Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

I kako cete sad

Pitanje za one koji su danas ostali bez pisla, bez prihoda, ustedjeno nemaju: sta cete? Od cega cete ziveti dok traje ovo sranje koje se prognozitana minimum 3 meseca? Eto, zanima me. @srebrna rece ko nema, pozajmice. Blago onom ko ima od koga, sad svi cuvaju svaki dinar. Bas me zanimaju iskreni odgovori, jer ja pojma nemam sta cu dok se v stanje ne okonca..
2020 03 17
A,receno je da niko nije ostao bez posla niti ce 😯
2020 03 17
Meni je sreca sto sam na porodiljskom inace ko zna
2020 03 17
Joj Debela, nama su otkazane sve tezge i nastupi, koncerti... u ozbiljnom ćemo biti minusu, a imamo stalna primanja. Neki moji prijatelji žive samo od svirki, tako da sam se baš pre neki dan zapitala šta će ti ljudi da rade? 😮 Čovek se uvek nekako snađe, ali šta ako neko sa malom decom nema kako?
2020 03 17
Katastrofa.Privatni sektor ne postoji, iz perspektive nase drzave.I kod mog muza su danas zatvorili.Samo imamo penzionere i drzavni sektor.... Drugarica radi knjigovodstvo u nekoj firmi,zovu ih ljudi zatvaraju firme,a I oni ce vrv posto nemaju za koga da rade... I oni koji imaju ustedjevine,realno koliko moze neko sa prosecnom platom da ustedi u Srbiji?Mozda za dva meseca i to da se opasno stisne
2020 03 18
Poslednja dva dana bese hajka na "pokemone" i kornjace" :D Sada ce ih mnogo blagosiljati :D
2020 03 18
Tako je, Gabi. Crvi su kupili zalihe iz slamarica, usrali se od kijavice, trazili da sve stane, jbe se njima od cega ce narod da pregura, samo da oni ne dobiju ovu kijavicu
2020 03 18
> jelena2606: > Katastrofa.Privatni sektor ne postoji, iz perspektive nase drzave.I kod mog muza su danas zatvorili.Samo imamo penzionere i drzavni sektor.... > Drugarica radi knjigovodstvo u nekoj firmi,zovu ih ljudi zatvaraju firme,a I oni ce vrv posto nemaju za koga da rade... > I oni koji imaju ustedjevine,realno koliko moze neko sa prosecnom platom da ustedi u Srbiji?Mozda za dva meseca i to da se opasno stisne Kaze zena u menjacnici samo se menjaju devize. Stigli i gastozi kucama, sad ce da prste evrici, a za 2 dana evro je vec otisao na 115. Sad cemo da vidimo sebicluk na delu. Mene optuzise za sebicluk, jer me boli srednje uvo za koronu, ali cu rado da podelim i poslednji toalet papir. Da li je to praksa u Srbiji? Naravno da ne. Juce u Idei se pobile babe oko pileta. Sutra ce oni koji su imali srece da zadrze posao (drzavne jasle) da maste prstice, a mi ostali na ostatke iz komsijske pekare, ako ovo potraje, a sve ukazuje na to da hoce, jer je drzavs rekla MI POSLODAVCIMA NE MOZEMO POMOCI, SRBIJA MORA DA IMA NOVAC U BUDZETU I NAKON PANDEMIJE. Mene glava boli od brige, kao i mnoge u ovom trenutku, ali najmsnje od zaraze koronom, pre cu da prezivim koronu, nego da vidim, ne samo svoje, vec bilo cije dete gladno za jedno mesec dana
2020 03 18
> Jasmina30: > A,receno je da niko nije ostao bez posla niti ce 😯 Niko iz drzavnog sektora. Privatnici zatvaraju salone, restorane, butike itd itd, jer nemaju za koga da rade i radnicima daju ili otkaz ili neplaceni odmor
2020 03 18
Sta sam rekla juce nigde Brasna nema ,naravno sakrili su ga da ga izvezu da pomognu Bosni jer covek mi kaze za jedan dan mu otislo 5tone brasna a gde ? Zasto nisu zatvorili granice cim su proglasili vanredno stanje..35 000 njih uslo u Srbiji za 2dana i niko nije zaustavljen ,Strasno Ali pitam se jedno da li sam glupa ili sta, do pre nedelju dana toliko umrlih u Kini -toliko zarazenih od jednom stalo niko vise ne prica o Kini kao da nisu ni imali Koronu !!!
2020 03 18
Ne sekiraj se, nece biti brasna nigde uskoro. Te price ima svega dovoljno su samo da se suzbije opravdana frka
2020 03 18
Kod mene u manjem gradu po prodavnicama ima svega, neki kupuju kao ludi ali nadje se sve sto je potrebno i rafovi se popunjavaju. Verujem da je u vecim gradovima losija situacija...a sto se tice prihoda, moji su ugostitelji, privatnici radimo sami za sebe i posla nema. Ja nazalost bezuspesno trazim posao vec mesecima, a sad ga tek necu naci. Nadam se da ce se ovo sto pre zavrsiti. Vise me brine dokle ce trajati sve ovo nego sam virus jer mislim da se i od drugih virusa i bakterija treba paziti i inace. Dezinfekciona sredstva sam imala kod kuce tako da ih sada nisam ni kupovala, a kod nas se isto razgrabi sve brzinom svetlosti.
2020 03 18
Meni se otkazuju ročišta, tako da se novac mnogo smanjuje. Stranke primam i dalje, ali će moj posao baš pretrpeti gubitke.
2020 03 18
Videla sam da unose džakove u jednu beogradsku opštinu, a vire džačići od po 5kg brašna. Ko može nek piše čekove za hranu, makar to.
2020 03 18
Umrla mi je majka pre 6 dana. To.mi je najteze. Sto je sve stalo, stalo je. Nema osiguranja,procedure, koga je briga. Ko ima kupovace, ko nema trpece. Nemas platu, nemas cekove, sta cemo s decom, lekovima? Sreca ovde su mi izasle zene u susret koje poznajem kao i sve Vas. Nikada ne mogu da im se oduzim. Tesim se da ima jos dobrih ljudi u ova zla vremena.
2020 03 18
1 2 3 4