Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

PRAVILA SAJTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vazi i za nove i za stare clanice koje ih se ne pridrzavaju!
2020 03 02
Ja se nadam da vas placaju da se bavite svakodnevno pravilima sajta. 🙂🤑
2020 03 02
> uvanazajonje123: > Ja se nadam da vas placaju da se bavite svakodnevno pravilima sajta. 🙂🤑 Za pocetak ne bi bilo lose da i Vi nesto naucite i sredite svoj profil :D :D
2020 03 02
nema goreg od clanica koje reklamiraju profil u svim postojecim podforumima
2020 03 02
> GabiProdaja: > > uvanazajonje123: > > Ja se nadam da vas placaju da se bavite svakodnevno pravilima sajta. 🙂🤑 > Za pocetak ne bi bilo lose da i Vi nesto naucite i sredite svoj profil :D :D Ako ces da dobijes neki din ili lizalicu,ili bilo kakvu korist u tvom Ne zivotu,onda cu da sredim. 😊
2020 03 02
> Irinacvetkovic: > nema goreg od clanica koje reklamiraju profil u svim postojecim podforumima Stvarno bezveze...i providno.
2020 03 02
Neki rade na obraz, ne samo na pare. A nekima je sve u parama sa krpica i obraz im je ko djon, pa im je nebitno. ☺️
2020 03 02
Opste narodno veselje :-)
2020 03 02
U mojoj veri je zabranjen jutjub, tako da ne mogu vidjeti sta je odgovor.
2020 03 02
> Siamese.cat: > > Shyshymiga: > > U mojoj veri je zabranjen jutjub, tako da ne mogu vidjeti sta je odgovor. > Pišššnuh!😂😂😂 Od sijamki uvek očekujem samo nesto lepo, pa sta god da je. 🤗
2020 03 02
Jel ti mozes da shvatis da smaraju i da nema potrebe da blokiraju forum ? > uvanazajonje123: > Ja se nadam da vas placaju da se bavite svakodnevno pravilima sajta. 🙂🤑
2020 03 02
> Mojekrpice69: > Jel ti mozes da shvatis da smaraju i da nema potrebe da blokiraju forum ? > > uvanazajonje123: > > Ja se nadam da vas placaju da se bavite svakodnevno pravilima sajta. 🙂🤑 Jel ti mozes da shvatis da cim je ona jutjuberka postavila klip o krpicama,da su devojke navalile,verovatno misleci da ce da zarade prvi milion u zivotu. Kao da one znaju uopste pravila sajta? Primetila sam i ja da postavljaju sve zivo na pogresan podforum,ali sam se obratila osobi koja svakodnevno vodi racuna ko gde sta stavlja ovde,pa me cisto zanimalo da li je pocaste kojim dinarom...
2020 03 03
> uvanazajonje123: > > Mojekrpice69: > > Jel ti mozes da shvatis da smaraju i da nema potrebe da blokiraju forum ? > > > uvanazajonje123: > > > Ja se nadam da vas placaju da se bavite svakodnevno pravilima sajta. 🙂🤑 > Jel ti mozes da shvatis da cim je ona jutjuberka postavila klip o krpicama,da su devojke navalile,verovatno misleci da ce da zarade prvi milion u zivotu. Kao da one znaju uopste pravila sajta? Primetila sam i ja da postavljaju sve zivo na pogresan podforum,ali sam se obratila osobi koja svakodnevno vodi racuna ko gde sta stavlja ovde,pa me cisto zanimalo da li je pocaste kojim dinarom... Da ne bi previse "zuljala" mozak jer ti je tesko da se pridrzavas pravila, tebe ce admin da pocasti :D Dobices lizalicu i bices dobra.
2020 03 03
> GabiProdaja: > > uvanazajonje123: > > > Mojekrpice69: > > > Jel ti mozes da shvatis da smaraju i da nema potrebe da blokiraju forum ? > > > > uvanazajonje123: > > > > Ja se nadam da vas placaju da se bavite svakodnevno pravilima sajta. 🙂🤑 > > Jel ti mozes da shvatis da cim je ona jutjuberka postavila klip o krpicama,da su devojke navalile,verovatno misleci da ce da zarade prvi milion u zivotu. Kao da one znaju uopste pravila sajta? Primetila sam i ja da postavljaju sve zivo na pogresan podforum,ali sam se obratila osobi koja svakodnevno vodi racuna ko gde sta stavlja ovde,pa me cisto zanimalo da li je pocaste kojim dinarom... > Da ne bi previse "zuljala" mozak jer ti je tesko da se pridrzavas pravila, tebe ce admin da pocasti :D Dobices lizalicu i bices dobra. Ne sekiraj se, ne zuljam mozak, i nema potrebe admin da me pocasti,jer mi je profil u savrsenom redu. Bolje pocni da zuljas mozak za neke vaznije stvari u zivotu,nego za ovaj sajt. Koliko si smesna osobo,tragicno smesna tacnije.
2020 03 03
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2020 03 03
1 2