Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Kucni internet, pomoc

Zdravo devojke! Imam kucni internet Supernovu, ali mi uopste ne odgovara tako da sam prekinula ugovor sa njima. Sada bih htela da uzmem neki drugi ali ne znam koji je dobar? I ako postoji mogucnost internet bez fixnog telefona jer ga nemam. Da li mozete da mi preporucite neki, koji vi koristite? Hvala unapred na pomoci! 🌹🌹🌹
2020 04 26
Ja imam MTS i mislila sam da se prebacim na Supernovu. A je l smem da pitam zasto Vam ne odgovara?
2020 04 26
Ja koristim posta net internet 5 god ,prezadovoljni smo .I mislim da su jeftiniji od svih .
2020 04 26
Ja koristim Telenor kucni net unazad 2 god. i prezadovoljna sam.
2020 04 26
Imam vec dve godine, i jedva sam cekala da mi istekne ugovor. Kad sam naprimer u dnevnoj sobi, kupatilu, tad imam internet, ali isto nije dobar, a u mojoj sobi uopste nemam. S tim da nemam kucu od 300 kvadrata vec od nekih 60 😃 Zvala sam ih par puta su dolazili, kao poprave ga, i dok su oni u kuci tad perfektno radi, cim odu preko vrata opet ista prica 😃 > NShibridi: > Ja imam MTS i mislila sam da se prebacim na Supernovu. A je l smem da pitam zasto Vam ne odgovara?
2020 04 26
Sbb je odličan ali je skup poprilično i ne može se uzeti samo internet već u kombinaciju sa telefonom ili TV-om
2020 04 26
Ja imam Vipov net i meni je super.Cak sam ga nosilana druge lokacije isto radi.Nikad mi nije nestalo GB i sve mi radi preko njega.Placam 1399 i to mi je sasvim ok.Ostaline znam kakvi su,samo sam za Orion cula da deru i da su losi.Bar iz iskustva korisnice njihovog neta.
2020 04 26
> TaniaMani: > Zdravo devojke! Imam kucni internet Supernovu, ali mi uopste ne odgovara tako da sam prekinula ugovor sa njima. Sada bih htela da uzmem neki drugi ali ne znam koji je dobar? I ako postoji mogucnost internet bez fixnog telefona jer ga nemam. Da li mozete da mi preporucite neki, koji vi koristite? > Hvala unapred na pomoci! 🌹🌹🌹 Što se iskustva tiče, to morate da komšijama da vidite, bukvalno 😄 zato što svaka opština ima drugačiji signal kod svakog operatera jer zavisi gde su postavljene bandere. Na primer u Beogradu - jedan deo Vračara ima očajan SBB a kod moje mame na Zvezdari SBB je najbolja opcija. Ja imam Supernovu na NBG i zadovoljna sam - mislim da je normalno da imam slabiji signal kad odem iz spavaće u kuhinju jer stan ima otprilike isto kvadrata koliko i Vaš - veći stanovi/kuće (65-70+) uvek imaju po 2 rutera. Dakle - sve zavisi kako su mreže namontirane kod Vas u kraju i koliko dobro u hvataju signal :) Orion ubedljivo krš, znam ljude koji žive u većim kućama u predgrađu i ljude sa malim stanovima u centru - većina ima loša iskustva
2020 04 26
Ja koristim Vipov kucni net vec 3 godine, odlican mi je. Samo sto kod njih sve zavisi od pokrivenosti, na sajtu ima mapa gde proveris kako je pokriven deo gde zivis. Cula sam i jako losih iskustava vezano za njih, ali ja sam za ove 3 godine mozda 2 puta imala problem, da me par sati tokom dana zezao signal i to je to. Povoljni su, nema fiksnog, nema TVa, ukljucis ruter u struju i to je to, nosis ga gde hoces sa sobom. Nikad nisam uspela da potrosim sve iako imam samo 100GB u paketu cini mi se, imam onu najjeftiniju opciju. Nas dvoje ga koristi i to maksimalno, znaci gledamo po 3 HD filma na dan, sad pogotovo, a i pre ovoga vala i nikad se nije desilo da nestane 🤷‍♀️
2020 04 27