Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Problemi u vezi porudžbine artikala

Imam problem sa jednom devojkom koja je trebala da mi pošalje paket pre 12 dana (poručila sam jedan džemper) i hajde bili su tu neki problemi sa poštom i to sam mogla da razumem zbog čega paket nije mogao da mi se pošalje, ali čak i posle kada se situacija popravila devojka mi još uvek nije poslala a obećala je da će aksom da mi pošalje paket. Sada meni nije jasno da li je do nje ili čega već... Ovaj i sam razgovor sa njom mi je delovao čudno jer tipa bila bi onlajn i ne odgovara ili tipa odgovara bukvalno posle 7, 12 sati ili posle nekoliko dana. Pitala me je da li može opet da mi pošalje pre tri dana ja sam rekla naravno da može i nema je da mi odgovori.. ne znam šta da mislim sada. Da li generalno ovako ljudi postupaju na ovom sajtu ili šta? Saradnja koju imam na ovom sajtu sa prodavcima generalno mi deluje čudno, niko nema potrebu da vam se javi ili da vas obaveste o tome da li će vam poslati paket ili šta se dešava ili ako vas obaveštavaju jave posle tipa 3 dana u mom slučaju!? Zanima me da li je još neko nešto slično doživeo? Baš se osećam neprijatno na ovom sajtu.
2019 12 21
> sarakvrsn: > Imam problem sa jednom devojkom koja je trebala da mi pošalje paket pre 12 dana (poručila sam jedan džemper) i hajde bili su tu neki problemi sa poštom i to sam mogla da razumem zbog čega paket nije mogao da mi se pošalje, ali čak i posle kada se situacija popravila devojka mi još uvek nije poslala a obećala je da će aksom da mi pošalje paket. Sada meni nije jasno da li je do nje ili čega već... Ovaj i sam razgovor sa njom mi je delovao čudno jer tipa bila bi onlajn i ne odgovara ili tipa odgovara bukvalno posle 7, 12 sati ili posle nekoliko dana. Pitala me je da li može opet da mi pošalje pre tri dana ja sam rekla naravno da može i nema je da mi odgovori.. ne znam šta da mislim sada. Da li generalno ovako ljudi postupaju na ovom sajtu ili šta? > Saradnja koju imam na ovom sajtu sa prodavcima generalno mi deluje čudno, niko nema potrebu da vam se javi ili da vas obaveste o tome da li će vam poslati paket ili šta se dešava ili ako vas obaveštavaju jave posle tipa 3 dana u mom slučaju!? Zanima me da li je još neko nešto slično doživeo? Baš se osećam neprijatno na ovom sajtu. Da, ista devojka, zaboravila sam da napomenem je snizila cenu artikla a nije me obavestila.. sada ja ne kapiram zašto je to uradila. Da li je to snizila cenu zbog mene? Ono nije mi jasno jer ja sam već to poručila za veću cenu, zašto sada prodaje to za manju cenu kad sam ja već to poručila za veću? To mi je samo pokazalo da je bila na sajtu a nije mi odgovorila na poruku.
2019 12 21
Ja mislim da izbegava saradnju jer još nemate utisaka, pa nema poverenja zbog raznih prevara na sajtu. Ne znam šta bi drugo moglo biti. Ali i u tom slučaju može tražiti uplatu unapred i stvar rešena. Čudno je stvarno...
2019 12 22
Na ovom sajtu ima raznoraznih iritantnih situacija na koje se vecina navikne. Da prodavac prakticno ne zeli da proda predmet i da kupac zavlaci u nedogled pa ne kraju ne kupi, i da ignorisu vasa pitanja, dogovore itd. @DoliBlack je dala dobar savet, uplatite unapred ako je problem u nedostatku ocena. Ako i Vi nemate poverenje odustanite od saradnje i trazite dalje. Prodavac svakako nije fer zbog razvlacenja prodaje.
2019 12 22