Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Realna cena predmeta

Žene 😊 Interesuje me vaše mišljenje. Koja je po vama realna cena predmeta na sajtu? Majice, duksevi, farmerke, helanke itd.. Stala mi je prodaja pa bih volela da korigujem cene , a sutra i da ubacim nove stvari. Pa bih volela da znam koje cene su prihvatljive da obe strane budu zadovoljne. Po meni majice , na kratke rukave, bi (polovne, znači bez etikete) trebale biti jedno 400din..
2020 02 27
Iskreno, zavisi od kvaliteta i stanja. Običnih novih majica kratkih rukava ima na sniženju u radnjama i za 300din. Neki dan kupila u C&A jednobojnu pamučnu za 299.
2020 02 27
To se slažem, ali što onda članice misle da su loše? > AppleRed: > Iskreno, zavisi od kvaliteta i stanja. Običnih novih majica kratkih rukava ima na sniženju u radnjama i za 300din. Neki dan kupila u C&A jednobojnu pamučnu za 299.
2020 02 27
Cena zavisi i od toga koliko je stvar atraktivna, dobro uslikana... Uglavnom markirano i to što je sad baš u trendu bolje prolazi, nevezano za cenu... Jeftina cena artikla ne znači da će se i prodati...
2020 02 27
Danas sam bila u Aveniji mode. Haljina pocetna cena oko 46.000 snizena da li 30% ili 50% ima po sebi cupkice tu i tamo. Da je kupis sada i skines etiketu i ovde okacis odmah bi njih makar pet graknulo da si je iznosala i da lazes da nije nosena, a ona nova. Nisam ponela mob sa sobom da snimim ali hocu naredni put. Isto je i za jos dosta stvari, jaki brendovi kao i cene ali ista situacija. Naravno, nije samo u Aveniji prosto je svuda tako jer je to prirodni proces kada stvar nije zapakovana u najlon i van bilo kakvog kontakta sa drugim tkaninama, zasticena od dodira. A sto se cene tice, ako stavis nisku cenu mislice da komadu nesto fali, ako stavis jacu pljuvace te. Tu vazi ona narodna da narodu ne mozes ugoditi, a i ne trebas svima ugadjati. Pocnes sa jacom cenom pa lako je spustis ako treba, ako ti se javi neko sa kim si vec saradjivala ili ti je simpatican kao da je problem sniziti mu ili cak pokloniti.
2020 02 27
Ovo ste divno napisali! :) > Esprit21: > Danas sam bila u Aveniji mode. Haljina pocetna cena oko 46.000 snizena da li 30% ili 50% ima po sebi cupkice tu i tamo. Da je kupis sada i skines etiketu i ovde okacis odmah bi njih makar pet graknulo da si je iznosala i da lazes da nije nosena, a ona nova. Nisam ponela mob sa sobom da snimim ali hocu naredni put. Isto je i za jos dosta stvari, jaki brendovi kao i cene ali ista situacija. Naravno, nije samo u Aveniji prosto je svuda tako jer je to prirodni proces kada stvar nije zapakovana u najlon i van bilo kakvog kontakta sa drugim tkaninama, zasticena od dodira. > A sto se cene tice, ako stavis nisku cenu mislice da komadu nesto fali, ako stavis jacu pljuvace te. Tu vazi ona narodna da narodu ne mozes ugoditi, a i ne trebas svima ugadjati. Pocnes sa jacom cenom pa lako je spustis ako treba, ako ti se javi neko sa kim si vec saradjivala ili ti je simpatican kao da je problem sniziti mu ili cak pokloniti.
2020 02 28
Moja sestra je imala profil i sve rasprodala, sada kada sam ja otvorila it sam prodala nesto niti sam imala neke dobre podude za razmenu
2020 02 28
Vaša sestra je očito imala sreće..
2020 02 28
Poludeću od ovih mutnih slika što sajt uradi!
2020 02 28
Ja stavim cenu ali ako je neko zainteresovan spustim je I na 200 dinara. Bukvalno mi nije bitan iznos, samo volim da prosledim svoje nove I nenosene stvari devojkama kojima se svidjaju. I ne mislim na majice, vec na haljine, dzempere, kosulje... Ja bih majice stavljala kao poklon uz kupovinu, jer su I nove po buticima oko 300 dinara....
2020 02 28
Zavisi.Da li je svila ili sindza.Da li je Njujorker ili Scotch&Soda.Da li je dva puta obucena ili nosena...Ne moze da se uspostavi fixni cenovnik za majice posto nisu sve iste,kao i za ostale odevne predmete.I kao sto DoliBlack kaze zavisi koliko je atraktivna...
2020 02 28
Tako je, Jeco, s tim da je pristojna cena svakako plus. Ja sam prodala Lauren Vidal svilenu za 800 din, nova slicna na njihovom sajtu je oko 300$, ali nisam se tim vodila, vec je cena srazmerno stanju i kvalitetu. Majica je bila kao nova, ali je ipak stara kolekcija, a 200 din je za nju malo, jer je ipak 100% svila..
2020 02 28
> jelena2606: > Zavisi.Da li je svila ili sindza.Da li je Njujorker ili Scotch&Soda.Da li je dva puta obucena ili nosena...Ne moze da se uspostavi fixni cenovnik za majice posto nisu sve iste,kao i za ostale odevne predmete.I kao sto DoliBlack kaze zavisi koliko je atraktivna... U potpunosti se slažem, sve zavisi od konkretnog proizvoda, istrosenosti i marke.
2020 02 28
> Esprit21: > Danas sam bila u Aveniji mode. Haljina pocetna cena oko 46.000 snizena da li 30% ili 50% ima po sebi cupkice tu i tamo. Da je kupis sada i skines etiketu i ovde okacis odmah bi njih makar pet graknulo da si je iznosala i da lazes da nije nosena, a ona nova. Nisam ponela mob sa sobom da snimim ali hocu naredni put. Isto je i za jos dosta stvari, jaki brendovi kao i cene ali ista situacija. Naravno, nije samo u Aveniji prosto je svuda tako jer je to prirodni proces kada stvar nije zapakovana u najlon i van bilo kakvog kontakta sa drugim tkaninama, zasticena od dodira. Slazem se i ja sam danas isla do Modiane, kupila zimsku jaknu snizenu sa 16.000 na 4.000 😍😍😍 i premisljala se oko Benetton kaputica koji je prelep ali sav iscupan, vunica prepuna nekih dlaka koje vise sa njega na sve strane. Tacno da skines etiketu pomislio bi covek da je dobro nosen dok ne vidi postavu da je netaknuta.
2020 02 28
Da ali to su neke stvari ili fejk ili nije proslo kontrolu kvaliteta....Ili je stajalo u nekom magacinu jedno 20 godina ,:)
2020 02 28
1 2 3