Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

koronavirus? kakva su vaša mišljenja

Procitala sam na nekom portalu,ali ne znam nikoga iz okruzenja ko radi u drzavnoj firmi,da bi mogao da mi potvrdi tu informaciju.I da je tacno,nisam iznenadjena.To se sve uklapa u bezobrazluk koji dozivljamvamo svakodnevno.
2020 05 05
Za razlog te odluke sam cula u fazonu njima je dovoljno sto rade u drzavnoj firmi i ne treba im 100 evra :D
2020 05 07
> andreaunique: > Niko ne laže. Studiram Medicinski fakultet i odlično sam informisana. > Virus nije nimalo naivan ( virus gripa je svakako opasniji ali je smrtnost kod corona virusa mnogo veća ) i morate voditi računa u smislu higijene više nego inače. Svakako da nema mesta, za sada neku paniku, jer corona virus je mutacija dva virusa i neće preživeti na većim temperaturama. Prosto je dovoljno da se malo povede računa, obavezno maskice i tako to. > Naravno, ko smatra da nije ništa, ne treba ni da vodi računa ali na svoju odgovornost. > I da, mislim da se baš zbog društvene neodgovornosti ovaj virus širi brzinom svetlosti. I da smo očigledno takav narod da čekamo da ‘ vrag odnese šalu ‘ , a dovoljno je samo da malo povedemo računa. Eto visokih temperatura a njemu ništa.
2020 07 22
1 2 3