Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nov profil

Prekjuce mi je blokiran profil sa skoro 50 pozitivnih ocena, nazalost koristila sam lazne tagove Tu sam opet, a pozitivne komentare mozete videti i na mom instagram profilu : unique_prodaja_ Hvala 💓
2020 03 03
> unique_prodaja_: > Prekjuce mi je blokiran profil sa skoro 50 pozitivnih ocena, nazalost koristila sam lazne tagove > Tu sam opet, a pozitivne komentare mozete videti i na mom instagram profilu : unique_prodaja_ > Hvala 💓 Niste blokirani samo zbog laznih tagova. I ovaj profil ce Vam biti blokiran, a Vi znate zasto!
2020 03 03
Pa vec ste otvarali ovu temu Komercijalna prodaja nije dozvoljena na sajtu i vec ste dobili taj odgovor Sta sada znaci 100x otvaranja iste teme? Imate druge sajtove za prodaju pa prodajte tamo, vecina clanica ovde je i tamo , nista ne gubite
2020 03 03
> lilali: > Pa vec ste otvarali ovu temu > Komercijalna prodaja nije dozvoljena na sajtu i vec ste dobili taj odgovor > Sta sada znaci 100x otvaranja iste teme? > > Imate druge sajtove za prodaju pa prodajte tamo, vecina clanica ovde je i tamo , nista ne gubite 👍👍👍
2020 03 03
Te stvari su izbrisane sa profila 😊
2020 03 03
Te stvari su izbrisane sa profila, sve što je ostalo je lično moje.🙂
2020 03 03