Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Super ideja!

Devojke, posebno one iz Beograda/Novog Sada, šta mislite o pravljenju mini bazara/buvljaka u nekom kaficu, prostoru? Zagrepcanke to bas često rade. 🛍😎
2020 02 19
Daaaaaa, vrh!
2020 02 19
To je normalno gde sve normalno funkcioniše, jer admin vodi računa o sajtu i svojim članovima hr krpica. A ovde je djavo odneo salu, ne bih se sastala sa nekoliko veoma aktivnih članova da mi život zavisi od toga.
2020 02 19
Ideja je odlična! 8-) Shyshymiga,baš me nasmeja! ,:) :')
2020 02 19
Al ideja je sjajna.
2020 02 19
Ljudi, pa zašto se ne bismo same organizovale? 😇 I nadjemo neko mestasce za izlaganje. Kako ide lepo vreme, možda možemo i na Adi... Nekada je bio jedan kafić u centru gde su dolazile devojke (tipa svake prve subote) i izlagale svoju odeću, uglavnom to je bila takva gužva, nije moglo da se udje. Ali vremenom su se one izgubile ili su se samo premestile... Ja nekako sve mislim da možemo da se izorganizujemo i napravimo nešto zanimljivo, a pritom i korisno za svaku od nas.
2020 02 19
U Novom Sadu već postoji... Vintage bazar u Graffitima.... Mada je to mali prostor... Bilo bi bolje u nekom većem organizovati 😊
2020 02 19
Ima na Dorcol Plazu..Bila par puta veliki prostor polu prazno,nista specijano i skupo.Poslednji put kada sam bila,na prolece,vidim da su i izlagaci a i posetioci digli ruke...Eventualno, tamo mozda moze da se napravi nesto,ne znam koje su cene rentiranja...
2020 02 19
Bez obzira sto nisam iz BG-a,ideja vam je sjajna.Ovde u Ca je sve cudno.Niko nista ne poklanja,ne radi razmene,ne zele ni da organizuju tako nesto.Ako ista uspete,ja vam zelim srecu.
2020 02 19
Sjajna je ideja zaista, srećno! Dobro bi bilo da se tako nešto organizuje i u Nišu. 😊
2020 02 19
> jelena2606: > Ima na Dorcol Plazu..Bila par puta veliki prostor polu prazno,nista specijano i skupo.Poslednji put kada sam bila,na prolece,vidim da su i izlagaci a i posetioci digli ruke...Eventualno, tamo mozda moze da se napravi nesto,ne znam koje su cene rentiranja... Ne znam sta podrazumevate pod skupo Ali znam da nam ne vredi vintage sajam ako nemamo vintage garderobu , jer su izlagaci (a i idejni tvorci) u tome jako striktni , znam jer je moja prijateljica izlagala pre par godina Znaci , ovo nase ne bi bilo sajam vintage stvari nego pre second hand stvari na primer
2020 02 19
Pa slazem se..Uglavnom se svi ti sc sajmovi zovu vintage.Brkaju se babe i zabe...Tako da ti sh,a kao vintage bazari su bili poprilicno skupi,mislim na garderobu.Mislim ta garderoba nema licnu kartu,lako svi mogu da proture polovnu stvar kao vintage...A skupo za polovnu garderobu plus stanje.Razmisljam koji primer da vam dam da objasnim. Moja poznanica prodaje vintage, i npr Diesel duks prodaje za 4000 din
2020 02 19
Znam za Dorćol Plac, ali nije to sto nama treba. 🥶 Meni zamisao prevashodno nije ni bila za vintage garderobu... nego da prodamo, razmenimo ono sto ne nosimo itd. Okej ako neko ima nešto vintage, ali generalno sam mislila ono sto ne nosimo pola godine, godinu... Ako neko ima ideju za prostor neka se ponudi, dajte da napravimo neku grupu ako ste za. 😇 @jelena2606 meni je to korektna cena 🤔
2020 02 19
> jelena2606: > Pa slazem se..Uglavnom se svi ti sc sajmovi zovu vintage.Brkaju se babe i zabe...Tako da ti sh,a kao vintage bazari su bili poprilicno skupi,mislim na garderobu.Mislim ta garderoba nema licnu kartu,lako svi mogu da proture polovnu stvar kao vintage...A skupo za polovnu garderobu plus stanje.Razmisljam koji primer da vam dam da objasnim. > Moja poznanica prodaje vintage, i npr Diesel duks prodaje za 4000 din Da ali ona mora stilski da ulazi u neku dekadu da bi bila 'retro' (stvar novijeg datuma u stilu '70ih ,'80ih itd ) ili ako ima oznaku 'vintage' ona mora biti autentican komad iz xxx godine Ako je u dobrom stanju (i drugi parametri su bitni ) moze kostati vise nego trendi high street nova stvar To je i ok ako je autentican ocuvan bas dobar komad garderobe. Da ne pominjem ako je jos i neki skupi brend (Na primer autenticne Vintage Dior haljine kostaju vise nego nova Dior haljina )
2020 02 19
Takodje , kad izlagac prodaje stvari obicno takav 'sajam' traje otp.3 dana i cena po danu bude od 15-25 eura na primer (ovo zavisi od prostora , mesta itd) , pa samim tim i cene predmeta moraju biti takve da se isplati placati to sto se stvari da stoje tamo tih par dana Ne znam kako izgleda duks , mozda je ta cena i opravdana a mozda i nije .. ako je u super stanju i dobrog kroja , kvalietan materijal ...nije previse . Nov nike duks je 9000 na primer
2020 02 19
1 2