Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Moda /

Ako ste posetili second hand shop, siromašni ste?

Šta vi mislite?
2019 12 04
Pa i ovaj sajt je neka vrsta second hand-a, zar ne? :D
2019 12 04
Redovno kupujem tamo. U nekim radnjama garderoba je ili potpuno nova ili samo isprobana. Ima i dosta markirane odece za smesne cene
2019 12 04
Ehhh cula sam jos smesnije komentare, tipa kada spomenem second hand ili ovaj sajt kazu mi obicno, tamo sigurno kupuju cigani wtf, second hand roba je sve vise popularna nezavisno od finansijske situacije, videla sam jednu stranicu gde second hand roba ide I preko 20000din po komadu to sigurno nije za siromasne, a kupuje se! Postaje populatlrna I zbog toga sto je neka vrsta recikliranja robe, jer je dobro poznato da je tekstilna industrija jedna od vecih zagadjivaca prirode I bla bla... Meni se apsolutno nista ne klasifikuje za siromasne/bogate, svako priusti ono sto misli da treba i ima mogucnosti. Fascinatno je da to postoji svuda, ta klasifikacija, moja prijateljica je filipinka I ona kaze: odredjene namirnice ne jedemo jer je to za bogate ( kao bogati samo jedu papriku recimo) ja ostala u soku. 😂😂😂
2019 12 04
Ne radi korpa, ne mogu da obrisem smajlice koje sam slucajno stavila. 🤦🏻‍♀️
2019 12 04
Da kupujem ovoliko koliko kupujem, a da nije polovno, bila bih siromasna, na rubu egzistencije 😉
2019 12 04
žao mi je da nema opcija Like ovde kod komentare....big Like)
2019 12 04
Ni u ludilu nema veze sa siromastvom, u secondhandovima ima fantasticnih unikatnih stvarcica i ja ih bas zato volim. Nije da ne kupim ni u jednoj drugoj prodavnici ali stvari koje sam kupila u seconhand radnjama su mi ,verovali ili ne, najdraze i ne prestajem da ih nosim.. :D
2019 12 05
Ne bi verovali kakav kaput sam juče propustila u Textilhouse radnji za 150 dinara. Izvukla ga između gomile gluposti i stavila na vidno mesto.. masivan i težak, mrzelo me da ga vukljam dok gledam i dok sam se okrenula, nije ga bilo 😅 Oversized Monky sitan karo, onako izguzvan i ogroman bas i nije bio da se odusevis na prvu loptu, ali samo da se opegla parom i odličan komad. Ja ovako razmišljam- ako je korišćeno i u izuzetnom je stanju, plus jeftino, pa još moderno ili znate da dobro uklopite, onda je to pogodak, jer vidite da odlicno reaguje na korišćenje, što znači da je kvalitetno i samim tim dugotrajno. Možete dalje i da prosledite stvar, a da vas ne bude sramota. Noćna mora mi je da nestanu sh radnje i bude zaustavljena svaka prodaja polovnih 😂
2019 12 06