Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Jos jedna sansa

Ja sam od svih svojih prijateljica najbolesnija u tom smislu, čini mi se. Ako je povoljno i svidja mi se, prosto ne odolim da kupim, te su stvari toliko nagurane u ormanima, da jedva nadjem ono čega se setim da bih mogla da obucem. Usput mi sve to treba- ako sam obukla jednom, okačicu na sajt kad obucem bar još jednom i tako imam garderobe da otvorim SH radnju. Pre neki dan kupim odličnu haljinu 6 brojeva veću da je nosim kao oversized varijantu. Da li cu je nositi? Možda 🙄 Ali, neka, mnogo mi je lepa i kvalitetna. Imam utisak da ću je na kraju pokloniti nekoj krupnijoj prijateljici, samo da utvrdim ko će je sigurno nositi, šteta da se ne iskoristi 😅. Utvrdila sam da komad koji kupim, treba da obucem sutradan i onda ga malo više nosim 😄 Jedino što nisam u fazonu da čuvam za neku priliku, nosim i do prodavnice *fensi* haljine, ali zato pažljivo tretiram svu garderobu, da ostane kao nova. Otvorim orman, pregledam šta sve imam i sve mi je super, te neka ga tu. BoleS, nema sta! 😅 Blago vama koji ne gomilate. Uz sve to, i kad ispoklanjam dzakove, a ne poklanjam odrpano i demode, opet nije dovoljno oslobođeno mesta. Kao da se umnožavaju u ormanima 😂 Muž je digao ruke odavno, a baba svekrvin orman je zauzet našim stvarima, ona misli da trgujem *na veliko* jer vidi ponekad veliki paket koji mi cerka pošalje iz inostranstva 😂
2020 05 19
> MinaMasa: > Znaci, nama treba kolektivno "lecenje" :') Pufnasta, blago tebi, zavidim ti. Jelena, ja skoro kupih sarene pantalone i sarenu suknju, i sad sam u obavezi da uzmem basic majice u tim bojama ne bih li imala uz sta da ih nosim. Vrzino kolo... :'( :'( :'( Ukinuti nam internet u cilju štednje i lečenja :) Nekako mi slađe online da kupujem nego da odem u butik. Nisam ušla u butik sigurno 2-3 godine, ali ću poštara uskoro na slavu da pozivam, ionako dolazi skoro svaki dan :)
2020 05 19
> marijana24: > > MinaMasa: > > Znaci, nama treba kolektivno "lecenje" :') Pufnasta, blago tebi, zavidim ti. Jelena, ja skoro kupih sarene pantalone i sarenu suknju, i sad sam u obavezi da uzmem basic majice u tim bojama ne bih li imala uz sta da ih nosim. Vrzino kolo... :'( :'( :'( > Ukinuti nam internet u cilju štednje i lečenja :) Nekako mi slađe online da kupujem nego da odem u butik. Nisam ušla u butik sigurno 2-3 godine, ali ću poštara uskoro na slavu da pozivam, ionako dolazi skoro svaki dan HAAAAAHAHAHAHAH koliko istine ima u ovome, BOLI 😂 😂 😂
2020 05 19
> pufnastapufnica: > Joj žene drage svaka vam čast kako vas ne nervira toliki haos i količina stvari ,:) Moj garderober kompletan zimski i letnji zajedno je daj bože 20 odevnih predmeta :') A pre nego što kupim novu stvar skoro pa svaki put 2 stare izbacim, da mi se slučajno ne nagomila... Napad panike dobijem ako mi količina stvari pređe neki minimum minimuma, odmah na bazi nerava pola pobacam/ispoklanjam :') AJAO, pa de si sestro slatka, ja mislila da sam samo ja poremeceni minimalista 😂😂😂 cim mi predje brojku da mi pravi guzvu u ormaru i da ne mogu da nadjem sta mi treba - odmah ili Krpice ili ako se nekome od prijatelja svidi, poklanjam! Deckova najbolja drugarica se jedno vreme stalno seljakala po inostranstvu i pola stvari zagubila, vratila se u Srbiju nije imala sta da obuce a ja joj isturila pune 2 kesetine odece, rekoh - NOSI MI OVO S OCIJU 😂 joj sto sam bila srecna
2020 05 19
Svetlana, poremeceni minimalista, daleko bilo, ja bih pre rekla mudri minimalista :) Eh, da mi je ta pamet, prodisala bih...Maro, kod mene se svi znamo jer je malo mesto, inace bih i ja razmatrala pozivanje na slavu :D Jedno vreme mi je toliko cesto donosio pakete da smo se zezali da mu se vise isplati da daotkaz u posti i radi za mene :D
2020 05 19
> MinaMasa: > Svetlana, poremeceni minimalista, daleko bilo, ja bih pre rekla mudri minimalista :) Eh, da mi je ta pamet, prodisala bih...Maro, kod mene se svi znamo jer je malo mesto, inace bih i ja razmatrala pozivanje na slavu :D Jedno vreme mi je toliko cesto donosio pakete da smo se zezali da mu se vise isplati da daotkaz u posti i radi za mene :D Hahahahaha, pa da znaš, taman da ne moramo u poštu, naš lični kurir koji bi nam nosio pakete, plaćao račune i slično :)
2020 05 19
> MinaMasa: > Svetlana, poremeceni minimalista, daleko bilo, ja bih pre rekla mudri minimalista :) Eh, da mi je ta pamet, prodisala bih...Maro, kod mene se svi znamo jer je malo mesto, inace bih i ja razmatrala pozivanje na slavu :D Jedno vreme mi je toliko cesto donosio pakete da smo se zezali da mu se vise isplati da daotkaz u posti i radi za mene :D Kazem "poremeceni" jer sam na granici da prodam/poklonim/pobacam pola svoje odece zbog svog OCD-a, kad se iznerviram xD Kako se uzme... dzaba ja ispraznim ormar kad udjem na sajtove online brendova ili u second hand prodavnice i opet potrosim pare 😂 Decko kaze - recikliras novac, prodas jednu krpu da kupis drugu 😂😂
2020 05 20
Hahah, to za recikliranje novca i meni majka kaze :') Ma, meni samo da mi zavrsava ovo oko paketa, sve drugo mogu, ali paketi me namucise :') :') :')
2020 05 20
> SvetlanaRadic: > AJAO, pa de si sestro slatka, ja mislila da sam samo ja poremeceni minimalista 😂😂😂 hahhahahhah nisi definitivno, isti nas OCD puca mada ja sam takva što se svega tiče, ne samo odeće :') Knjigu čim pročitam prosleđujem dalje, ako kupim novi set tanjira stari leti napolje itd... Niiiiiiišta što ne koristim aktivno i svakodnevno ne podnosim u kući :') Da ne govorim kako nemam nikakve dekoracije tipa biljke, sveće, ramove za slike.... Sve to što skuplja prašinu a ne služi ničemu pod milim bogom - ne varim jednostavno ,:)
2020 05 21
> pufnastapufnica: > > SvetlanaRadic: > > AJAO, pa de si sestro slatka, ja mislila da sam samo ja poremeceni minimalista 😂😂😂 > hahhahahhah nisi definitivno, isti nas OCD puca mada ja sam takva što se svega tiče, ne samo odeće :') Knjigu čim pročitam prosleđujem dalje, ako kupim novi set tanjira stari leti napolje itd... Niiiiiiišta što ne koristim aktivno i svakodnevno ne podnosim u kući :') Da ne govorim kako nemam nikakve dekoracije tipa biljke, sveće, ramove za slike.... Sve to što skuplja prašinu a ne služi ničemu pod milim bogom - ne varim jednostavno ,:) Ja isto ne volim mnogo ukrasa i dzidza bidza koji skupljaju prasinu, osim sto imam knjiga, kolekciju CD-ova i par ploca koje cuvam jer sam godinama skupljala neke naslove i to mi je nekako lepo i korisno s vremena na vreme - a i ne zauzima mnogo mesta :D Medjutim, decko voli saksije i ukrase :s pa ih imamo, ali ne previse - i naravno on ih cisti, ne pada mi na pamet da svako malo cistkam prasinu sa njih :')
2020 05 21
Uh,kad bih imala posebnu sobu samo za odecu,to bi bilo idealno,ali nemam.😔....sve sam sabila u jedan orman sto prodajem.Slozila i kad treba da nadjem ja poludim.Volela bih da se svega toga resim.Sto odece za nas,stoza decu.
2020 05 21
1 2