Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Treba mi savet u vezi Simsa 4 :) i Aliexpressa

Mozete mi se javiti ovde ili u inbox. 💖
2020 02 05
Čula sam da su privremeno obustavili slanje i primanje pošiljki iz Kine, zbog korona virusa. Ako bi nešto naručivali, najbolje da pratite na internetu situaciju, pa da vidite kad će proraditi.
2020 02 05
Ja porucila sinoc nesto, citala da ne moze da se donese virus preko paketa, jer ne moze da prezivi duze od 24h... :/ A sims, jel igra neko? Teeba mi info :)
2020 02 05
Da, to su pisali da je navodno bezbedno, ali otkud znaju kad je nov virus... Sigurno ima neki razlog kad su tako odlučili... ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ca8c188d9a9aa340d16e4ea027c714f2.jpg)
2020 02 05
> tamilina: > Ja porucila sinoc nesto, citala da ne moze da se donese virus preko paketa, jer ne moze da prezivi duze od 24h... :/ > A sims, jel igra neko? Teeba mi info :) Igram ja Sims 4 😁
2020 02 05
Razlog je taj da avioni pored toga što prevoze robu sa Alija, prevoze i putnike. Putnici su živa stvorenja, vrsta homo sapiens sapiens i mogući nosioci korona virusa. Zato avioni ne lete i zato će vam porudžbine u najboljem slučaju kasniti a najverovatnije biti otkazane.
2020 02 05
Pa dobro, pretpostavljam da roba ide teretnim avionom, a putnici putničkim, ali svakako su ljudi uključeni svuda 😊 Ili pakete šalju i putničkim? Malo je van teme, al me sad zainteresovalo 😊
2020 02 05
Paketi putuju i putničkim i teretnim avionima :) Na konto virusa, nije nov, ali je prvog puta otkada postoji (otkriven) uzročnik teških respiratornih infekcija i epidemije. Svakako nije još uvek kao SARS, ali mere opreza moraju da postoje da ne bi došlo do pandemije.
2020 02 06
Aha :-) Nisam bas upucena u avionski saobracaj x-)
2020 02 06
Nisam ni ja, ali znam ljude u kontroli letenja :*
2020 02 06