Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Pazite se clanice

Zelim da podrlim sa vama lose iskustvo, i pored dve negativne ocene koje ima, sa istim razlogom je na neki nacin i mene ‘prevarila’ . Zena me zavlaci tri dana oko uplate, preko telefona je rekla da ce uplatiti, nakon posla pa sutradan kako nije stigla u toku dana ce, ja kazem ako ste odustali nije nikakav problem samo javite jer ima i drugih ljudi koji bi mozda kupili, da bi me clanica blokirala i na viberu i preko telefona. Nija stvar u novcu vec i u samom odnosu izmedju saradnika, a ima malo i do vaspitanja. Ako niste sigurni za kupivinu nema potrebe da zavlacite druge ljude koji taj novac mozda planiraju!!! Rec je o ovoj clanici https://mojekrpice.rs/elleni3108-73160
2020 04 01
Ne razumem gde je "prevara" i čemu tema. Ako je neozbiljna nije jedina, a i lepo ne sarađujte sa njom i sve ok. Prodajte predmet drugom i sve je reseno. Kada bi smo svi ostavljali teme za ovakve razloge bilo bi ih bar 100 dnevno.
2020 04 02
Zato sto nisam prva koja je izigrana od ove clanice za isti razlog 😊 zato sam i otvorila temu, nista lose nisam mislila vec sam htela da upozorim i druge> Petissa: > Ne razumem gde je "prevara" i čemu tema. Ako je neozbiljna nije jedina, a i lepo ne sarađujte sa njom i sve ok. Prodajte predmet drugom i sve je reseno. Kada bi smo svi ostavljali teme za ovakve razloge bilo bi ih bar 100 dnevno.
2020 04 02