Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoć, prevarena sam!

Ne razumem kako dolazi do problema, ja uvek, ako se nekom nešto ne dopadne vratim novac, meni se vrati predmet, plate mi poštarinu i gotovo. Svaka roba ima svog kupca, neko će kupiti. Zar za 800 dinara ovako preživljavati sve? Bitno je tačno opisati predmet, ako ne znam sastav, napišem ne znam i kraj. neke članice kad kupiju krpicu za 500 dinara očekuju dramu kao da auto kupuju!
2020 03 10
Problem nastaje kad onaj koji prodaje očigledno želi da uvali to što prodaje, ne vidim drugi razlog za ograđivanje poput "ne vraćam novac" kao devizu "poslovanja"... I onda još kao nezadovoljan kupac dobiješ negativnu ocenu (!) U mom slučaju nije baš 500 dinara u pitanju već 4000, tako da ne znam, želim da verujem da žena stvarno nije znala da nije prava koža, ali mi njen stav i nejavljanje na telefon govore suprotno... No dobro. Ukoliko ne uspem da je prodam, trudiću se da je opet zavolim (znam kako patetično zvuči ali upravo je tako - mnogo sam se radovala i mnogo sam se rastužila u istom danu oko iste stvari, i baš nije moralo tako...). Inače, torba koja mi je na sličan način podvaljena još 2014 (takođe dobih negativnu što se žalim), evo je u kontejneru od pre neki dan - nađoh je s namerom baš, bila je u ormaru godinama - potpuno se oljuštila baš kao što je to slučaj s poliuretanom...
2020 03 11
Prevarena sam takodje...platila sam pouzecem 3800din. za patike, otvorila paket i u njemu nasla stare , prljave patike...uzas.. Kasnije sam videla da je stari povratnik, prevarant na mk...Eh...kakvih ljudi ima... Clan se zove marina61
2020 03 13
Bas mi je zao sto ste prevareni, tražite od sada uvek snimak..😐
2020 03 13
Postovane, nova sam ovde i upravo istrazujem crnu listu kupaca ali i prodavaca ako postoji. Izuzetno sam korektna i kao kupac i kao prodavac i ne bih zelela da imam problema prilikom kupoprodaje sa neozbiljnim osobama. Da li postoji takva lista i gde bih mogla da je pogledam? Hvala!
2020 04 21
> ljubica912: > Postovane, nova sam ovde i upravo istrazujem crnu listu kupaca ali i prodavaca ako postoji. Izuzetno sam korektna i kao kupac i kao prodavac i ne bih zelela da imam problema prilikom kupoprodaje sa neozbiljnim osobama. Da li postoji takva lista i gde bih mogla da je pogledam? Hvala! Pogledajte ove teme: https://mojekrpice.rs/forum/t/45135/crna-lista https://mojekrpice.rs/forum/t/340772/potencijalni-prevaranti
2020 05 01
Pomoć! Gde se nalazi crna lista? Sumnjiva mi je jedna osoba, želim da proverim..
2020 05 03
1 2 ... 6 7 8