Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Sirenje obuce, pomoc

Pozdrav svima :") Nedavno sam narucila jedne sandale, u broju koji inace nosim i taman su mi, medjutim kod desne me malo stezu donji kaisici, jer mi je izgleda ova noga malo sira, dok mi je leva super i lepo stoji na nozi. Moje pitanje je da li i kako bi se mogle u donjem delu mrvicu rasiriti i omeksati? Citala sam raznorazne trikove, ali sve me strah da ih ne ostetim, uflekam i sl. U pitanju su ove sandale i kaiscici kod prstiju. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a4c0877540a5c5e1cd85314cce571ab3.jpg)
2020 05 18
Mozes da ih namazes omeskivacem i obujes, ne ostavlja fleke, mi to stalno u firmi koristimo (radimo obuci za glupi guci) 😊
2020 05 18
> Dadanagaga: > Mozes da ih namazes omeskivacem i obujes, ne ostavlja fleke, mi to stalno u firmi koristimo (radimo obuci za glupi guci) 😊 Hvala, probacu. Ali za svaki slucaj cu kupiti neki beli omeksivac. :D
2020 05 18
Namazete rakijom deo gde biste da ih prosirite i odma ih obujete i nosite malo dok se ne rasiri. 😄
2020 05 19
> valentina96: > Namazete rakijom deo gde biste da ih prosirite i odma ih obujete i nosite malo dok se ne rasiri. 😄 E to sam isto negde procitala, to cu isprobati, jer rakije imam kuci. :') Hvala na savetu. :")
2020 05 19
Evo i od mene jedan savet. Stavi u sandalu malo novine ili neku krpu (ja sam recimo magicnu) onako da bude nabijeno gde te zulja i stavis da ti prenoci u zamzivacu. Meni je to pomoglo i to bas, jer imam problem sve me zulja. Ako ne uspe iz prve probas opet. Inace, sandalice su ti prelepe. :")
2020 05 19
Prvo cu probati sa rakijom, pa ako ne upali, idu u zamrzivac. Sreca samo me malkice steze i to ovaj 3. pa se nadam da cu uspeti da ih taman toliko ''opustim''. Hvala, jedva cekam priliku da ih nosim, pa zato i hocu da resim ovaj problem na vreme. :")
2020 05 19