Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Malo bi trebalo razmisliti

Cao svima! Nova sam na krpicama. Kao vecina nas u ovom vremenu zelim da radim rezervavije dok se situacija ne dovede u red. Ne bih da Vasa roba kao ni moja niti novac koji vecina nas tesko zaradi zavrsi negde pogrešno. Isto tako primećujem da se na dosta profila niko ne javlja. Isto tako dosta clanica pita za artikal, Vi objasnite detalje, pitate da posaljete dodatne slike i one se ne javljaju. Neke cak posalju i podatke, jave koji datum im odgovara da se posiljka posaljem i nema ih kad zelite radi sebe a i njih samih da proverite tog dana dal saljete ili ne. Radim dugo kao trgovac ali ovo ovde sto se desava nema nigde.
2020 04 10
Moj savet je da tražite akontaciju prilikom rezervacije. U tom slučaju bolje možete razlikovati pravog kupca od lažnog i uštedeti sebi vreme. Neke situacije prilikom pokušaja prodaje ovde posmatram kao neku dobru komediju i uopšte ne dovodim sebe u situaciju da se nerviram. (Ne rizikujem ništa prilikom prodaje, jer bez uplate unapred ne šaljem predmet.) 🍀
2020 04 10
Ma kakve crne rezervacije,od toga nema nista.Bas ce neko za mesec-dva da se javi i kupi....Kupujte i prodajte normalno kao i do sada i to je to .
2020 04 10
Nazalost, ovde se rezervacije u 90% slucajeva zavrse odustajanjem. I to vecina clanica ni ne javi da su odustale, samo nestanu.
2020 04 10
> Mephisto: > Ma kakve crne rezervacije,od toga nema nista.Bas ce neko za mesec-dva da se javi i kupi....Kupujte i prodajte normalno kao i do sada i to je to . Ali ja recimo to ne mogu. Ako to podrazumeva slanje. Nisam u mogucnosti da sad idem do poste i stojim u redu da bih poslala neki paket. Odnosno, u mogucnosti jesam, ali se plasim. Ne zelim rizikovati niciji zivot, pa ni svoj, a ni dovoditi ih time u opasnost. Rezervacije bih radila, xak do okoncanja ove situacije, pa ko zeli, tu sam, a realno, imam sta i da ponudim. 😯
2020 04 10
> NShibridi: > > Mephisto: > > Ma kakve crne rezervacije,od toga nema nista.Bas ce neko za mesec-dva da se javi i kupi....Kupujte i prodajte normalno kao i do sada i to je to . > Ali ja recimo to ne mogu. Ako to podrazumeva slanje. Nisam u mogucnosti da sad idem do poste i stojim u redu da bih poslala neki paket. Odnosno, u mogucnosti jesam, ali se plasim. Ne zelim rizikovati niciji zivot, pa ni svoj, a ni dovoditi ih time u opasnost. Rezervacije bih radila, xak do okoncanja ove situacije, pa ko zeli, tu sam, a realno, imam sta i da ponudim. 😯 Ne idem ni ja u postu.Poceli smo da saljemo iskljucivo Bexom od kad je krenulo vanredno stanje,kurir dodje po paket i to je to.
2020 04 10
Znate kako i ja trenutno zelim samo da rezervisem. Imam koje je malo i ne zelim mu preneti bilo sta, isto tako i ti ljudi koji rade i raznose postu rizikuju zdravlje. Ako neko nesto zeli 100 posto trebalo bi da stoji iza toga ili da javi ej odustajem... Mislim malo ljudskosti... I ne mogu e toliko profila ima i da niko nista ne moze da nadje nesto za sebe... Mislim moze. Trazila sam patike 500 strana sam pogledala, 30 modela nasla, razmene pisu da rade svi i bas niko nista ne nalazi... Isti problem ima i drugarica..... ne razumem....
2020 04 10
Ja bih se složila sa članicom. Pre dva dana mi se javila jedna članica da želi da kupi torbu sa profila i da joj rezervišem, a ona će ostaviti podatke. 2 dana kasnije čekajući podatke ja njoj pišem da pošte rade i da joj mogu poslati. Medjutim nje nema da odgovori kao i podataka. Naravno shvatila sam o kakvom se bezobrazluku radi i napisala ja joj da sledeći put izbroji do 10 i rezerviše, a ona je meni odgovorila da će mi lupiti negativnolu i da ima sva prava za to. Tako da ako imaš strpljenja i pre svega želje da se bakćeš sa takvim ljudima oko rezervacije onda samo napred :) Da se ne lažemo, svaki 10-ti kupac je iskren ( što se tiče rezervacije ) > REASHOP: > Moj savet je da tražite akontaciju prilikom rezervacije. U tom slučaju bolje možete razlikovati pravog kupca od lažnog i uštedeti sebi vreme. > Neke situacije prilikom pokušaja prodaje ovde posmatram kao neku dobru komediju i uopšte ne dovodim sebe u situaciju da se nerviram. (Ne rizikujem ništa prilikom prodaje, jer bez uplate unapred ne šaljem predmet.) 🍀
2020 04 10
Hvala Vam puno na svemu sto ste napisali. Ja isto tako imam problem da niko se ne javlja ni na jednu moju temu niri na ponudu. Verujem da svako moze da nadje bar po 1 stvar na svakom profilu. Nemam utisak jesam nova ali nisam varalica
2020 04 12
> Mephisto: > > NShibridi: > > > Mephisto: > > > Ma kakve crne rezervacije,od toga nema nista.Bas ce neko za mesec-dva da se javi i kupi....Kupujte i prodajte normalno kao i do sada i to je to . > > Ali ja recimo to ne mogu. Ako to podrazumeva slanje. Nisam u mogucnosti da sad idem do poste i stojim u redu da bih poslala neki paket. Odnosno, u mogucnosti jesam, ali se plasim. Ne zelim rizikovati niciji zivot, pa ni svoj, a ni dovoditi ih time u opasnost. Rezervacije bih radila, xak do okoncanja ove situacije, pa ko zeli, tu sam, a realno, imam sta i da ponudim. 😯 > Ne idem ni ja u postu.Poceli smo da saljemo iskljucivo Bexom od kad je krenulo vanredno stanje,kurir dodje po paket i to je to. Da li ste zadovoljni sa Bexom od kako se nalazimo u vanrednom stanju?
2020 04 12
Da da
2020 04 12