Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pomoc - Porucivanje sa Zarinog sajta

Zdravo devojke, pretpostavljam da tema negde postoji, ali nisam uspela da nadjem 😕 Zanima me da li je neko porucivao i kakva su vam iskustva. Ja sam skoro porucila prvi put, prosao je ocekivani rok dostave koji pise na nalogu, ne znam sta da ocekujem dalje.. Tek sam sada pogledala utiske ljudi na zarinoj fejsbuk stranici i uglavnom su prilicno losi pogotovo sto se tice sajta i korisnickog servisa.. Hvala unapred 🌺❤️
2020 03 16
Zdravo,meni se slično nešto dogodilo.Samo sam ja prvi put naručila tamo negde prosle godine u maju.Tada se sajt tek otvorio i nije baš puno ljudi znalo za njega pa mi je paket stigao u roku od nekoliko dana.Drugi put sam naručila u septembru i kasnilo je koji dan.Dobro je pa mi nije bilo hitno inače bih ostala bez nove haljine.Paket je bio kako treba.Javi kada ti stigne da li je nesto kako ne treba. :")
2020 03 16
Здраво! 😊 Ја сам поручивала пред Нову годину и стигло ми је после 15-ак дана од наручивања. Генерално су искуства таква да се пакети доста чекају од 10-20 дана, у зависности. Али зато ствари које Вам стигну су беспрекорне, вероватно јер их шаљу директно из производње (што оправдава време које им треба да стигну), а не из радњи које се налазе у Србији. Надам се да ће ускоро стићи✊🏻🌸
2020 03 16
Ja necu da vas demoralisem, ali ako su granice zatvorene + u Spaniji je haos oko novonastale epidemije, tako da nisam sigirna kada i da li ce stizati paketi koji su naruceni u poslednjih mesec dana.
2020 03 16
> OljaRaletic: > Ja necu da vas demoralisem, ali ako su granice zatvorene + u Spaniji je haos oko novonastale epidemije, tako da nisam sigirna kada i da li ce stizati paketi koji su naruceni u poslednjih mesec dana. Da, definitivno, jos ako zatvore i nase poste, pitanje je kada i da li ce stici uopste.. Bas sam ubola kad da porucujem 🙂
2020 03 16
Meni su do sada stizali u roku od nedelju dana. Ovaj poslednji ne stize,evo vec 10 dana. Verovatno zbog celokupne situacije. 😒
2020 03 16