Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Los san...

Kada je pocela ova izolacija,nekoliko noci za redom sam imala kosmare.Nista vezano za koronu,prosto ruzni snovi.Pripisala sam to celodnevnom slusanju i iscitavanju losih vesti i cele situacije.Dokosurilo me je saznanje da treba da sedim u kuci po skoro ceo dan..Bila sam u pravu,bar za sebe.Cim sam proredila,iscitavanja,odnosno svela na minimum,san se regulisao.Inace od jos par osoba iz okruzenja sam dobila info,da imaju kosmarne snove...Ne svakodnevno,ali cesto...Da li se i vama desava nesto slicno?
2020 04 08
Meni, sigurno 10ak noci nisam lepo spavala. Isto sam imala kosmare, budila se na svaki sum. Ali psiiha je to :)
2020 04 08
Daaa..Inace vrlo je tesko izolovati se..Iako preskacem vise bilo kakave vesti,npr gledam film,krecu reklame,sve vreme reklame za suplemente,cink,za imunitet,za pluca...Onda kada klinac slusa casove,krece vec dobro poznat glas...koji su simptomi,kako se zastititi...Udjem na mail,gomila nekih poruka od nekih nn lica oko korone i situacije...itd,itd.....
2020 04 08
Jao i ja nocima ne spavam, ne pamtim da sam ovoliko ruznih snova sanjala. Nisam neki pesimista i panicar ali valjda opet ovo utice na mene. Plasim se da zaspim ako verujete...
2020 04 09
Joj, ja stalno nesto sanjam i lepo i ruzno, tako da mi i trenutni slikoviti snovi nisu nista novo. Nocas sam sanjala bazene na Olimpu i kao nema vise 3 bazena, nego samo jedan i svi se guraju u taj jedan bazen 😂😂🤐 mnogp sam se iznervirala 😂😎
2020 04 09
Boze me oprosti ja sam ovu temu juce videla , i kao ma nemam lose snove sto nisam ni imala , i evo sinoc KOSMAR :OOOOOOOOOOOO
2020 04 09
> MnaKatic: > Boze me oprosti ja sam ovu temu juce videla , i kao ma nemam lose snove sto nisam ni imala , i evo sinoc KOSMAR :OOOOOOOOOOOO ,:) Izvini
2020 04 09
> jelena2606: > > MnaKatic: > > Boze me oprosti ja sam ovu temu juce videla , i kao ma nemam lose snove sto nisam ni imala , i evo sinoc KOSMAR :OOOOOOOOOOOO > ,:) Izvini Hahahahhaha ma nisi ti kriva nego sto kaze clanica gore sve je psiha :D
2020 04 09
:) e baš lepa tema... ja sam skoro sanjala neki san i bilo je veoma bitno da se završi, kad me Željkica probudio za posao :) i ne dovrših... mislim da je san nacin na koji mozak obradjuje informacije tokom dana ili prethodnih iskustava inace "san je laža, a Bog je istina" :) Jednom sam sanjala da negde kasnim i upinjem se, a nikako ne mogu da stignem...na kraju, od muke,ne bih li nekako stigla, poletim... i srećna, stići ću...kad ono, ja nešto sporo letim.. pogledam a o nogu mi okačen lanac i djule... smor :)
2020 04 09
hajde pričajte šta ste sve lepo sanjale :) Moja svekrva kada god se neštp što nije baš dobro desi, neki sitan maler nekome odnas, kaže -eee, a zato sam ja sanjala...pa sad sta je sanjala... jedne zime početkom decembra mi smo smislili da idemo na neku predstavu do grada tj deca i ja...a ona se bila zabrinula i dijalog otprilike ide ovako: - Ajoj, ja sam baš noćas nešto loše sanjala(za pismene, piše - ne idi!) - Jeste, čovek tako kad loše sanjaostane pod utiskom (ja - ma ja bih išla po svakucenu) Pa dobro, ako već ideš, možeš li bar za slavu da kupiš? - Kako ne... :) svi srećni...miodemo u centar, u prodavnici zdrave hrane gužva, a natrontani...kupimo pola potrebnog, odemo u BG, odemo na predstavau, parkić, šetnjica...a Slobica je bio beba pa smo spori dolazimo nazad, svi spavaju u kolima...ja parkiram ispred radnje i čovek mi pomaže da upakujem, otvaramo gepek... meni u gepeku nešto fali ... hm, šta li nedostaje? Kolica :")
2020 04 09
Hehehheheeh, eto i zena bila u pravu 😂 ne znam, ja sam citala puno o snovima, posebno Frojdove neke analize. Moji su snovi izopaceni, vanzemaljci, neka suluda putovanja. Jednom sam sanjala jednu koleginicu, koja bas ima veliku glavu i kad sam se probudila drzim se oko vrata, sva isptepadana, a mama sedi za stolom pored mene. Pita me zena sta mi je,: rekoh sanjala sam da su mi stavili Olginu glavu umeato moje 😂 stvarno sam sanjala neke lekare isekli mi glacu i zasrafili mi njnu 😂pakao
2020 04 09
Hej,ma jok :) Ostala nam kolica na parkingu jer je Slobica bilo mali pa je sisao... ja sam Dosla ubacila decu,uzela njega iz kolica,sela u kola,podojila,prebacila u jaje I krenula ....I ja ih zaboravila Pozvala drugara I on nam ih je nasao :)
2020 04 09
Nikad nista ne sanjam, ili se desi jednom u godinu dana.
2020 04 09
Najstrasniji san koji sam ikad sanjala je bio da sam na nekom duseku sa decom, dusek je na vodi i vezan je za stubic na obali. Sve je prelepo okolo, deca su napred u nekom pregradjenom delu i okrecu volan...okrecem se i gledam suncani horizont...okrenem se ka njima i vidim kako puca taj kanap kojim je dusek vezan...najednom krece vetar, talasi i voda postaje mutna ...i ja shvatam da cemo svi pasti u vodu...nepregledna...mutna...obale nema...necu moci da spasem ni jednog...i budim se o la la moj mladji brat od tetke se budio kao mali u placu i dok ga grlis, govorio - "Iza tebee..." kriveci usta da se ziv isprepadas....
2020 04 09
A da li vam se desavalo da se probudite i svesni ste toga, a ne mozete da se pomerite, kao ni da govorite? Los osecaj, kada se nisu obe hemisfere probudile :o
2020 04 09
1 2