Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Pomoc zenskeee

Molim vas recite mi ako se neka susrela sa ovim problemom.. Dobila sam oktobar 23., novembar 16., decembar 12., i sad januar 9., bolove nenormalne imam.. S tim u decembru tu noc kad sam dobila menstruaciju probudila sam se mokra cela, preznojila sam se.. Imam zakazano kod ginekologa svakako, ali me zanima vase iskustvo.. Svaka informacija mi je od koristi 💖
2020 01 09
To je problem policisticnih jajnika najverovatnije.
2020 01 10
Uradite polne hormone u nekoj laboratoriji, imate taman vremena sutra ujutro da ih odradite. Verovatno je neki disbalans u pitanju, a svakako ce vam puno znachitii da imate te nalazepre nego shto odete kod ginekologa, da on tamo moze da vam ih protumaci i kompletira vas slucaj zajedno sa onim shto vidi na pregledu.
2020 01 10
Ceo zivot zivim sa tim 😭😭😭😭😭 Dan pre crkavam,taj dan crkavam i dan posle crkavam pa na to sve plus proliv,povracam od bolova i ne malo puta u nesvest od istih Kod doktora -sve u najboljem redu,hormoni super...
2020 01 10
Meni je tako bilo dok sam bila pod stresom, mislila sam da cu stvarno umreti od bolova. Tresla sam se, nisam mogla ni da sedim ni da lezim ni da stojim...nista. Uzasan osecaj.
2020 01 12
Stitna zlezda! Uraditi hormone stitne zlezde!
2020 01 18