-)
2019 12 02
Preprodavci i imaju najbolje cene..Posebno ovi sto uzimaju na dzak.Nisu emotivno vezani za stvari,spustaju cenu,ne objasnjavaju koliko je sta kostalo..Oni hoce da rasprodaju i gledaju prosek zarade.. Po meni su ovde najveci problem upravo precenjene stvari,ne od preprodavaca,vec clanica koje to nisu..I time podizu sve cene na sajtu...Jer ako neko prodaje Zara farmerke koje su kostale 2800 za 1500 din polovne,koliko npr da se prodaju ovde farmerke koje su placene 11000 din?Ili ako se h&m majice prodaju za1000 za koliko da se proda majica nekog ozbiljnijeg brenda?I onda svi malo po malo gube kompas,dizu cene posto to nekome prolazi i na kraju,a vec je pocelo, ovaj sajt gubi smisao.
2019 12 02
Na džak se kupuju uglavnom polovne stvari, nove stvari sa etiketama su drugo, one se uglavnom kupuju po outletima na komad. Što se tiče cena na sajtu, ovde svako misli da su baš njegove cene realne. Po meni, eto da uzmem za primer Zarine farmerice, da su plaćene toliko a da su ovogodišnji model cena od 1500 bi mi bila ok. Ovde svako ima pravo da stavi cenu koju misli da treba, npr isti hm duks kod jedne članice sam videla za 600 druga ga prodaje za 1800. Ja sam nove Kookai čizme sa etiketom prodala za 2000rsd, ljudi više cene džempere.
2019 12 02
Postoje i neke varijante gde se i dzakovi garderobe kupuju po outletima ili se prodaju tako..Ne znam tacno kako to funkcionise ali postoji.Slazem se da svako misli da su bas njegove cene ok,cesta pojava :D ...Takodje svako ima prava da stavi svoju cenu ali onda se dosta puta ismevaju clanice gde neka polovna majica nekog skupocenog brenda,ali stvarno skupocenog,ne umisljeno skupocenog,kosta 6000-7000 din..A u stvari kada se uporedi da obicne majice prodaju za 500 i navise,onda su njihove cene i povoljne...Meni su licno Zara farmerke sa cenom od 1500 din,polovne,skupe..da ne kazem preskupe,kao sto smatram da su Kookai cizme nove za 2000 din,veoma povoljne...
2019 12 02