Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Neaktivni clanovi

Predlozila bih da admin brise clanove koji su preko godinu dana neaktivni. Zbunjujuce je pisati poruke i cekati odgovor a clan je neaktivan i nije ga ni briga...ponude takvih clanova stoje na sajtu a od clana ni traga ni glasa. ..Pretpostavljam da bi se svi ostali aktivni clanovi slozili sa ovim predlogom.
2019 12 23
Meni je dobro recimo na kupujem prodajem, posle mesec dana se oglasi brisu, iako oni to rade da bi naterali ljude da placaju obnavljanje oglasa, ali jbg, ako hoces da prodajes moras biti aktivan, moras da postavljas stalno..onda nema ovakvih slucajeva. Isto je tamo dozvoljeno ako ti prodavac ne odgovori na poruku posle nekog vremena da mu ostavis negativan komentar, sto je meni okej, nema zavlacenja.
2019 12 23
@Elisada: Ovo nije tacno! "Isto je tamo dozvoljeno ako ti prodavac ne odgovori na poruku posle nekog vremena da mu ostavis negativan komentar".....
2019 12 24
Jeste, u pravu ste @GabiProdaja, mora da bude razmenjena bar jedna poruka, ali svakako, ako Vam neko ne odgovara na pitanja, a kontaktirali ste ga za artikal koji prodaje, moze da se ostavi negativna ocena, bez obzira sto nije izvrsena kupoprodaja. Konkretan primer koji znam sa KP je bio da je covek samo rekao da je artikal dostupan i posle se uopste nije odazivao, za sta je mogla da se ostavi negativna ocena.
2019 12 24
> Elisada: > Jeste, u pravu ste @GabiProdaja, mora da bude razmenjena bar jedna poruka, ali svakako, ako Vam neko ne odgovara na pitanja, a kontaktirali ste ga za artikal koji prodaje, moze da se ostavi negativna ocena, bez obzira sto nije izvrsena kupoprodaja. Konkretan primer koji znam sa KP je bio da je covek samo rekao da je artikal dostupan i posle se uopste nije odazivao, za sta je mogla da se ostavi negativna ocena. Pravila na svim sajtovima su ista. Kao sto rekoh NISTE U PRAVU. 9. Pravila i uslovi za ocenjivanje korisnika na KupujemProdajem Korisnika možete oceniti jedino ako ste sa njim imali obostranu razmenu poruka (obe strane su poslale po najmanje jednu poruku) preko sistema za razmenu poruka unutar KupujemProdajem (nadalje KP poruka). Da biste mogli oceniti drugog korisnika, od poslednje razmene KP poruka sa njim ne sme proći više od 30 dana. Ako je od poslednje razmene KP poruka prošlo više od 30 dana, neće postojati mogućnost ocenjivanja. Korisnika kojeg ste jednom ocenili iz jedne razmene KP poruka ne možete više oceniti iz iste razmene KP poruka. Da biste mogli istog korisnika oceniti ponovo, neophodno je da prođe punih 7 dana od poslednjeg ocenjivanja. ***** Nije dozvoljeno davanje ili prikupljanje neosnovanih ocena ***** Nije dozvoljeno unošenje uvredljivog sadržaja u opis ocene ili odgovor na ocenu. U opis ocene ili odgovor na ocenu ne smeju se unositi lični podaci korisnika poput JMBG-a, broja lične karte, adrese stanovanja, registracionih podataka pravnog lica. Takve stvari se rade uglavnom ovde, na krpicama :D Pa i ovde admin brise takve ocene :D
2019 12 24
Ne znam da li ste procitali moju prethodnu poruku, jer mi sad vec postaje smesno 🙂 Razlika je u tome sto na ovom sajtu mora biti izvrsena kupoprodaja izmedju clanova (razmena predmeta), a na kp je razmena poruka dovoljna, pa makar to bila i po jedna poruka od svakog clana. Lepo ste kopirali pravila, pa eto procitajte opet. I ovde cu zavrsiti moje bavljenje ovom temom, hvala sto ste me ispravili, svako dobro. 🙂 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/06fcc6bd3ccb40a565114483969ecf0a.jpg)
2019 12 24
Nastavite da se smejete i verujte u sta god zelite.
2019 12 24
Prviput cujem da moze da se da ocena zbog razmene poruka!!Na Kp uglavnom telefonski vrsim konverzaciju,sem ako prodavac nije naglasio drugacije.Takodje iz dosadasnjeg iskustva,oni koji su bili pravi kupci,uglavnom pozovu,eventualno traze jos koju info I to je to,kupe.Hocu reci da kada okacim oglase tami skoro da I ne ulzim vise na sajt...Ne razumem ocene za razmenu poruka??!!
2019 12 25