Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Aufinger ili živ model

Devojke, kakvo je Vaše iskustvo? Da li je bolje slikati odeću na sebi ili položiti ravno, na svetlu površinu? Ili pak kačiti na aufingere...
2020 02 04
Mislim da sve zavisi od komada garderobe. Nekad je nemoguce dobro uslikati na ofingeru jer se ne vidi kroj, pa je bolje na nekom kome to dobro stoji. U nekim slucajevima na izgled potpuno obicne stvari mnogo dobro stoje, pa je i onda bolje na nekom. Problem je jedino sto nismo svi iste gradje i onda pri kupovini mozemo biti u zabludi da ce nam nesto stajati kao nekome sa slike. Ja ne prodajem skoro nista sto mi dobro stoji pa slikam na ofingeru. Sve u svemu bitno je da je dobro svetlo i da profil izgleda uredno sto se postize ako su sve slike na isti fazon. Ima ovde, a i na fejsu i instagramu bas profesionalnih skockanih profila. Svi imaju neki svoj stil slikanja (lutka, ofinger, model), a i dobre su im stvari, pa ide i prodaja. I vas profil je uredu. Jasne su slike i deluje uredno. :")
2020 02 04
Zavisi od modela, boje, materijala itd. Najcesce pravim kombinacije i mislim da je bolje na lutki ili na sebi jer mogu otprilike da vide kako to stoji i mogu lakse da odluce.
2020 02 05
Ja, na žalost, nisam profi preprodavac, pa nemam tu lutku. Tako da jedino da ja budem model. Mada stvari koje prodajem idu baš zato što mi ne stoje. Ili su mi male/velike. Ali da, svakako se slažem da za neke specifičnije modele bi bilo bolje okačiti da se vidi kako pada.
2020 02 05
> DoliBlack: > Mislim da sve zavisi od komada garderobe. Nekad je nemoguce dobro uslikati na ofingeru jer se ne vidi kroj, pa je bolje na nekom kome to dobro stoji. U nekim slucajevima na izgled potpuno obicne stvari mnogo dobro stoje, pa je i onda bolje na nekom. Problem je jedino sto nismo svi iste gradje i onda pri kupovini mozemo biti u zabludi da ce nam nesto stajati kao nekome sa slike. Ja ne prodajem skoro nista sto mi dobro stoji pa slikam na ofingeru. Sve u svemu bitno je da je dobro svetlo i da profil izgleda uredno sto se postize ako su sve slike na isti fazon. Ima ovde, a i na fejsu i instagramu bas profesionalnih skockanih profila. Svi imaju neki svoj stil slikanja (lutka, ofinger, model), a i dobre su im stvari, pa ide i prodaja. I vas profil je uredu. Jasne su slike i deluje uredno. :") :") :* Hvala
2020 02 05
Na sebi plus slika sa neta
2020 02 05
Ja sve na sebi, ali to je mac sa dve ostrice. Ako se ne slazem s necijim misljenjem onda to iskoriste i daju sud o meni na osnovu oblacenja iako te stvari prodajem jer necu vise da ih nosim. Razne komplimente sam dobila od pevaljke do jeftine , glupe devojke i td.. Ali ostajem pri tome da je lepse videti model kako stoji. Mada, zavisi koliko je ko realan, ne stoji svakome isto. P.S. Ni ja nemam lutku jer nisam profi prodavac :)
2020 02 05
Ja IMAM lutku, a nisam profi prodavac. 😄 Lutku sam nabavila da bar delimično dočaram kako nešto stoji, jer šta sa stvarima koje ne mogu više da obučem? 🤷‍♀️😉
2020 02 06
> emilyy: > Ja IMAM lutku, a nisam profi prodavac. 😄 > Lutku sam nabavila da bar delimično dočaram kako nešto stoji, jer šta sa stvarima koje ne mogu više da obučem? 🤷‍♀️😉 Pazi, to je pohvalno. Meni se samo lično ne isplati da kupujem još i lutku, jer iskreno ovo ne vidim kao zaradu, već kao mogućnost da ne bacam stvari, oslobodim se pogrešnih izbora... A i ne znem gde bih još i nju stavila :D
2020 02 06