Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Jedno slika,drugo proda! Prevara

Pre 2 dana kupila sam jaknu od clanice NoemiB Dakle,u opisu pise JAKNA,PRAVO KRZNO na slici,jakna svetlo roze boje,sa predivnim krznom. Pitam da li ima nekih ostecenja,kaze nema nikakva ostecenja. Stize mi jakna,ljubicaste boje,perje zgrudvano unutra,jakna spljostena bukvalno,i krzno.... ono je sve samo ne krzno. Stavicu ispod sliku da vidite Ucebalo,ostro,ni nalik kao na slici Kao da ni nije od te jakne. Nista,posaljem joj poruku da nisam zadovoljna i da bih da je vratim jer ne odgovara opisu ni krzno ni sama jakna. Nema odgovora Posaljem opet,nista. A na sajtu je Posaljem joj i na mobilni telefon,da je molim da mi odgovori,da znam sta da radim i opet nista Nisam jos uvek ostavila negativnu jer se sve nadam da ce odgovoriti ali verovatno nece. Pritom,jaknu sam platila 5000 Da li neko ima bilo kakav savet,sta da radim? Bas sam se razocarala Imala sam 150 saradnji ovde na krpicama i nikad mi se nije desilo ovako nesto.
2019 12 04
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ec546db46af11f9be4601510363c1df9.jpg)
2019 12 04
https://mojekrpice.rs/noemib-39612
2019 12 04
Ako si prevarena, koliko god utisaka imala, prevara je prevara.
2019 12 05
Bas tako. Citala sam i ovde po forumu da devojke gledaju da kupe nesto od onog sa vise utisaka,jer je eto kao on proveren Medjutim to uopste nije tacno Lepse saradnje sam imala sa clanicama koje su tek otvorile nalog ovde,nego sa ovima sto su dugo tu
2019 12 05
Podigni temu da vide i druge clanice jer je podforum zatrpan ovim glupim temama o filmovima. Bilo bi lepo da postavis jos neku sliku jakne sa oglasa i one koj ti je stigla, konverzaciju izmedju vas dve itd.
2019 12 05
Nikako ne podrzavam prevaru i verujem da se sve moze resiti ako su dve osobe razumne . Dakle po meni je resenje da se dogovorite , svaka vrati drugoj ono sto je njeno i to je to. Milice , nemojte me pogresno shvatiti , ali vama na profilu pise da ne primate reklamacije niti povracaj novca . Mozda je isto tako clanica koja vam je prodala jaknu zauzela isti taj stav jer ste je pitali pre kupovine da li jakna ima ostecenja , ona rekla da nema (jer nije osteceno krzno , samo nije pravo i jakna generalno nije uopste kao na slici ) . Ako ste vi pri tom stavu moze i ona da isto tako tvrdi da i kod nje vazi isto , bez reklamacije i povracaja para . U svakom slucaju zelim vam da resitie sto pre situaciju , ponavljam jedino resenje je da vi njoj vratite nazad jaknu , a ona vama novac ako uspete da se dogovorite . I da promenite opis profila :")
2019 12 06
Moj opis profila nema veze sa tim sto pricate. Da se razumemo,ja sam sada kupac a ne prodavac. Dakle,dajem detaljne informacije,i sve sto vas zanima tako da ako pise JAKNA PRAVO KRZNO ja to i posaljem! I nisam ja ta koja je nesto “uvalila” niti sam ikad nekom nesto prodala a da nije kao na slici. Zato lepo i pise RASPITAJTE SE PRE KUPOVINE tako sam se i ja raspitala pa dobila odg da nema ostecenja a jakna sva izduvana i zgrudvano perje unutra. Znaci nije nista kao na slici. A ostecenja ima iako je receno da nema. I naravno sa bih vratila jaknu,kad bi se doticna devojka javila. Ne odgovara nista naravno. A na sajtu je
2019 12 06
I da,krzno jeste osteceno Iskrzalo je i ucebano. Postavicu slike i uporediti Njene,i ono sto je stiglo Postoji i mala flekica na grudima koju bih zanemarila da je samo to,jer bi hemijsko ciscenje verovatno sredilo
2019 12 07
> morena92: > jer ste je pitali da li jakna ima ostecenjaa rekla da nema (jer nije osteceno krzno , **samo** nije pravo i jakna generalno nije uopste kao na slici ) . **SAMO** nije pravo krzno i jakna nije uopste kao na slici.. SAMO !! Izvini devojko, ko god da si, ali ja gluplji komentar na ovom forumu od tvog nisam procitala! Nemoj ti da se pravis pametna i da ucis druge sta da rade sa svojim profilom tako sarkasticno, nego bih ja pitala tebe da si dala 5 soma a da si dobila neko kinesko njesra sa krznom kuvane veverice! Zamisli molim te, kaze devojka ako ste vi pri tom stavu mozda i ona misli isto i ne prima reklamacije. A to sto stavi sliku jednog a proda drugo i pritom nesto sto je za kontejner to nikom nista? Znaci ti sad narucis original gucci parfem a ja ti posaljem usecerenu vodicu Duleta Pacova i kazem ali ebiga, nema ostecenja, nov je? Pritom ovo nije ni novo. Sa ovim krznom ne bih ni pod obrisala. I ne znam sta mi bi da udjem ovako kasno na forum da se iznerviram .. Kaze devojka jakna nema ostecenja samo jakna uopste nije kao sa slike. . . evo ne znam
2019 12 08
> svejezauzeto3: > > morena92: > > jer ste je pitali da li jakna ima ostecenjaa rekla da nema (jer nije osteceno krzno , **samo** nije pravo i jakna generalno nije uopste kao na slici ) . > **SAMO** nije pravo krzno i jakna nije uopste kao na slici.. SAMO !! Izvini devojko, ko god da si, ali ja gluplji komentar na ovom forumu od tvog nisam procitala! Nemoj ti da se pravis pametna i da ucis druge sta da rade sa svojim profilom tako sarkasticno, nego bih ja pitala tebe da si dala 5 soma a da si dobila neko kinesko njesra sa krznom kuvane veverice! Zamisli molim te, kaze devojka ako ste vi pri tom stavu mozda i ona misli isto i ne prima reklamacije. A to sto stavi sliku jednog a proda drugo i pritom nesto sto je za kontejner to nikom nista? Znaci ti sad narucis original gucci parfem a ja ti posaljem usecerenu vodicu Duleta Pacova i kazem ali ebiga, nema ostecenja, nov je? Pritom ovo nije ni novo. Sa ovim krznom ne bih ni pod obrisala. I ne znam sta mi bi da udjem ovako kasno na forum da se iznerviram .. Kaze devojka jakna nema ostecenja samo jakna uopste nije kao sa slike. . . evo ne znam Ahahahaha .. kraljice... Ne krne se krzno u ves masinu, drage dame, nego se odnese na hemijsko. Nema veze da l je vestacko ili prirodno. Evo slika krzna, vestackog kod jakne iz izvikane Zare, gazi svoju trecu zimu ali se nosi redovno na hemijsko. ❤️
2019 12 08
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/5ecb644e50a6cee44e456f89eeb68f48.jpg)
2019 12 08
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/1a6d0be484dcc198ce707e8b002457cb.jpg)
2019 12 08
Nista ja to ne rascesljavam, nista ne doterujem, samo uloZim u svoju garderobu. I cuvam je lepo. Nije flekava, nije poderana, nema ispale konce. Zato me i iritiraju ove nepravde za velike pare. Koliko je ocuvano, jos su mi i jeftine stvari. Da ofucanu jaknu, koju je nosila i akala proda za 5000? Ja je prvo ne bih kupila za 5000.
2019 12 08
> Shyshymiga: > Nista ja to ne rascesljavam, nista ne doterujem, samo uloZim u svoju garderobu. I cuvam je lepo. Nije flekava, nije poderana, nema ispale konce. Zato me i iritiraju ove nepravde za velike pare. Koliko je ocuvano, jos su mi i jeftine stvari. Da ofucanu jaknu, koju je nosila i akala proda za 5000? Ja je prvo ne bih kupila za 5000. Ali nije Moncler! 😉😉😉
2019 12 08
1 2 3