Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Reks83 MASOVNI PREVARANT IZ NOVOG SADA!POKRETANJE KRIVICNE PRIJAVE

SVE DEVOJKE KOJE SU UPLATILE NOVAC ZA USRANU NIKE TRENERKU NEK SE OVDE OGLASE DA PODNESEMO KOLEKTIVNU KRIVICNU PRIJAVU PROTIV https://mojekrpice.rs/reks83-196858 U PITANJU JE MASOVNA PREVARA,KRADE SLIKE I TRAZI UPLATU,PRODAJE TRENERKU 10x LJUDI CUVAJTE PRIZNANICE I DOKAZE O UPLATI,POSTA PRI PODIZANJU PISE BR LICNE KARTE I POLICIJI CE BITI DOVOLJNO DA JE PRONADJE,A BANKA MOZE DA JOJ BLOKIRA KARTICU.MOLIM VAS HAJDE DA SABOTIRAMO OVOG LOPOVA I STANEMO NA PUT PREVARAMA.
2020 04 06
Ja sam takodje uplatila novac, konkretno u petak 03.04.2020 godine, najpre mi je rekla da posta u njenom mestu ne radi subotom pa mi je zato nije poslala, onda je jutros rekl da je mama salje danas, posle toga vise nije odgovarala na moje poruke! Ljubazno sam je zamolila da ukoliko mi sutra ne stigne trenerka u toku dana mi novac vrati a ako isto ne ucini bicu prinudjena da se obratim policiji koliko u sredu ker vidim da nisam jedina koja je uplatila 2000 dinara za Nike bordo trenerku!!!
2020 04 07
Laze!!Novac je prosle subote oko 12:45 podignut u Novom Sadu,Brze bolje je potrcala da podigne pare
2020 04 07
Cini mi se da je otvorena tema bas zbog nje,jer je mnoge clanice prevarila.. pokusajte da nadjete cisto da vidite koliko jos clanica ima koje su prevarane i lepo napisite krivicnu prijavu.
2020 04 07
Da li mozete da ostavite link teme u kojoj je doticna pomenuta? Naravno ovde ce se devojke oglasavati kako bi zajedno podigli tuzbu Njeni podaci su Andrea Simonovic Kontakt telefon je 061 1709 499
2020 04 07
Pokusacu da je nadjem,znam da se bass dosta njih javilo kako je uplatilo novac za tu trenerku i niko nista nije dobio...
2020 04 08
Zdravo devojke, kakvo je stanje s krivičnim prijavama? Je l podignuta? Nisam imala iskustva s Reks. Drugi problem imam pa me znaima ukoliko budem u situaciji da prijavljujem osobu sa sajta, šta mogu da uradim?
2020 04 26
Znas kako,posto sam ja uplatila postnetom unapred i sacuvala priznanicu,ona nije pametnija od mene,pri podizanju novca je dala licnu kartu na sta su oni provukli kroz sistem.Sa celom istampanom prepiskom i priznanicom sam otisla u mup i rekla da je masovna internet prevara u pitanju.Ispostavilo se da je majmunka iz Novog Sada,policija je trenutno u toku tog predmeta,cekam da me pozovu.Srecom te sam poslala sliku priznanice jer posle moze da ispadne da je svojevoljno uplaceno
2020 04 26
Drago mi je da si otišla u mup jer vidiim da ovde često devojke to ne rade. Još ostavljam fore da mi stigne to što sam platila (ili da mi se vrati novac) ali iskreno, mislim da ni od jednog od ta dva nema ništa. Imam priznanicu i skrinšot prepiske i oglasa i to je to. Valjda će biti dovoljno za nešto ukoliko dođe do toga da treba da idem u pum. Ako uopšte mogu za sumu ispod 5000 nešto da uradim.
2020 04 26