Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Visak kilograma

Drage moje clanice, Imam problem sa viskom kilograma...mama sam troje dece i ostalo mi viska kg od trudnoca....kako ih skinuti,a ne jedem puno... u teretanu ne mogu jer nema ko da ih cuva i isto tako ni na trcanje...ima li neki preparat za ubrzavanje metabolizma i topljena kilograma...hvala inace jedem voce i ovsene kase,slatkise i hleb je sveden na minimum.
2020 01 26
Draga, imaš odlične vezbe za celo telo na YouTube-u, možeš dnevno odvojiti 20-30min za vezbe koje će ti biti od velike koristi, ne mora biti teretana za postizanje dobrih rezultata. Uz dobru volju i izbalansiranu ishranu, sve se može. Beli šećer izbaci u potpunosti, slatkise, hranu pravljenu na ulju suncokretovom, belo brašno...Broj koliko kalorija unosiš dnevno. Uz trud ćeš primetiti rezultate vrlo brzo. Izvodi decu u šetnju sto češće, pa čak i po vise puta dnevno, promeni način života. Svaki početak je težak, ali da bi bila zadovoljnija moraš da promenis način života i da se odrekneš nekih stvari Želim ti puno uspeha ❤️> KristinaCa12: > Drage moje clanice, > Imam problem sa viskom kilograma...mama sam dvoje dece i ostalo mi viska kg od trudnoca....kako ih skinuti,a ne jedem puno... u teretanu ne mogu jer nema ko da ih cuva i isto tako ni na trcanje...ima li neki preparat za ubrzavanje metabolizma i topljena kilograma...hvala inace jedem voce i ovsene kase,slatkise i hleb je sveden na minimum.
2020 01 26
Hvala puno na savetu
2020 01 26
Postoji i u play store aplikacija Female workout... Mnogo dobra, ja imam malu decu i kad krenem da vezbam oni sve sa mnom skakucu😂 Vazno je da pijes dosta vode dok vezbas, a dovoljno ti je npr ove vezbe cetiri puta nedeljno, i da pritom radis vezbe i uvece ako si preko dana jela nesto dosta kaloricno. Kada pravilno odradis set vezbi od 20 min onda treba da imas upalu misica. Ako nemas upalu misica posle prvog puta, ne radis pravilno vezbe i treba ti pomoc instruktora iz teretane. Ima zena koje tako prvih dana rade vezbe sve i po sat vremena, a sutradan ujutru nemaju nikakve bolove, ako si tek pocela, a pre toga samo cistila kucu i setala od vezbi, onda ne radis pravilno vezbe.
2020 01 26
Ja mislim pored troje dece da vam nije potrebna nikakva teretana i treniranje kuci,kontam da po ceo dan trcite za njima,jos i da trenirate,so much... Ja bih vam preporucila da samo korigujete ishranu,ne da jedete malo,nego da jedete normalno dorucak,rucak,vecera. Moja mama je drzala Un dijetu,i za nekih mesec dana smrsala je oko 10 kg koliko se secam,a sedela je kuci,nije nista radila. Probaj te sa tom dijetom,tu mozete da jedete sve. I preporucila bih vam da odete na Bicom aparat,da se testirate,vidim da jedete ovsene kase,naprimer ja sam isla na testiranje, ovsene kase mene goje,i piletina... A to kao ne goji,ali eto mom organizmu smeta. Kod nas je 3 000 rsd, verovatno je tako svuda. Sve ce da vam kaze sta smete,sta nesmete,i kraj.Na pocetku,zavisi kako ko,ja sam malo sporije mrsavila, posle se samo istopite 😂 Tako da mislim da imate dosta fizicke aktivnosti pored dece,ja bih vam preporucila samo dobru ishranu i to je to 😊
2020 01 30
Hvala ti draga puno..
2020 01 30
Upravo to sto su devojke rekle, imate programe vezbi na youtube i aplikacije, mozete kupiti i par komada opreme. Ja vezbam i sa detetom kad ne stizem u teretanu, njemu je sve to zanimljivo pa skace oko mene. I zdrava hrana, izbacite masnoce, ugljene hidrate na minimum i bez slatkisa u potpunosti. Hleb izbacite i uzimajte hleb i zitarice od celog zrna. Manite preparate, samo kretanje i zdrava hrana <3 Ako imate bas visak kilograma, keto dijeta je ludo efikasna ali pazite na holesterol.
2020 01 30
Upravo to sto su devojke rekle, imate programe vezbi na youtube i aplikacije, mozete kupiti i par komada opreme. Ja vezbam i sa detetom kad ne stizem u teretanu, njemu je sve to zanimljivo pa skace oko mene. I zdrava hrana, izbacite masnoce, ugljene hidrate na minimum i bez slatkisa u potpunosti. Hleb izbacite i uzimajte hleb i zitarice od celog zrna. Manite preparate, samo kretanje i zdrava hrana <3 Ako imate bas visak kilograma, keto dijeta je ludo efikasna ali pazite na holesterol.
2020 01 30
Poenta je da kada vezbate, ne morate uopste puno da vezbate da posle niste ni za sta nego taman toliko da se i dalje osecate sveze. Posle 30te metabolizam nas ne sluzi kao pre tih godina, plus na to porodjaji, nije samo do hrane. Postoji i druga strana vezbanja i treniranja, to je da se posvecujete sebi u tim momentima, pa s tim raste i samopouzdanje. I nestaje depresija. ❤️
2020 01 30
Ne koristim preparate nikakve...videla sam vezbe na youtube i super su...Jedino ih mogu uvece raditi kad deca zaspe..po ceo dan jurim tamo ovamo i sve je spalo na mene.Visoka sam oko 175cm i imam visak na stomaku i kukovi...kod nas zena je to problem.Imam 29 g za neki mesec.Hvala vam svima na savetima...divni ste.
2020 01 31
Ja imam bebu kod kuce i nemam vremena za teretanu, cucnjeve radim koristeci dete kao teg😂 Ako zelis da ubrzas rezultete ne treba samo da korigujes ishranu vec skroz da je promenis. Jedi 5, 6 puta dnevno u manjim kolicinama, unosi dosta proteina, zdrave masti, povrce i voce ( ne uvece )....za veceru je najbolje neku salatu ili tunjevinu ili kuvano jaje i krisku sira ili ela sir on nema masti ni soli...smanji unos soli jer so zadrzava vodu u organizmu. A sto se ugljenih hidrata tice pirinac, heljda, krompir samo kuvan na vodi. I fizicki je sve lako. Sve je u glavi! Ako nesto zelis-mozes!😊
2020 02 29
Hvala puno
2020 02 29