Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li vam pišu iz čista mira?

Možda je ovaj ton neuobičajen za mene, ali... ...s kojim pravom mi se reklamira osoba čije predmete čak nemam ni pod omiljenim? Dobilaaaaaaa sam poruku pisanuuuu ovakoooo i osoba kaže da pogledam njenu rasprodaju. Nemam čak ni njene predmete u omiljenima. Nikad nismo komunicirale Da li i vas ovako gnjave?
2020 04 18
Meni se to nikada nije desilo
2020 04 18
Meni jeste al sam iskulirala
2020 04 18
Da, desavalo mi se, ali ne obracam previse paznje na takve poruke.
2020 04 18
Desilo se mozda dva puta ...Pogledas ako imas vremena ,ako nemas,jednostavno iskuliras...Pretpostavljam da je u pitanju ili bezobrazluk ili je nekome bas bitno da proda nesto ..Svakako ,ne volim nametanje ..
2020 04 18
Meni je bolje i više zabrinjavajuće pitanje zašto nam nakon pretrage određenog termina na Google-u posle iskaču reklame upravo za taj termin šta god da otvorimo... Tvoj problem je više izuzetak nego pravilo, ali bi postalo zamarajuće da se to stalno ponavlja. Ovako vidiš, iskuliraš ako te ne zanima, ako te zanima pogledaš i nikom ništa. Činjenica je da mi plivamo u reklamama, hteli mi to ili ne, sa ili bez prava...
2020 04 18
Jeste ranije par puta, zahvalim se ili izignorisem i na tome se zavrsi. Ok mi je da ako je predmet u omiljenim posalju obavestenje o popustu i sl. sve ostalo je kontraproduktivna reklama.
2020 04 18
Meni ne. Realno, to bi svako mogao i sta bi onda dobili. Mislim, ok ukoliko je neko dodao tvoj predmet u omiljene, pa hoces da mu kazes da bi dala popust. Al bez ijednog razloga bas, hmm, cudno. 😯😄
2020 04 19
Desilo se meni juce. Ne smeta mi vec se cudim gde me je pronasla, skoro pa me uopste I nema na sajtu.
2020 04 19
Meni je stiglo par puta ali nisam pogledala ponudu , iskulirala sam poruku
2020 04 19
Mene je obaveštavala članica sa kojom nikad nisam sarađivala svaki put kada nešto ubaci, jaaako napadno. Više me nerviraju lažni tagovi zbog kojih ne mogu da pogledam ni približno onome što tražim!
2020 04 19